C. M'Buyi
France · Attacker

C. M'Buyi

YAŞ26
BOY184 cm
DOĞUM YERİKinshasa
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON4G · 3A
Gol30.36 / 90
Asist30.36 / 90
Şut242.88 / 90
Kilit pas111.32 / 90
Başarılı dripling40.48 / 90
Kazanılan ikili526.23 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.360.34
Asist 0.360.00
Şut 2.881.02
Kilit pas 1.320.68
Kazanılan ikili 6.233.38
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
17. Coupe de France2021 · Jura Sud Foot · 4 maç 3gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26 20 1.017 4 3 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaRapid Vienna 13 751 3 3 6.75
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 7 266 1 0 6.44
Şut27%67 isabet
Kilit pas13
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan62%43
Müdahale7
Faul237 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı11 kaçan
İlk 111010 yedek
G+A / 900.62
Kart3
TOPLAM GOL3
İLK 1136 yedek girdi
KART1
FORMA71
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 2 4-3-3 — 2 4-4-2 — 2 4-4-1-1 — 1 7 maç
  • 4-2-3-12%29
  • 4-3-32%29
  • 4-4-22%29
  • 4-4-1-11%14
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 J. HornJ. Horn 1 A. RadulovićA. Radulović M'Bu 2
MAÇ GEÇMİŞİ20 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
18.12.2025 ZrinjskiA 1-1 25 1 6.3
14.12.2025 FC BW LinzA 1-1 26 1 6.7
11.12.2025 Omonia NicosiaH 0-1 18 6.2
06.12.2025 RiedH 1-2 61 1 6.9
30.11.2025 Lask LinzA 3-0 22 6.5
19.10.2025 Lask LinzH 0-2 90 2 5.7
05.10.2025 Red Bull SalzburgA 2-1 69 4 6.7
02.10.2025 Lech PoznanA 4-1 65 6.5
28.09.2025 Austria ViennaH 1-3 90 1 6 7.2
21.09.2025 Grazer AKA 1-1 78 2 5.3
14.09.2025 WSG WattensH 4-1 86 1 1 2 7.9
31.08.2025 TSV HartbergA 0-1 90 3 6.2
24.08.2025 Wolfsberger ACA 1-2 60 1 7.2
17.08.2025 SCR AltachH 0-0 8 7.0
14.08.2025 Dundee UtdA 2-2 15 6.7
10.08.2025 Sturm GrazA 1-2 45 1 1 3 8.2
07.08.2025 Dundee UtdH 2-2 11 6.2
03.08.2025 FC BW LinzH 1-0 26 6.2
31.07.2025 DečićH 4-2 42 1 2 7.9
24.07.2025 DečićA 0-2 90 5.3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 20 maç
Rapid Vienna 20maç 2025
Villefranche 2022–2023
Jura Sud Foot 2019–2021
Laval 2017–2018
Laval II 2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-30 SKN ST. Polten Rapid Vienna
2025-06-29 SKN ST. Polten Rapid Vienna
2025-06-23 SKN ST. Polten Rapid Vienna
2024-07-12 Villefranche SKN ST. Polten
2022-07-20 Jura Sud Foot Villefranche
SCOUT RAPORUAggregated only · 751 dk

İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.2Bundesliga 2025
PERFORMANS75.8751 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 67.5
Baskıcı forvet 66.3
Pivot forvet 61.3
Role fit sinyali var ama confidence 40/100 ve risk 66/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 64 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %89
Dakika %43
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %94
Dakika %73
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 75.8 76 100
Ortalama rating 6.75 7.2 94
Asist / 90 0.36 0.32 100
Kilit pas / 90 1.32 1.6 82
Dakika güvenliği 40.1 76 53
Gol / 90 0.36 0.38 95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam