Gol20.08 / 90
Asist20.08 / 90
Şut150.59 / 90
Kilit pas200.79 / 90
Başarılı dripling170.67 / 90
Kazanılan ikili1315.15 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİSerie A 2024 · 125 orta sahalar
- Kilit pas 0.79 %32
- Asist 0.08 %48
- Drible 0.67 %40
- Pas isabeti %85 %57
- Top kapma 3.06 %65
- İkili mücadele %50 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2291 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Serie BNone · Brazil
🏆
Catarinense 1None · Brazil
🏆
Recopa CatarinenseNone · Brazil
🏆
Challenger Pro LeagueNone · Belgium
🏆
Catarinense 12025 · Brazil
🏆
Catarinense 12024 · Brazil
🏆
Recopa Catarinense2024 · Brazil
🏆
Challenger Pro League2022/2023 · Belgium
🏆
Serie B2021 · Brazil
🏆
Serie B2019 · Brazil
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2024/25
32
2.291
2
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas20
Drible17%57 başarı
İkili kazanılan131%50
Müdahale62
Faul5124 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11293 yedek
G+A / 900.16
Kart5
2022/23
12
23
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%67
Müdahale3
Faul11 kazanılan
2020/21
6
112
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan5%45
Müdahale3
Faul31 kazanılan
İlk 1115 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 11293 yedek girdi
KART5
FORMA88
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 2 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-210%36
- 4-3-1-28%29
- 4-2-3-14%14
- 4-1-4-13%11
- 5-3-22%7
- 3-5-21%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ50 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2024 | RB BragantinoA | 5-1 | 60 | – | 6.2 | ||
| 04.12.2024 | FlamengoH | 0-3 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | CorinthiansH | 2-4 | 74 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 26.11.2024 | FluminenseA | 0-0 | 65 | 2 | 6.9 | ||
| 20.11.2024 | VitoriaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | CruzeiroA | 2-1 | 67 | – | 7.0 | ||
| 06.11.2024 | InternacionalA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.10.2024 | Sao PauloH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2024 | BotafogoA | 1-1 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 03.10.2024 | Atletico GoianienseH | 2-0 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | BahiaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.09.2024 | GremioA | 1-2 | 84 | – | 7.0 | ||
| 23.09.2024 | Atletico ParanaenseH | 0-0 | 69 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | PalmeirasA | 5-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 31.08.2024 | CuiabaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.07.2024 | JuventudeA | 1-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 20.07.2024 | FlamengoA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 17.07.2024 | CorinthiansA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 11.07.2024 | FluminenseH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 07.07.2024 | VitoriaA | 2-1 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 03.07.2024 | CruzeiroH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.06.2024 | InternacionalH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.06.2024 | Sao PauloA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 22.06.2024 | BotafogoH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.06.2024 | Atletico GoianienseA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.06.2024 | BahiaH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.06.2024 | Atletico ParanaenseA | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 09.06.2024 | CuiabaH | 2-5 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 02.06.2024 | PalmeirasH | 1-2 | 70 | – | 6.6 | ||
| 27.04.2024 | Vasco DA GamaA | 0-4 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 17.04.2024 | Atletico-MGA | 1-1 | 79 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | JuventudeH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.08.2022 | CearaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.07.2022 | CorinthiansA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2022 | Atletico ParanaenseH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2022 | SantosA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2022 | Atletico-MGH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.06.2022 | Sao PauloH | 1-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 13.06.2022 | AvaiH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.06.2022 | PalmeirasA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.06.2022 | GoiasH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2022 | America MineiroA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2022 | CearaA | 1-3 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 10.04.2022 | CorinthiansH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2020 | InternacionalH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2020 | CorinthiansH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2020 | Vasco DA GamaA | 1-1 | 3↑ | – | – | ||
| 13.09.2020 | Atletico-MGA | 2-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 30.08.2020 | Fortaleza ECA | 3-0 | 32↑ | 0 | 6.2 | ||
| 19.08.2020 | FluminenseH | 2-1 | 68 | 0 | 6.8 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 50 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


