LİGNational 2 - Group A
BU SEZON0G · 2A
Asist20.09 / 90
Şut20.09 / 90
Kilit pas110.50 / 90
Başarılı dripling20.09 / 90
Kazanılan ikili833.77 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2021 · 93 defanslar
- Müdahale 1.50 %30
- Pas arası 1.50 %41
- Blok 0.41 %41
- İkili mücadele %53 %16
- Pas isabeti %75 %27
- Faul (az iyi) 0.95 %52
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1983 dakika oynadı.
2021/22
25
1.983
0
2
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas11
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan83%53
Müdahale33
Faul2111 kazanılan
İlk 11232 yedek
G+A / 900.09
Kart6
2020/21
7
356
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan24%56
Müdahale5
Faul53 kazanılan
İlk 1143 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 1120 yedek girdi
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2022 | Union St. GilloiseA | 5-0 | 84 | – | 7.3 | ||
| 01.04.2022 | Club Brugge KVH | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.03.2022 | St. TruidenA | 3-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.03.2022 | GentH | 0-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 02.03.2022 | Standard LiegeA | 1-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 25.02.2022 | CharleroiH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.02.2022 | Cercle BruggeA | 2-0 | 12↑ | – | 7.0 | ||
| 29.01.2022 | Zulte WaregemH | 3-3 | 90 | 1 | – | 6.0 | |
| 26.01.2022 | Seraing UnitedA | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 22.01.2022 | OH LeuvenH | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 16.01.2022 | GenkA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.12.2021 | AnderlechtH | 0-7 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.12.2021 | OostendeH | 0-2 | 45 | – | 6.0 | ||
| 11.12.2021 | AS EupenA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.12.2021 | AntwerpH | 0-1 | 53 | – | 6.6 | ||
| 28.11.2021 | Zulte WaregemA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.11.2021 | GenkH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.11.2021 | KortrijkA | 1-1 | 96 | – | 7.3 | ||
| 30.10.2021 | Seraing UnitedH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.10.2021 | AnderlechtA | 4-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 17.10.2021 | KV MechelenH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2021 | OH LeuvenA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.09.2021 | AS EupenH | 0-3 | 44↑ | – | 6.2 | ||
| 18.09.2021 | OostendeA | 3-1 | 79 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2021 | St. TruidenH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2021 | Standard LiegeA | 3-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2021 | OostendeH | 1-2 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 07.04.2021 | CharleroiH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 04.04.2021 | Cercle BruggeA | 2-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 06.03.2021 | Waasland-beverenA | 1-2 | 22 | – | 6.5 | ||
| 14.02.2021 | KV MechelenH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.02.2021 | AntwerpH | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2021 · 32 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum