Sieben Dewaele
Belgium · Defender

Sieben Dewaele

YAŞ29
BOY182
KİLO72
KULÜPKortrijk
DOĞUM YERİKnokke
BU SEZON1G · 0A
Gol10.08 / 90
Asist00.00 / 90
Şut60.49 / 90
Kilit pas90.74 / 90
Kazanılan ikili433.53 / 90
Rating6.54
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.12
Şut 0.490.35
Kilit pas 0.740.59
Kazanılan ikili 3.535.78
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
2020 1 2021 0 2022 0 2023 1 2024 1
GolAsist
2024/25 24 1.097 1 0 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 24 1.097 1 0 6.54
Şut6%50 isabet
Kilit pas9
İkili kazanılan43%41
Müdahale14
Faul146 kazanılan
İlk 111212 yedek
G+A / 900.08
Kart1
2023/24 32 763 0 1 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 32 763 0 1 6.58
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan49%51
Müdahale19
Faul1110 kazanılan
İlk 11527 yedek
G+A / 900.12
Kart2
2022/23 12 705 0 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 12 705 0 0 6.62
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan30%50
Müdahale16
Faul85 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1184 yedek
Kart4
2021/22 26 2.206 0 0 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 18 1.505 0 0 6.79
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 8 701 0 0 6.95
Şut9%33 isabet
Kilit pas9
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan117%57
Müdahale49
Faul3015 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11242 yedek
Kart5
2020/21 5 450 0 1 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 5 450 0 1 6.68
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan18%38
Müdahale9
Faul122 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.2
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 111211 yedek girdi
KART2
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 6 4-4-2 — 5 3-4-1-2 — 3 5-3-2 — 3 3-4-3 — 2 4-2-3-1 — 2 21 maç
  • 3-5-26%29
  • 4-4-25%24
  • 3-4-1-23%14
  • 5-3-23%14
  • 3-4-32%10
  • 4-2-3-12%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.04.2025 Beerschot WilrijkA 2-0
12.04.2025 Beerschot WilrijkH 3-2 1
06.04.2025 St. TruidenA 0-3
16.03.2025 GentA 1-2 1
08.03.2025 OH LeuvenH 2-0 1
01.03.2025 St. TruidenA 4-2
15.02.2025 AntwerpA 2-1
09.02.2025 Union St. GilloiseH 1-2 90 6.3
02.02.2025 KVC WesterloH 1-2 58 6.2
25.01.2025 Club Brugge KVA 1-1 90 6.9
19.01.2025 AnderlechtH 0-2 81 6.6
10.01.2025 Standard LiegeA 1-0 85 1 6.5
26.12.2024 CharleroiH 0-1 11 6.3
21.12.2024 Beerschot WilrijkA 2-2 22 6.5
14.12.2024 DenderH 0-3 45 6.9
07.12.2024 GenkA 3-2 66 1 1 7.0
09.11.2024 AntwerpH 1-2 90 6.7
03.11.2024 AnderlechtA 4-0 15 6.3
25.10.2024 Beerschot WilrijkH 1-0 45 6.7
20.10.2024 KV MechelenA 3-0 90 1 5.9
05.10.2024 GenkH 2-1 87 6.9
22.09.2024 OH LeuvenA 1-1 59 2 6.5
14.09.2024 Club Brugge KVH 0-3 90 1 6.5
01.09.2024 St. TruidenH 1-1 70 6.5
05.05.2024 OH LeuvenA 3-1
27.04.2024 St. TruidenH 1-1
23.04.2024 KV MechelenH 0-0 16 6.7
20.04.2024 KVC WesterloA 3-3 9 6.5
12.04.2024 St. TruidenA 3-3 13 6.6
06.04.2024 OH LeuvenH 0-0
29.03.2024 GentA 5-1 22 5.9
16.03.2024 AS EupenH 4-0
10.03.2024 GenkA 1-0 45 6.6
25.02.2024 Union St. GilloiseA 2-1 90 6.3
16.02.2024 KVC WesterloA 2-1 82 6.7
10.02.2024 OH LeuvenH 1-0 12 6.9
03.02.2024 RWDMA 2-2 12 1 1 7.5
31.01.2024 AntwerpH 0-1 12 6.9
26.01.2024 Cercle BruggeA 1-1 14 5.9
20.01.2024 KortrijkH 0-1
27.12.2023 St. TruidenH 1-1 21 6.6
16.12.2023 CharleroiH 0-0 11 6.7
10.12.2023 AnderlechtA 2-2 22 1 7.0
25.11.2023 GenkH 1-0 1
11.11.2023 AntwerpA 6-0 69 1 5.6
05.11.2023 KV MechelenH 1-1 79 6.6
29.10.2023 GentA 3-1 28 6.6
22.10.2023 AnderlechtH 3-2 10 6.3
08.10.2023 Club Brugge KVH 2-1 22 6.2
30.09.2023 OH LeuvenA 1-2
22.09.2023 KVC WesterloH 0-0 12 6.9
17.09.2023 AS EupenA 1-3 16 6.7
02.09.2023 RWDMH 1-1 67 6.7
26.08.2023 KortrijkA 1-1 65 7.3
19.08.2023 Cercle BruggeH 0-1
13.08.2023 CharleroiA 1-1 13 6.3
19.10.2022 KV MechelenA 2-0 70 6.9
16.10.2022 AntwerpH 3-0 13 7.0
09.10.2022 CharleroiA 0-1 64 6.3
30.09.2022 Seraing UnitedH 0-2 90 6.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 99 maç
Kortrijk 47maç 2020–2024
Standard Liege 52maç 2021–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-06-28 Standard Liege Kortrijk
2022-01-12 Kortrijk Standard Liege
2020-07-01 KVC Westerlo Kortrijk
2017-08-03 Cercle Brugge KVC Westerlo
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam