FW
HAKEM

Frank Willenborg

12 maç yönetti
SERTLİK57
KEYİF64
MAÇ12
KART / MAÇ4.36
FAUL / MAÇ19.9
GOL / MAÇ2.92
PENALTI / MAÇ0.250
HAKEM PROFİLİ

Frank Willenborg, 12 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 4.2 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı 38. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %72'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Frank Willenborg maçlarında ortalama 2.9 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %58 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 33. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Frank Willenborg maçlarının %50'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +0.67). Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+2.00).

EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıSık
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golDüşük
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 4.36ort. 4.09+7%
Faul / maç 19.9ort. 22.9-13%
Gol / maç 2.92ort. 2.77+5%
Penaltı / maç 0.250ort. 0.145+73%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR12 maç
61-90' — 20 (%50)31-60' — 16 (%40)0-30' — 4 (%10) 40 kart
  • 61-90'%50
  • 31-60'%40
  • 0-30'%10
  • 75. dk sonrası1.08
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç4.18
Kırmızı kart / maç0.18
Toplam kart / maç4.36
İlk kart dakikası38'
İlk yarı kart0.92
İkinci yarı kart2.42
75. dk sonrası kart1.08
Direkt kırmızı oranı0.17
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul4.6
Faul / maç19.9
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %75Üst 2.5 — %58Üst 3.5 — %33Karşılıklı gol — %33Üst 4.5 — %17 12 maç
  • Üst 1.5%75
  • Üst 2.5%58
  • Üst 3.5%33
  • Üst 4.5%17
  • Karşılıklı gol%33
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.92
İlk gol dakikası33'
İlk yarı gol1.00
İkinci yarı gol1.25
Geç gol oranı%25
Gol yemeyen takım%67
Korner / maç9.3
Ofsayt / maç4.7
Şut / maç25.6
İsabetli şut / maç8.6
Ev sahibi topla oynama%53
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR4 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
1899 Hoffenheim 3 %67D 5.7D 23D
Bayern München 2 %50E 3.5E 13E 0.50E
1. FC Heidenheim 2 %0D 6.0D 16D
VfL Wolfsburg 2 %50E 2.5E 22E 0.50E
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.17
VAR dönüşü / maç0.17
VAR görülen maç%17
Penaltı / maç0.250
Penaltı olan maç%25
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.67
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.90
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+2.000
Ev sahibi galibiyeti%50
Beraberlik%8
Deplasman galibiyeti%42
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ12
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2025-10-25 Hertha BSCFortuna Düsseldorf 1-0
2026-05-02 Bayern München1. FC Heidenheim 3-3 5 13
2026-02-08 1.FC KölnRB Leipzig 1-2 5 18
2026-01-14 VfL WolfsburgFC St. Pauli 2-1 3 18 1
2026-01-27 Werder Bremen1899 Hoffenheim 0-2 4 17 1
2025-12-13 Eintracht FrankfurtFC Augsburg 1-0 5 23
2025-11-02 VfL Wolfsburg1899 Hoffenheim 2-3 2 26
2025-09-26 Bayern MünchenWerder Bremen 4-0 2 13 1
2025-08-30 RB Leipzig1. FC Heidenheim 2-0 7 20
2025-08-18 Rot-Weiß EssenBorussia Dortmund 0-1 2 20
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam