ÇA
HAKEM

Çağdaş Altay

24 maç yönetti
SERTLİK42
TEMPO51
Maç 24
Kart / maç 3.77 ort. 4.42-15%
Faul / maç 24.0 ort. 25.8-7%
Gol / maç 3.50 ort. 2.65+32%
Penaltı / maç 0.125 ort. 0.142-12%
SIRADAKİ MAÇI2026-09-06
Trabzonspor 2 maçını yönetti · %100 galibiyet · 2.0 kart
Gençlerbirliği S.K. daha önce yönetmedi
Süper Lig Papara Park, Trabzon maç sayfası
HAKEM PROFİLİ

Çağdaş Altay, 24 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.6 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 33. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %66'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 6.6 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Çağdaş Altay maçlarında ortalama 3.5 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %62 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %62 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 29. dakikada geliyor. Çağdaş Altay maçlarında ev sahibi avantajı düşük — galibiyet oranı sadece %38.

UyrukTürkiye
Ana ligSüper Lig
Kart aralığı27'
3+ kart%67
Kartın tarafı ev %57dep %43
EĞİLİMLER
Kart Ortalama
Faul Ortalama
Penaltı Nadir
Gol Yüksek
Üst 2.5 Ortalama
Karşılıklı gol Ortalama
Korner Ortalama
VAR Az müdahale
Ev sahibi Dengeli
SÜPER LIG HAKEMLERİ ARASINDA29 hakem
en düşükortaen yüksek
Kart / maçhoşgörülü 3.27ort. 4.42 %10
Faul / maçakıcı 24.4ort. 25.8 %21
Gol / maçbol gollü 3.87ort. 2.65 %100
Penaltı / maçpenaltı verir 0.200ort. 0.142 %79
Verimizde en az beş Süper Lig maçı yöneten 29 hakemle karşılaştırılır; hakemin yalnızca o turnuvadaki 15 maçı sayılır. Yüzde, bu havuzun ne kadarının üzerinde olduğudur.
KARTLAR HANGİ DAKİKADA22 maç · 79 kart
Sarı 74 Kırmızı 5 en yoğun 76-90+' %30
8 1-15
7 16-30
12 31-45
9 46-60
19 61-75
24 76-90+
ev sahibideplasman
22 maçtaki 79 kartın dakikası ve rengi; kaynak maç olaylarıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Bir maçta
3.77kart
sarı 3.59 kırmızı 0.18
İlk kart
33'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı1.12 İkinci yarı2.17
75. dakikadan sonra 1.00
Düdükten karta
6.7faulde bir kart
faul / maç 24.0 kart aralığı 27'
Direkt kırmızı oranı0.21İkinci sarıdan kırmızı0.00
MAÇLARI NASIL BİTİYOR24 maç
1.5 üst %75
2.5 üst %62
3.5 üst %46
4.5 üst %33
Karşılıklı gol %62
Her çizgi bir öncekinin içinde: 2.5 üst olan maçlar 1.5 üstün de içindedir.
GOL VE OYUN AKIŞI
Maç başına gol
3.50gol
geç gol %33
İlk gol
29'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı1.42 İkinci yarı1.88
Şut
23.5şut / maç
İsabetli%33
Gol yemeyen takım%38Korner / maç8.4Ofsayt / maç4.4Ev sahibi topla oynama%52
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR10 takım
Takım Maç Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet Kart Faul Pen
Galatasaray 4 %75 3.5 23 0.25 2 %100 5.0 24 0.50 2 %50 2.0 22
İstanbulspor 3 %33 4.0 26 3 %33 4.0 26 0
Keçiörengücü 3 %67 5.5 19 0 3 %67 5.5 19
Rizespor 2 %0 4.0 23 2 %0 4.0 23 0
Trabzonspor 2 %100 2.0 24 2 %100 2.0 24 0
Kasimpasa 2 %50 3.5 24 0.50 0 2 %50 3.5 24 0.50
Erzurum BB 2 %100 3.5 26 0 2 %100 3.5 26
Fenerbahce 2 %100 3.0 22 0 2 %100 3.0 22
Kocaelispor 2 %0 3.0 24 0 2 %0 3.0 24
Fatih Karagümrük 2 %0 4.0 24 2 %0 4.0 24 0
galibiyetberaberlikmağlubiyet
Galibiyet oranı o takımın, ev sahibinin değil. Kart çubuğu en çok kart gören takıma göre ölçeklenir; vurgulu çubuk, hakemin kendi 3.77 ortalamasından belirgin sapmayı gösterir.
VAR VE PENALTI
VAR görülen maç
%12maçında
karar / maç 0.12 dönüş / maç 0.08
Penaltı
0.125/ maç
penaltı olan maç %12
Maçları nasıl sonuçlanıyor
ev %38beraberlik %17dep %46
Ev sahibi yanlılığı
Kart +0.92
Faul +0.97
sol: ev sahibi daha çok alıyor · sağ: deplasman
VAR NEYİ DEĞİŞTİRDİ3 maç · %12
İptal edilen gol — 2Diğer — 1 3 karar
  • İptal edilen gol2
  • Diğer1
Yukarıdaki ortalamalar VAR kararlarının sayısını verir; bu kırılım o kararların neyi değiştirdiğini gösterir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %52
EV SAHİBİDEPLASMAN
1.82 Sarı kart 1.77
0.14 Kırmızı kart 0.05
11.8 Faul 12.2
0.12 Penaltı 0.00
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2026/2027kendi kayıtlarımızdan
maç2 sarı6 kırmızı0 pen1 kart / maç3.0
Süper Lig 2 6 1pen 3.0
2025/2026
maç19 sarı65 kırmızı4 pen0 kart / maç3.6
Süper Lig 9 29 1 3.3
1. Lig 8 34 3 4.8
Türkiye Kupası 2 2 1.0
2024/2025
maç23 sarı106 kırmızı5 pen8 kart / maç4.8
Süper Lig 15 74 3 7pen 5.3
1. Lig 6 27 1 1pen 4.7
Türkiye Kupası 2 5 1 3.5
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir; en yeni sezon, sağlayıcı güncellenene kadar kendi maç kayıtlarımızdan tamamlanır.
YAKLAŞAN MAÇLARkendi fikstürümüzden
2026-09-06 TrabzonsporGençlerbirliği S.K. yaklaşan Süper Lig
MAÇ GEÇMİŞİ24
Tarih Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-31 BeşiktaşÇorum FK 6-2 5 20 1 1
2026-08-21 Erzurumspor FKGalatasaray 0-4 1 23
2026-05-09 GalatasarayAntalyaspor 4-2 7 22 1
2026-05-02 ÜmraniyesporKeçiörengücü 1-4 7
2026-04-12 GoztepeKasimpasa 3-3 4 25 1
2026-04-09 İstanbulsporErzurum BB 0-1 3 24
2026-03-14 TrabzonsporRizespor 1-0 2 23
2026-03-07 SivassporKeçiörengücü 0-1 6 26
2026-02-28 Van BBErzurum BB 0-3 4 29
2026-02-22 Gazişehir GaziantepTrabzonspor 1-2 2 24
2026-02-13 GalatasarayEyüpspor 5-1 3 25
2026-02-04 Fatih KaragümrükBaşakşehir 1-4
2026-01-30 KasimpasaSamsunspor 0-1 3 40
2026-01-19 İstanbulsporKeçiörengücü 2-2 5 23 1
2025-12-21 Yeni ÇorumsporSakaryaspor 2-0 3 18
2025-12-14 Fatih KaragümrükKocaelispor 1-1 4 24
2025-12-07 İstanbulsporSivasspor 2-1 4 31
2025-11-23 RizesporFenerbahce 2-5 5 22
2025-11-09 KocaelisporGalatasaray 1-0 3 22
2025-10-19 76 Iğdır BelediyesporBoluspor 1-1 9 28
2025-09-28 RizesporKasimpasa 1-2 3 24 1
2025-09-21 SamsunsporFatih Karagümrük 3-2 4 25
2025-08-31 GenclerbirligiFenerbahce 1-3 1 22
2025-08-11 TrabzonsporKocaelispor 1-0 2 25
Kart ve faul 22/24 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam