LİGPro League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.03 / 90
Başarılı dripling20.07 / 90
Kazanılan ikili210.72 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2024 · 24 kaleciler
- Kurtarış 2.51 %30
- Yenen gol (az iyi) 1.44 %30
- Pas isabeti %65 %39
- Pas hacmi 30.6 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2618 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2024/25
33
2.618
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan21%84
Müdahale1
İlk 11294 yedek
Kart4
Kaptan1maçta
2023/24
32
2.687
0
0
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan16%100
Müdahale1
İlk 11302 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2021/22
31
1.530
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan11%79
Müdahale1
Faul15 kazanılan
İlk 111714 yedek
Kart4
2020/21
16
180
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%100
İlk 11214 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 11624 yedek girdi
KART5
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%61
- 4-4-217%26
- 4-3-34%6
- 5-4-13%5
- 3-4-2-11%2
- 5-3-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2025 | AVSA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | EstorilH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2025 | FC PortoA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | NacionalH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | Sporting CPA | 3-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 13.04.2025 | Rio AveH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | GIL VicenteA | 0-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 30.03.2025 | GuimaraesH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | BoavistaH | 1-0 | 98 | – | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | Santa ClaraA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.03.2025 | EstrelaH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | FamalicaoA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2025 | Casa PiaHC | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2025 | BenficaA | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.02.2025 | SC BragaH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.01.2025 | AroucaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | FarenseH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.01.2025 | AVSH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.12.2024 | FC PortoH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | NacionalA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.12.2024 | Sporting CPH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | Rio AveA | 3-2 | 90 | – | 5.6 | ||
| 08.11.2024 | GIL VicenteH | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | GuimaraesA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2024 | BoavistaA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2024 | Santa ClaraH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 28.09.2024 | EstrelaA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2024 | FamalicaoH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.09.2024 | Casa PiaA | 3-1 | 90 | – | 5.3 | ||
| 30.08.2024 | BenficaH | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 25.08.2024 | SC BragaA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.08.2024 | AroucaH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.08.2024 | FarenseA | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.05.2024 | EstorilHC | 2-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | Casa PiaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2024 | VizelaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | BenficaA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.04.2024 | EstrelaH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2024 | GuimaraesA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.03.2024 | AroucaH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2024 | BoavistaA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2024 | Rio AveH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.02.2024 | FarenseA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.02.2024 | Sporting CPH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.02.2024 | ChavesH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 04.02.2024 | SC BragaA | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 28.01.2024 | FamalicaoH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.01.2024 | FC PortoA | 5-0 | 90 | – | 5.5 | ||
| 13.01.2024 | EstorilA | 1-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.01.2024 | Casa PiaH | 1-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.12.2023 | VizelaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.12.2023 | PortimonenseH | 5-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.12.2023 | GIL VicenteA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.12.2023 | BenficaH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 11.11.2023 | EstrelaA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 05.11.2023 | GuimaraesH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 27.10.2023 | AroucaA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 06.10.2023 | BoavistaH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2023 | Rio AveA | 0-4 | 90 | – | 7.6 | ||
| 23.09.2023 | FarenseH | 1-0 | 90 | – | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 112 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum