Gregory Wüthrich
Switzerland · Defender

Gregory Wüthrich

YAŞ31
BOY192
KİLO86
DOĞUM YERİBern
LİGUEFA Europa League
BU SEZON0G · 2A
Asist20.67 / 90
Kilit pas20.67 / 90
Kazanılan ikili113.67 / 90
Rating7.10
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.670.00
Kilit pas 0.670.32
Kazanılan ikili 3.674.18
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Super LeagueNone · Switzerland
🏆 CupNone · Austria
🏆 BundesligaNone · Austria
🏆 Bundesliga2024/2025 · Austria
🏆 Cup2023/2024 · Austria
🏆 Bundesliga2023/2024 · Austria
🏆 Cup2022/2023 · Austria
🏆 Super League2018/2019 · Switzerland
🏆 Super League2017/2018 · Switzerland
🥈 Super LeagueNone · Switzerland · 2nd Place
🥈 Schweizer PokalNone · Switzerland · 2nd Place
🥈 BundesligaNone · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2022/2023 · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2021/2022 · Austria · 2nd Place
🥈 Schweizer Pokal2017/2018 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Super League2016/2017 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Super League2015/2016 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2021 0 2022 0 2023 1 2024 0 2025 2
GolAsist
2025/26 4 270 0 2 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys 4 270 0 2 7.10
Kilit pas2
İkili kazanılan11%69
Müdahale3
Faul34 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131 yedek
G+A / 900.67
2024/25 5 280 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSturm Graz 5 280 0 0 6.60
Kilit pas1
İkili kazanılan13%50
Müdahale5
Faul53 kazanılan
İlk 1141 yedek
2023/24 11 843 0 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSturm Graz 5 332 0 0 7.00
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz 4 331 0 1 6.92
UEFA Champions LeagueSturm Graz 2 180 0 0 6.10
Şut5%20 isabet
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan39%58
Müdahale16
Faul157 kazanılan
İlk 11101 yedek
G+A / 900.11
Kart2
2022/23 8 705 0 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSturm Graz 6 495 0 0 6.75
UEFA Champions LeagueSturm Graz 2 210 0 0 7.20
Şut2
Kilit pas1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan25%66
Müdahale9
Faul64 kazanılan
Ofsayt1
İlk 118
Kart3
2021/22 6 513 0 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSturm Graz 6 513 0 0 6.88
Şut4%50 isabet
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan26%57
Müdahale13
Faul55 kazanılan
İlk 116
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 1183 yedek girdi
KART1
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-1-2 — 4 4-2-3-1 — 3 3-4-3 — 2 3-4-2-1 — 1 4-4-1-1 — 1 11 maç
  • 4-3-1-24%36
  • 4-2-3-13%27
  • 3-4-32%18
  • 3-4-2-11%9
  • 4-4-1-11%9
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 A. GigovicA. Gigovic 1 J. MonteiroJ. Monteiro Wüthrich 2
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.01.2026 VfB StuttgartA 3-2 86 1 6.6
22.01.2026 LyonH 0-1 86 7.0
11.12.2025 LilleH 1-0 90 7.9
27.11.2025 Aston VillaA 2-1 8 1 6.9
29.01.2025 RB LeipzigH 1-0 90 7.2
21.01.2025 AtalantaA 5-0 90 6.2
11.12.2024 LilleA 3-2 90 6.3
27.11.2024 GironaH 1-0
19.09.2024 Stade Brestois 29A 2-1 10 6.7
14.03.2024 LilleA 1-1 61 1 7.3
07.03.2024 LilleH 0-3 90 6.5
22.02.2024 Slovan BratislavaA 0-1 90 7.3
15.02.2024 Slovan BratislavaH 4-1 90 6.6
30.11.2023 Raków CzęstochowaH 0-1
09.11.2023 AtalantaA 1-0 90 1 7.7
26.10.2023 AtalantaH 2-2 62 1 6.6
05.10.2023 Raków CzęstochowaA 0-1 90 2 7.2
21.09.2023 Sporting CPH 1-2 90 6.5
15.08.2023 PSV EindhovenH 1-3 90 5.9
08.08.2023 PSV EindhovenA 4-1 90 1 6.3
03.11.2022 FC MidtjyllandA 2-0 90 6.3
27.10.2022 FeyenoordH 1-0 90 7.2
13.10.2022 LazioA 2-2 90 1 6.7
06.10.2022 LazioH 0-0 90 7.2
15.09.2022 FeyenoordA 6-0 45 5.9
08.09.2022 FC MidtjyllandH 1-0 90 7.2
09.08.2022 Dynamo KyivH 1-2 120 1 7.5
03.08.2022 Dynamo KyivA 1-0 90 6.9
09.12.2021 MonacoH 1-1 90 3 7.3
25.11.2021 PSV EindhovenA 2-0 75 7.2
04.11.2021 Real SociedadA 1-1 90 6.5
21.10.2021 Real SociedadH 0-1 90 1 7.2
30.09.2021 PSV EindhovenH 1-4 90 6.2
16.09.2021 MonacoA 1-0 78 6.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 34 maç
BSC Young Boys 4maç 2025
Sturm Graz 30maç 2021–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Sturm Graz BSC Young Boys
2020-08-07 Perth Glory Sturm Graz
2019-09-18 BSC Young Boys Perth Glory
2015-07-01 Grasshoppers BSC Young Boys
2015-01-01 BSC Young Boys Grasshoppers
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 4 maç
11.2024 Omuz sakatlığıKadroda yok 2 maç
10.2024 SakatlıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 270 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.0UEFA Europa League 2025
PERFORMANS79.7270 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 328 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %95
Dakika %40
Değer / getiri %22
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %97
Dakika %48
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam