Ecuador · Midfielder
J. Cazares
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut51.27 / 90
Kilit pas102.54 / 90
Başarılı dripling41.02 / 90
Kazanılan ikili174.32 / 90
Rating7.03
OYUNCU PROFİLİCONMEBOL Libertadores 2025 · 147 orta sahalar
- Kilit pas 2.54 %95
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.02 %64
- Pas isabeti %86 %75
- Top kapma 2.80 %58
- İkili mücadele %65 %96
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 354 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Copa Grão Pará2025 · Brazil
🏆
Mineiro 12020 · Brazil
🏆
Mineiro 12017 · Brazil
🏆
Primera Nacional2013/2014 · Argentina
🏆
CONMEBOL Libertadores U202012 · South-America
🏆
Primera Nacional2011/2012 · Argentina
🥈
Paulista A12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
Carioca Série A2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Mineiro 12019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Mineiro 12018 · Brazil · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2017 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2016 · Brazil · 2nd Place
🥈
Mineiro 12016 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
6
354
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas10
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan17%65
Müdahale9
Faul13 kazanılan
İlk 1151 yedek
2023/24
34
924
0
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas20
Drible14%58 başarı
İkili kazanılan33%41
Müdahale11
Faul65 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11628 yedek
G+A / 900.1
2022/23
30
913
2
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas19
Drible6%33 başarı
İkili kazanılan31%35
Müdahale18
Faul103 kazanılan
İlk 11822 yedek
G+A / 900.3
Kart1
2021/22
33
815
1
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%71 isabet
Kilit pas26
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan27%40
Müdahale12
Faul910 kazanılan
İlk 11627 yedek
G+A / 900.33
2020/21
20
1.095
2
5
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%41 isabet
Kilit pas29
Drible16%57 başarı
İkili kazanılan37%37
Müdahale8
Faul1210 kazanılan
İlk 111010 yedek
G+A / 900.58
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1151 yedek girdi
FORMA26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-13%50
- 4-1-3-21%17
- 4-3-1-21%17
- 5-3-21%17
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.05.2025 | Barcelona SCH | 2-1 | 65 | 3 | 7.5 | ||
| 16.05.2025 | River PlateA | 6-2 | 62 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2025 | UniversitarioA | 1-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 24.04.2025 | River PlateH | 2-2 | 60 | 1 | 7.2 | ||
| 09.04.2025 | UniversitarioH | 1-0 | 68 | – | 7.3 | ||
| 02.04.2025 | Barcelona SCA | 1-0 | 25↑ | – | 7.0 | ||
| 03.12.2023 | BahiaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2023 | PalmeirasA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2023 | Atletico-MGH | 1-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 01.11.2023 | InternacionalA | 1-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 28.10.2023 | GremioH | 3-4 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2023 | Atletico ParanaenseA | 3-2 | 19↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 22.10.2023 | CorinthiansA | 1-1 | 33↑ | 1 | 6.2 | ||
| 18.10.2023 | BotafogoH | 1-2 | 34↑ | 1 | 7.0 | ||
| 08.10.2023 | Fortaleza ECA | 3-2 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 01.10.2023 | CruzeiroA | 1-1 | 20↑ | 1 | 7.2 | ||
| 25.09.2023 | Vasco DA GamaH | 0-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2023 | RB BragantinoH | 0-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 15.09.2023 | CuiabaA | 2-2 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.09.2023 | SantosH | 2-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 27.08.2023 | Sao PauloH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2023 | Union Santa FeA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.06.2023 | Sarmiento JuninH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.06.2023 | Godoy CruzA | 2-1 | 53↑ | – | 6.3 | ||
| 27.05.2023 | LanusH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2023 | Arsenal SarandiA | 2-1 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 13.05.2023 | TigreH | 2-1 | 20↑ | 1 | 6.3 | ||
| 06.05.2023 | Argentinos JRSA | 2-2 | 54 | 1 | 6.7 | ||
| 30.04.2023 | Belgrano CordobaH | 2-0 | 61 | 2 | 6.2 | ||
| 23.04.2023 | River PlateA | 2-0 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 16.04.2023 | Racing ClubH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2023 | Rosario CentralA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.04.2023 | San LorenzoA | 0-0 | 76 | 2 | 7.2 | ||
| 18.03.2023 | Colon Santa FeH | 2-2 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 10.03.2023 | Barracas CentralA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2023 | Instituto CordobaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2023 | BanfieldA | 0-0 | 59↑ | – | 6.9 | ||
| 20.02.2023 | Defensa Y JusticiaH | 0-2 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 12.02.2023 | Velez SarsfieldA | 0-0 | 31↑ | 2 | 7.3 | ||
| 05.02.2023 | PlatenseH | 1-2 | 96 | 1 | 7.0 | ||
| 23.10.2022 | Boca JuniorsA | 2-2 | 20↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 16.10.2022 | BanfieldH | 1-0 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 12.10.2022 | Barracas CentralH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 09.10.2022 | TigreA | 2-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 06.10.2022 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2022 | Arsenal SarandiA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2022 | Newells Old BoysH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2022 | Union Santa FeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.09.2022 | AldosiviH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2022 | Gimnasia L.P.A | 3-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 28.08.2022 | Velez SarsfieldH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2022 | Godoy CruzA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2022 | HuracanH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2022 | LanusA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.08.2022 | River PlateH | 0-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 02.08.2022 | Colon Santa FeA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2022 | Atletico TucumanH | 0-1 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.07.2022 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 16.07.2022 | Rosario CentralH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.07.2022 | Racing ClubA | 1-0 | 22↑ | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 123 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 354 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.5CONMEBOL Libertadores 2025
PERFORMANS66.7354 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 373 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%93
Dakika
%73
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%93
Dakika
%59
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jonathan VieraLas Palmas · 36
%95
1gol
2asist
66scout
Segunda División
Julian GreenSpVgg Greuther Fürth · 30
%89
0gol
0asist
64scout
€800K
2. Bundesliga
Edu ExpósitoEspanyol · 29
%86
1gol
6asist
71scout
€5.00M
La Liga
Franco CristaldoGremio · 29
%82
1gol
3asist
68scout
Serie A
Anton StachLeeds · 27
%76
5gol
3asist
68scout
Premier League
FredFenerbahçe · 32
%64
3gol
4asist
73scout
€6.00M
Süper Lig
Matheus PereiraCruzeiro · 29
%63
7gol
7asist
68scout
Serie A
BernardAtletico-MG · 33
%60
1gol
1asist
63scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







