JK
HAKEM

Jochem Kamphuis

79 maç yönetti
SERTLİK40
TEMPO32
Maç 79
Kart / maç 4.00 ort. 3.45+16%
Faul / maç 23.6 ort. 20.4+15%
Gol / maç 3.10 ort. 3.21-3%
Penaltı / maç 0.025 ort. 0.127-80%
HAKEM PROFİLİ

Jochem Kamphuis, 79 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 4.0 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı 43. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %60'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Jochem Kamphuis maçlarında ortalama 3.1 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %63 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %58 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 34. dakikada geliyor.

UyrukHollanda
Ana ligEredivisie
Kart aralığı23'
3+ kart%60
Kartın tarafı ev %55dep %45
EĞİLİMLER
Kart Ortalama
Faul Ortalama
Penaltı Nadir
Gol Ortalama
Üst 2.5 Ortalama
Karşılıklı gol Ortalama
Korner Ortalama
VAR Az müdahale
Ev sahibi Dengeli
EREDIVISIE HAKEMLERİ ARASINDA23 hakem
en düşükortaen yüksek
Kart / maçsert 4.00ort. 3.45 %87
Faul / maçsık düdük 23.6ort. 20.4 %96
Gol / maç 3.09ort. 3.21 %48
Penaltı / maçpenaltı vermez 0.027ort. 0.127 %13
Verimizde en az beş Eredivisie maçı yöneten 23 hakemle karşılaştırılır; hakemin yalnızca o turnuvadaki 74 maçı sayılır. Yüzde, bu havuzun ne kadarının üzerinde olduğudur.
KARTLAR HANGİ DAKİKADA5 maç · 20 kart
Sarı 20 Kırmızı 0 en yoğun 76-90+' %35
1 1-15
4 16-30
3 31-45
2 46-60
3 61-75
7 76-90+
ev sahibideplasman
5 maçtaki 20 kartın dakikası ve rengi; kaynak maç olaylarıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Bir maçta
4.00kart
sarı 4.00 kırmızı 0.00
İlk kart
43'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı0.10 İkinci yarı0.15
75. dakikadan sonra 0.10
Düdükten karta
5.9faulde bir kart
faul / maç 23.6 kart aralığı 23'
Direkt kırmızı oranı0.00İkinci sarıdan kırmızı0.00
MAÇLARI NASIL BİTİYOR79 maç
1.5 üst %81
2.5 üst %63
3.5 üst %39
4.5 üst %23
Karşılıklı gol %58
Her çizgi bir öncekinin içinde: 2.5 üst olan maçlar 1.5 üstün de içindedir.
GOL VE OYUN AKIŞI
Maç başına gol
3.10gol
geç gol %1
İlk gol
34'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı0.08 İkinci yarı0.06
Şut
25.4şut / maç
İsabetli%36
Gol yemeyen takım%34Korner / maç10.0Ofsayt / maç2.0Ev sahibi topla oynama%48
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR16 takım
Takım Maç Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet Kart Faul Pen
Vitesse 10 %60 4 %50 6 %67
Heerenveen 9 %0 3 %0 6 %0
Feyenoord 9 %89 6 %100 3 %67
Heracles 9 %33 4.2 29 0.11 5 %40 2.0 28 0.20 4 %25 7.0 31
AZ Alkmaar 9 %44 6.0 20 0.11 4 %50 5 %40 6.0 20 0.20
Fortuna Sittard 8 %50 6.0 20 0.12 5 %60 6.0 20 0.20 3 %33
NEC Nijmegen 8 %25 7.0 31 5 %20 7.0 31 3 %33
Sparta Rotterdam 8 %38 4 %25 4 %50
Waalwijk 8 %0 3.0 15 4 %0 3.0 15 4 %0
Utrecht 8 %38 4 %50 4 %25
Ajax 7 %71 3.0 15 0 7 %71 3.0 15
PSV Eindhoven 6 %67 4 %100 2 %0
Twente 6 %33 2.0 24 3 %0 2.0 24 3 %67
Willem II 5 %20 0 5 %20
Emmen 5 %40 5 %40 0
ADO Den Haag 5 %20 3 %33 2 %0
galibiyetberaberlikmağlubiyet
Galibiyet oranı o takımın, ev sahibinin değil. Kart çubuğu en çok kart gören takıma göre ölçeklenir; vurgulu çubuk, hakemin kendi 4.00 ortalamasından belirgin sapmayı gösterir.
VAR VE PENALTI
VAR görülen maç
%1maçında
karar / maç 0.01 dönüş / maç 0.00
Penaltı
0.025/ maç
penaltı olan maç %3
Maçları nasıl sonuçlanıyor
ev %43beraberlik %24dep %33
Ev sahibi yanlılığı
Faul +1.15
sol: ev sahibi daha çok alıyor · sağ: deplasman
VAR NEYİ DEĞİŞTİRDİ1 maç · %1
  • Onaylanan penaltı1
Yukarıdaki ortalamalar VAR kararlarının sayısını verir; bu kırılım o kararların neyi değiştirdiğini gösterir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %48
EV SAHİBİDEPLASMAN
2.20 Sarı kart 1.80
12.6 Faul 11.0
0.03 Penaltı 0.00
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2024/2025
maç5 sarı20 kırmızı0 pen2 kart / maç4.0
Eredivisie 5 20 2pen 4.0
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir; en yeni sezon, sağlayıcı güncellenene kadar kendi maç kayıtlarımızdan tamamlanır.
MAÇ GEÇMİŞİ40
Tarih Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2024-11-02 HeraclesNAC Breda 2-0 2 28 1
2024-10-06 Fortuna SittardAZ Alkmaar 1-0 6 20 1 1
2024-09-29 WaalwijkAjax 0-2 3 15
2024-09-21 NEC NijmegenHeracles 1-2 7 31
2024-09-14 TwentePEC Zwolle 1-1 2 24
2024-03-02 Sparta RotterdamAZ Alkmaar 1-1
2024-02-23 UtrechtHeracles 1-0
2023-11-05 NEC NijmegenFC Volendam 3-3
2023-10-21 AZ AlkmaarHeerenveen 3-0
2023-09-30 FeyenoordGO Ahead Eagles 3-1
2023-09-16 Fortuna SittardFC Volendam 3-1
2023-08-26 NEC NijmegenWaalwijk 3-0
2023-08-13 Almere City FCTwente 1-4
2023-07-27 CSKA SofiaSepsi OSK Sfantu Gheorghe 0-2
2023-05-28 FC VolendamExcelsior 3-2
2023-05-14 PSV EindhovenFortuna Sittard 2-1
2023-05-06 CambuurUtrecht 0-3
2023-04-16 NEC NijmegenVitesse 1-4
2023-04-09 FeyenoordWaalwijk 5-1
2023-04-01 AZ AlkmaarHeerenveen 1-1
2023-03-05 AjaxNEC Nijmegen 1-0
2023-02-26 EmmenGO Ahead Eagles 2-2
2023-02-12 HeerenveenFeyenoord 1-2
2023-01-21 CambuurSparta Rotterdam 0-3
2023-01-15 Fortuna SittardPSV Eindhoven 2-2
2023-01-07 AZ AlkmaarVitesse 1-1
2022-11-12 EmmenAjax 3-3
2022-10-29 GO Ahead EaglesExcelsior 3-1
2022-10-23 CambuurTwente 0-1
2022-10-16 PSV EindhovenUtrecht 6-1
2022-10-06 VillarrealAustria Vienna 5-0
2022-09-04 HeerenveenNEC Nijmegen 0-0
2022-08-27 GO Ahead EaglesSparta Rotterdam 0-1
2022-08-20 EmmenUtrecht 3-2
2022-08-07 VitesseFeyenoord 2-5
2022-05-17 ADO Den HaagFC Eindhoven 2-1
2022-05-14 RodaExcelsior 0-2
2022-05-11 UtrechtAZ Alkmaar 2-2
2022-05-07 TwenteFortuna Sittard 1-2
2022-05-01 PSV EindhovenWillem II 4-2
Kart ve faul 5/79 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam