EO
HAKEM

Esteban Ostojich

9 maç yönetti
SERTLİK53
KEYİF47
MAÇ9
KART / MAÇ5.40
FAUL / MAÇ21.4
GOL / MAÇ2.11
PENALTI / MAÇ0.111
HAKEM PROFİLİ

Esteban Ostojich, 9 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 5.2 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça eli ağır. İlk kartı 24. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Faul başına kart oranı 4.0 — toleransı düşük, çok uyarı vermeden kartı çıkarıyor. Gol tarafında, Esteban Ostojich maçlarında ortalama 2.1 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %33 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 47. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Esteban Ostojich maçlarının %67'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +0.67).

EĞİLİMLER
KartSert
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolDüşük
Üst 2.5Düşük
Karşılıklı golDüşük
KornerDüşük
VAROrtalama
Ev sahibiEv sahibi lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 5.40ort. 4.09+32%
Faul / maç 21.4ort. 22.9-7%
Gol / maç 2.11ort. 2.77-24%
Penaltı / maç 0.111ort. 0.145-23%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR9 maç
61-90' — 14 (%52)31-60' — 8 (%30)0-30' — 5 (%19) 27 kart
  • 61-90'%52
  • 31-60'%30
  • 0-30'%19
  • 75. dk sonrası1.22
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç5.20
Kırmızı kart / maç0.20
Toplam kart / maç5.40
İlk kart dakikası24'
İlk yarı kart1.33
İkinci yarı kart1.67
75. dk sonrası kart1.22
Direkt kırmızı oranı0.11
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul4.0
Faul / maç21.4
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %56Üst 2.5 — %33Karşılıklı gol — %33Üst 3.5 — %22 9 maç
  • Üst 1.5%56
  • Üst 2.5%33
  • Üst 3.5%22
  • Üst 4.5%0
  • Karşılıklı gol%33
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.11
İlk gol dakikası47'
İlk yarı gol0.78
İkinci yarı gol0.56
Geç gol oranı%22
Gol yemeyen takım%67
Korner / maç6.0
Ofsayt / maç4.0
Şut / maç25.2
İsabetli şut / maç8.6
Ev sahibi topla oynama%47
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR2 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
Cerro Porteno 2 %50E 6.0E 14E
Internacional 2 %50E 3.0E 32E
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.11
VAR dönüşü / maç0.11
VAR görülen maç%11
Penaltı / maç0.111
Penaltı olan maç%11
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.67
Faulde ev sahibi yanlılığı+1.74
Ev sahibi galibiyeti%67
Beraberlik%22
Deplasman galibiyeti%11
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ10
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-04-14 Cerro PortenoJunior 1-0
2025-09-23 Racing ClubVelez Sarsfield 1-0 4 24 1
2025-08-17 InternacionalFlamengo 0-2 3 32
2025-08-21 InternacionalFlamengo 0-2 3 32
2025-05-27 Libertad AsuncionAlianza Lima 2-2 4 13 1
2025-04-25 Cerro PortenoSporting Cristal 2-2 6 14
2025-04-03 Universidad de ChileBotafogo 1-0 10 24
2023-08-29 InternacionalBolívar 2-0
2021-02-11 Bayern MunichTigres UANL 1-0
2021-02-04 Tigres UANLUlsan Hyundai FC 2-1
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam