TW
HAKEM
Tobias Welz
SERTLİK51
KEYİF58
MAÇ18
KART / MAÇ4.12
FAUL / MAÇ21.6
GOL / MAÇ2.83
PENALTI / MAÇ0.278
HAKEM PROFİLİ
Tobias Welz, 18 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 4.1 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı 25. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Gol tarafında, Tobias Welz maçlarında ortalama 2.8 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %56 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %67 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 34. dakikada geliyor. Tobias Welz maçlarında ev sahibi avantajı düşük — galibiyet oranı sadece %28. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+0.67).
EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıSık
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golYüksek
KornerOrtalama
VARAz müdahale
Ev sahibiDeplasman lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
4.12ort. 4.09+1%
Faul / maç
21.6ort. 22.9-6%
Gol / maç
2.83ort. 2.77+2%
Penaltı / maç
0.278ort. 0.145+92%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR18 maç
- 61-90'%45
- 31-60'%28
- 0-30'%27
- 75. dk sonrası1.11
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç4.06
Kırmızı kart / maç0.06
Toplam kart / maç4.12
İlk kart dakikası25'
İlk yarı kart1.44
İkinci yarı kart2.11
75. dk sonrası kart1.11
Direkt kırmızı oranı0.11
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul5.2
Faul / maç21.6
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%83
- Üst 2.5%56
- Üst 3.5%33
- Üst 4.5%17
- Karşılıklı gol%67
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.83
İlk gol dakikası34'
İlk yarı gol0.83
İkinci yarı gol1.22
Geç gol oranı%28
Gol yemeyen takım%22
Korner / maç9.9
Ofsayt / maç2.8
Şut / maç23.3
İsabetli şut / maç8.6
Ev sahibi topla oynama%49
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR7 takım
| Takım | Maç | Galibiyet | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| VfB Stuttgart | 2 | %50D | 3.0D | 24D | 1.00D |
| 1.FC Köln | 2 | %0D | 4.0D | 20D | |
| FSV Mainz 05 | 2 | %0D | 5.5D | 17D | 0.50D |
| Bayer Leverkusen | 2 | %50E | 5.5E | 17E | |
| Hamburger SV | 2 | %0D | 3.0D | 22D | |
| Union Berlin | 2 | %0E | 2.0E | 20E | 1.00E |
| FC Augsburg | 2 | %50E | 4.0E | 22E |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.06
VAR dönüşü / maç0.06
VAR görülen maç%6
Penaltı / maç0.278
Penaltı olan maç%17
Kartta ev sahibi yanlılığı+2.00
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.99
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+0.667
Ev sahibi galibiyeti%28
Beraberlik%39
Deplasman galibiyeti%33
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ19
Sezon
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum