LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Rating6.55
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 21 kaleciler
- Kurtarış 2.31 %40
- Yenen gol (az iyi) 0.96 %55
- Pas isabeti %81 %80
- Pas hacmi 26.8 %25
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 467 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super LeagueNone · Switzerland
🏆
Schweizer PokalNone · Switzerland
🏆
Super League2023/2024 · Switzerland
🏆
Super League2022/2023 · Switzerland
🏆
Schweizer Pokal2022/2023 · Switzerland
🏆
Super League2020/2021 · Switzerland
🏆
Schweizer Pokal2019/2020 · Switzerland
🏆
Super League2019/2020 · Switzerland
🏆
Super League2018/2019 · Switzerland
🏆
Super League2017/2018 · Switzerland
🥈
Super LeagueNone · Switzerland · 2nd Place
🥈
Schweizer PokalNone · Switzerland · 2nd Place
🥈
Schweizer Pokal2017/2018 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Super League2014/2015 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
6
467
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 116
2024/25
12
392
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%100
Müdahale1
İlk 1157 yedek
Kaptan3maçta
2023/24
8
270
0
0
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
Faul1
İlk 1135 yedek
Kaptan1maçta
2022/23
6
480
0
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 1151 yedek
Kaptan2maçta
2021/22
7
630
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan2%100
İlk 117
Kaptan7maçta
2020/21
9
810
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%60
Müdahale1
İlk 119
Kart1
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL0
İLK 11117 yedek girdi
FORMA16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-110%59
- 3-4-2-12%12
- 3-5-22%12
- 4-1-4-11%6
- 4-3-1-21%6
- 4-3-31%6
MAÇ GEÇMİŞİ48 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Maccabi Tel AvivA | 1-1 | 73 | – | 6.6 | ||
| 20.08.2026 | Maccabi Tel AvivH | 2-1 | 54 | – | 6.5 | ||
| 13.08.2026 | NSI RunavikA | 2-2 | 83 | – | 6.0 | ||
| 06.08.2026 | NSI RunavikH | 2-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 29.07.2026 | DukagjiniA | 1-5 | 87 | – | 6.7 | ||
| 23.07.2026 | DukagjiniH | 1-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 29.01.2025 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2025 | CelticA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2024 | VfB StuttgartA | 5-1 | 90 | – | 5.7 | ||
| 26.11.2024 | AtalantaHC | 1-6 | 90 | – | 5.5 | ||
| 18.11.2024 | SpainA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.11.2024 | SerbiaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | Shakhtar DonetskA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2024 | InterH | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 01.10.2024 | BarcelonaA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2024 | Aston VillaHC | 0-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.08.2024 | GalatasarayA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2024 | GalatasarayHC | 3-2 | 32 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2024 | Sporting CPA | 1-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 15.02.2024 | Sporting CPHC | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.12.2023 | RB LeipzigA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.11.2023 | FK Crvena ZvezdaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2023 | Manchester CityA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2023 | Manchester CityH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2023 | FK Crvena ZvezdaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2023 | RB LeipzigH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2022 | AnderlechtAC | 0-1 | 120 | – | 7.9 | ||
| 18.08.2022 | AnderlechtHC | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.08.2022 | KuPSH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.08.2022 | KuPSA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.07.2022 | FK LiepajaH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.07.2022 | FK LiepajaA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.10.2021 | VillarrealHC | 1-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 29.09.2021 | AtalantaAC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.09.2021 | Manchester UnitedHC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2021 | Ferencvarosi TCAC | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.08.2021 | CFR 1907 ClujAC | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.07.2021 | Slovan BratislavaHC | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.07.2021 | Slovan BratislavaAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.02.2021 | Bayer LeverkusenA | 0-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 18.02.2021 | Bayer LeverkusenH | 4-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.12.2020 | CFR 1907 ClujHC | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.12.2020 | AS RomaAC | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.11.2020 | CSKA SofiaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.11.2020 | CSKA SofiaH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.10.2020 | CFR 1907 ClujA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.10.2020 | AS RomaH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 16.09.2020 | FC MidtjyllandA | 3-0 | 90 | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 48 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2021
Omuz sakatlığıKadroda yok
3 maç
08.2021
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

