SJ
HAKEM
Sven Jablonski
SERTLİK42
KEYİF54
MAÇ36
KART / MAÇ2.91
FAUL / MAÇ19.5
GOL / MAÇ3.14
PENALTI / MAÇ0.139
HAKEM PROFİLİ
Sven Jablonski, 36 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 2.8 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça tutumlu. İlk kartı 34. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %63'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 7.1 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Sven Jablonski maçlarında ortalama 3.1 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %58 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 31. dakikada geliyor. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+4.00).
EĞİLİMLER
KartHoşgörülü
FaulOrtalama
PenaltıOrtalama
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
2.91ort. 4.09-29%
Faul / maç
19.5ort. 22.9-15%
Gol / maç
3.14ort. 2.77+13%
Penaltı / maç
0.139ort. 0.145-4%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR36 maç
- 61-90'%54
- 31-60'%26
- 0-30'%20
- 75. dk sonrası0.81
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç2.84
Kırmızı kart / maç0.06
Toplam kart / maç2.91
İlk kart dakikası34'
İlk yarı kart0.89
İkinci yarı kart1.53
75. dk sonrası kart0.81
Direkt kırmızı oranı0.06
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul7.1
Faul / maç19.5
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%81
- Üst 2.5%58
- Üst 3.5%39
- Üst 4.5%17
- Karşılıklı gol%44
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç3.14
İlk gol dakikası31'
İlk yarı gol1.25
İkinci yarı gol1.31
Geç gol oranı%22
Gol yemeyen takım%50
Korner / maç8.9
Ofsayt / maç3.9
Şut / maç24.1
İsabetli şut / maç8.8
Ev sahibi topla oynama%54
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR12 takım
| Takım | Maç | Galibiyet | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| RB Leipzig | 4 | %100E | 2.0E | 20E | |
| VfB Stuttgart | 4 | %100E%0D | 3.0E2.5D | 20E18D | 0.50E0.50D |
| Borussia Mönchengladbach | 3 | %0D | 2.0D | 22D | |
| 1899 Hoffenheim | 3 | %67D | 3.0D | 24D | |
| Union Berlin | 3 | %67D | 3.0D | 20D | 0.33D |
| Bayern München | 2 | %100E | 1.5E | 17E | 0.50E |
| FSV Mainz 05 | 2 | %50E | 2.0E | 20E | |
| PAOK | 2 | %0E | 4.0E | 26E | |
| Borussia Dortmund | 2 | %50E | 1.5E | 24E | 0.50E |
| 1. FC Heidenheim | 2 | %50D | 3.5D | 18D | |
| Eintracht Frankfurt | 2 | %0E | 4.0E | 22E | 0.50E |
| FC St. Pauli | 2 | %50D | 3.0D | 14D |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.19
VAR dönüşü / maç0.17
VAR görülen maç%19
Penaltı / maç0.139
Penaltı olan maç%14
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.14
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.86
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+4.000
Ev sahibi galibiyeti%44
Beraberlik%19
Deplasman galibiyeti%36
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ40
Sezon
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum