BC
HAKEM

Bence Csonka

5 maç yönetti
SERTLİK51
KEYİF31
MAÇ5
KART / MAÇ6.00
FAUL / MAÇ39.0
GOL / MAÇ2.60
HAKEM PROFİLİ

Bence Csonka, 5 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 6.0 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça eli ağır. İlk kartı 38. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %71'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Faul başına kart oranı 3.2 — toleransı düşük, çok uyarı vermeden kartı çıkarıyor. Gol tarafında, Bence Csonka maçlarında ortalama 2.6 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %60 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %60 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 40. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Bence Csonka maçlarının %60'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +2.50).

EĞİLİMLER
KartSert
FaulSert
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerDüşük
VARAz müdahale
Ev sahibiEv sahibi lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 6.00ort. 4.09+47%
Faul / maç 39.0ort. 22.9+70%
Gol / maç 2.60ort. 2.77-6%
Penaltı / maç 0.000ort. 0.145-100%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR5 maç
31-60' — 9 (%64)61-90' — 4 (%29)0-30' — 1 (%7) 14 kart
  • 31-60'%64
  • 61-90'%29
  • 0-30'%7
  • 75. dk sonrası0.4
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç6.00
Kırmızı kart / maç0.00
Toplam kart / maç6.00
İlk kart dakikası38'
İlk yarı kart0.80
İkinci yarı kart2.00
75. dk sonrası kart0.40
Direkt kırmızı oranı0.00
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul3.2
Faul / maç39.0
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %60Üst 2.5 — %60Karşılıklı gol — %60Üst 3.5 — %40Üst 4.5 — %20 5 maç
  • Üst 1.5%60
  • Üst 2.5%60
  • Üst 3.5%40
  • Üst 4.5%20
  • Karşılıklı gol%60
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.60
İlk gol dakikası40'
İlk yarı gol0.40
İkinci yarı gol1.00
Geç gol oranı%0
Gol yemeyen takım%20
Korner / maç4.0
Ofsayt / maç1.0
Şut / maç27.0
İsabetli şut / maç6.0
Ev sahibi topla oynama%48
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.00
VAR dönüşü / maç0.00
VAR görülen maç%0
Penaltı / maç0.000
Penaltı olan maç%0
Kartta ev sahibi yanlılığı+2.50
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.77
Ev sahibi galibiyeti%60
Beraberlik%20
Deplasman galibiyeti%20
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %48
EV SAHİBİDEPLASMAN
4.00 Sarı kart 2.00
17.0 Faul 22.0
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2025/2026 2 10 0 0
TURNUVA MAÇ SARI KIRM PEN
UEFA Europa Conference League3.0 kart/maç 1 3
UEFA Europa League7.0 kart/maç 1 7
2024/2025 1 5 0 0
TURNUVA MAÇ SARI KIRM PEN
UEFA Europa Conference League5.0 kart/maç 1 5
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir ve bu sayfanın ana ligi dışındaki turnuvaları da kapsayabilir.
MAÇ GEÇMİŞİ5
Tarih Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-07-30 GKS KatowiceŽilina 3-1
2026-07-14 RigaArarat-Armenia 3-2
2025-12-11 Lincoln Red Imps FCSigma Olomouc 2-1 5 39
2025-07-24 Radnicki 1923KI Klaksvik 0-0
2025-07-10 Spartak TrnavaBK Hacken 0-1 7
Kart ve faul 2/5 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam