PI
HAKEM

Patrick Ittrich

12 maç yönetti
SERTLİK33
KEYİF50
MAÇ12
KART / MAÇ3.00
FAUL / MAÇ17.0
GOL / MAÇ3.92
PENALTI / MAÇ0.167
HAKEM PROFİLİ

Patrick Ittrich, 12 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.0 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 25. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. 6.2 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Patrick Ittrich maçlarında ortalama 3.9 gol atılıyor. Maçlarının %92'i Üst 2.5 ile sonuçlanıyor — gollü maçlara açık bir ortam yaratıyor. KG Var oranı %67 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 20. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Patrick Ittrich maçlarının %58'ini ev sahibi kazanıyor.

EĞİLİMLER
KartHoşgörülü
FaulHoşgörülü
PenaltıOrtalama
GolYüksek
Üst 2.5Yüksek
Karşılıklı golYüksek
KornerOrtalama
VARAz müdahale
Ev sahibiEv sahibi lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 3.00ort. 4.09-27%
Faul / maç 17.0ort. 22.9-26%
Gol / maç 3.92ort. 2.77+41%
Penaltı / maç 0.167ort. 0.145+15%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR12 maç
61-90' — 12 (%50)0-30' — 9 (%38)31-60' — 3 (%12) 24 kart
  • 61-90'%50
  • 0-30'%38
  • 31-60'%12
  • 75. dk sonrası0.58
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.00
Kırmızı kart / maç0.00
Toplam kart / maç3.00
İlk kart dakikası25'
İlk yarı kart0.83
İkinci yarı kart1.17
75. dk sonrası kart0.58
Direkt kırmızı oranı0.00
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul6.2
Faul / maç17.0
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %100Üst 2.5 — %92Üst 3.5 — %75Karşılıklı gol — %67Üst 4.5 — %17 12 maç
  • Üst 1.5%100
  • Üst 2.5%92
  • Üst 3.5%75
  • Üst 4.5%17
  • Karşılıklı gol%67
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç3.92
İlk gol dakikası20'
İlk yarı gol1.42
İkinci yarı gol0.92
Geç gol oranı%25
Gol yemeyen takım%33
Korner / maç9.8
Ofsayt / maç4.5
Şut / maç27.2
İsabetli şut / maç9.8
Ev sahibi topla oynama%51
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR4 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
Union Berlin 2 %50E 4.5E 18E
1. FC Heidenheim 2 %50D 3.0D 20D
VfL Wolfsburg 2 %50D 1.0D 17D
FC Augsburg 2 %0D 4.0D 17D 1.00D
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.00
VAR dönüşü / maç0.00
VAR görülen maç%0
Penaltı / maç0.167
Penaltı olan maç%8
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.97
Ev sahibi galibiyeti%58
Beraberlik%17
Deplasman galibiyeti%25
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ13
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2025-10-04 Dynamo DresdenKarlsruher SC 3-3
2026-05-16 Union BerlinFC Augsburg 4-0 4 13
2026-04-19 SC Freiburg1. FC Heidenheim 2-1 1 18
2026-03-21 Bayern MünchenUnion Berlin 4-0 3 12
2026-03-01 VfB StuttgartVfL Wolfsburg 4-0 1 21
2026-02-07 FSV Mainz 05FC Augsburg 2-0 4 21 2
2025-10-29 1.FC KölnBayern München 1-3 6
2026-01-14 1.FC KölnBayern München 1-3 6
2025-11-29 Union Berlin1. FC Heidenheim 1-2 5 23
2025-11-08 1899 HoffenheimRB Leipzig 3-1 5 18
2025-10-18 1. FC HeidenheimWerder Bremen 2-2 4 20
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam