LC
HAKEM

Luis Claudio Pereira dos Santos

63 maç yönetti
SERTLİK53
KEYİF47
Maç 63
Kart / maç 4.45 ort. 4.96-10%
Faul / maç 26.6 ort. 26.6+0%
Gol / maç 2.54 ort. 2.56-1%
Penaltı / maç 0.079 ort. 0.215-63%
HAKEM PROFİLİ

Luis Claudio Pereira dos Santos, 63 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 4.3 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı 40. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %74'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Luis Claudio Pereira dos Santos maçlarında ortalama 2.5 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %51 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 28. dakikada geliyor. Luis Claudio Pereira dos Santos maçlarında ev sahibi avantajı düşük — galibiyet oranı sadece %37.

UyrukBrazil
Ana ligLiga NOS
Kart aralığı16'
3+ kart%88
Kartın tarafı ev %47dep %53
EĞİLİMLER
Kart Ortalama
Faul Ortalama
Penaltı Nadir
Gol Ortalama
Üst 2.5 Ortalama
Karşılıklı gol Ortalama
Korner Ortalama
VAR Müdahaleci
Ev sahibi Dengeli
PRIMEIRA LIGA HAKEMLERİ ARASINDA19 hakem
en düşükortaen yüksek
Kart / maç 4.38ort. 4.96 %37
Faul / maç 27.3ort. 26.6 %53
Gol / maç 2.52ort. 2.56 %42
Penaltı / maçpenaltı vermez 0.069ort. 0.215 %16
Verimizde en az beş Primeira Liga maçı yöneten 19 hakemle karşılaştırılır; hakemin yalnızca o turnuvadaki 58 maçı sayılır. Yüzde, bu havuzun ne kadarının üzerinde olduğudur.
KARTLAR HANGİ DAKİKADA20 maç · 104 kart
Sarı 101 Kırmızı 3 en yoğun 76-90+' %36
6 1-15
6 16-30
15 31-45
17 46-60
23 61-75
37 76-90+
ev sahibideplasman
20 maçtaki 104 kartın dakikası ve rengi; kaynak maç olaylarıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Bir maçta
4.45kart
sarı 4.30 kırmızı 0.15
İlk kart
40'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı0.43 İkinci yarı1.22
75. dakikadan sonra 0.63
Düdükten karta
6.0faulde bir kart
faul / maç 26.6 kart aralığı 16'
Direkt kırmızı oranı0.05İkinci sarıdan kırmızı0.00
MAÇLARI NASIL BİTİYOR63 maç
1.5 üst %75
2.5 üst %51
3.5 üst %22
4.5 üst %11
Karşılıklı gol %48
Her çizgi bir öncekinin içinde: 2.5 üst olan maçlar 1.5 üstün de içindedir.
GOL VE OYUN AKIŞI
Maç başına gol
2.54gol
geç gol %6
İlk gol
28'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı0.49 İkinci yarı0.38
Şut
23.6şut / maç
İsabetli%34
Gol yemeyen takım%41Korner / maç8.6Ofsayt / maç4.0Ev sahibi topla oynama%51
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR16 takım
Takım Maç Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet Kart Faul Pen
Boavista 10 %50 5.2 27 0.10 3 %33 5.5 28 0.33 7 %57 5.0 27
Sporting CP 9 %89 9.1 27 7 %86 10.0 27 2 %100 6.0 29
Vizela 8 %12 6 %0 2 %50
GIL Vicente 8 %25 2.5 30 0.25 5 %40 3 %0 2.5 30 0.67
SC Braga 8 %88 2.6 28 3 %67 2.0 26 5 %100 3.0 29
Santa Clara 7 %29 6.7 28 0.14 2 %0 6.0 29 5 %40 7.0 27 0.20
Estoril 6 %17 2 %0 4 %25
Portimonense 6 %0 4 %0 2 %0
Farense 6 %0 5.0 30 0.17 3 %0 4.0 24 0.33 3 %0 6.0 35
Rio Ave 5 %40 3.4 25 3 %67 5.0 27 2 %0 1.0 23
Maritimo 5 %40 2 %50 3 %33
Pacos Ferreira 4 %25 0 4 %25
FC Porto 4 %100 4.0 28 0.50 4 %100 4.0 28 0.50 0
Benfica 4 %75 2.5 18 2 %50 4.0 21 2 %100 1.0 15
Guimaraes 3 %0 4.0 26 0 3 %0 4.0 26
Moreirense 3 %0 3.5 28 3 %0 3.5 28 0
galibiyetberaberlikmağlubiyet
Galibiyet oranı o takımın, ev sahibinin değil. Kart çubuğu en çok kart gören takıma göre ölçeklenir; vurgulu çubuk, hakemin kendi 4.45 ortalamasından belirgin sapmayı gösterir.
VAR VE PENALTI
VAR görülen maç
%14maçında
karar / maç 0.21 dönüş / maç 0.13
Penaltı
0.079/ maç
penaltı olan maç %6
Maçları nasıl sonuçlanıyor
ev %37beraberlik %25dep %38
Ev sahibi yanlılığı
Kart +0.71
Faul +1.13
sol: ev sahibi daha çok alıyor · sağ: deplasman
VAR NEYİ DEĞİŞTİRDİ9 maç · %14
İptal edilen penaltı — 5Onaylanan penaltı — 3Yükseltilen kart — 2Diğer — 2İptal edilen gol — 1 13 karar
  • İptal edilen gol1
  • Onaylanan penaltı3
  • İptal edilen penaltı5
  • Yükseltilen kart2
  • Diğer2
Yukarıdaki ortalamalar VAR kararlarının sayısını verir; bu kırılım o kararların neyi değiştirdiğini gösterir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %51
EV SAHİBİDEPLASMAN
1.70 Sarı kart 2.60
0.05 Kırmızı kart 0.10
14.1 Faul 12.4
0.08 Penaltı 0.00
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2025/2026
maç8 sarı44 kırmızı1 pen0 kart / maç5.6
Liga NOS 8 44 1 5.6
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir; en yeni sezon, sağlayıcı güncellenene kadar kendi maç kayıtlarımızdan tamamlanır.
MAÇ GEÇMİŞİ40
Tarih Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2025-05-17 FarenseSanta Clara 1-2 7 33 1 1
2025-05-11 BoavistaFC Porto 1-2 8 32 1
2025-04-12 Santa ClaraSporting CP 0-1 6 29 1
2025-04-07 Rio AveBoavista 0-2 5 27
2025-03-30 MoreirenseGuimaraes 2-2 4 26
2025-03-07 Al-Ahli JeddahAl Khaleej Saihat 2-2 5 23 1
2025-02-21 SC BragaNacional 1-0 3 28
2025-02-03 MoreirenseSC Braga 1-2 3 29 2
2025-01-25 FamalicaoEstrela 0-0 4 29
2025-01-22 Al OrubahAl-Qadisiyah FC 0-2 4 28 4
2024-12-27 AroucaGIL Vicente 1-1 1 32
2024-12-21 BoavistaAVS 0-0 3 23
2024-11-30 Sporting CPSanta Clara 0-1 10 27 1
2024-11-07 Al-Qadisiyah FCAl-Fayha 2-0 8 28 1 1
2024-11-02 FarenseBenfica 1-2 1 15
2024-09-29 SC BragaRio Ave 4-0 1 23 1
2024-09-14 BenficaSanta Clara 4-1 4 21
2024-09-01 NacionalFarense 2-0 6 35
2024-08-10 FC PortoGIL Vicente 3-0 4 28 2 1
2024-07-25 MagpiesFC Copenhagen 0-3 2 15
2024-04-28 PortimonenseMoreirense 0-2
2024-04-21 Sporting CPGuimaraes 3-0
2024-04-03 PanathinaikosAEK Athens FC 2-1
2024-04-01 PortimonenseSC Braga 3-5
2024-03-17 Casa PiaBenfica 0-1
2024-03-11 GIL VicenteChaves 0-0
2024-03-03 Sporting CPFarense 3-2
2024-01-14 VizelaBoavista 1-4
2024-01-05 Sporting CPEstoril 5-1
2023-12-15 FarenseEstrela 0-0
2023-12-08 VizelaSC Braga 1-3
2023-12-04 Sporting CPGIL Vicente 3-1
2023-11-05 Rio AveBoavista 2-0
2023-10-28 BenficaCasa Pia 1-1
2023-09-25 Sporting CPRio Ave 2-0
2023-09-09 MoreirenseSC Braga 2-3
2023-09-03 EstorilBoavista 1-2
2023-08-20 FC PortoFarense 2-1
2023-08-12 GIL VicentePortimonense 5-0
2023-05-26 VizelaSporting CP 1-2
Kart ve faul 20/63 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam