BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut111.62 / 90
Kilit pas81.17 / 90
Başarılı dripling142.06 / 90
Kazanılan ikili456.61 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.21
Şut
1.621.46
Kilit pas
1.171.60
Başarılı dripling
2.061.32
Kazanılan ikili
6.614.04
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
1. Lig2021 · Bursaspor · 28 maç
3asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
First Division ANone · Belgium
🏆
BundesligaNone · Austria
🏆
CupNone · Austria
🏆
Super CupNone · Belgium
🏆
Super Cup2017 · Belgium
🏆
First Division A2016/2017 · Belgium
🏆
Bundesliga2014/2015 · Austria
🏆
Cup2014/2015 · Austria
🏆
First Division A2013/2014 · Belgium
🏆
Super Cup2013 · Belgium
🏆
First Division A2012/2013 · Belgium
🏆
Super Cup2012 · Belgium
🏆
First Division A2011/2012 · Belgium
🥈
2. BundesligaNone · Germany · 2nd Place
🥈
2. Bundesliga2015/2016 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 13 G+A
GolAsist
2024/25
30
613
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas8
Drible14%67 başarı
İkili kazanılan45%54
Müdahale17
Faul87 kazanılan
İlk 11624 yedek
Kart1
2023/24
35
1.293
1
3
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas23
Drible19%51 başarı
İkili kazanılan58%39
Müdahale20
Faul199 kazanılan
İlk 111421 yedek
G+A / 900.28
Kart2
2022/23
19
797
2
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%77 isabet
Kilit pas14
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan40%45
Müdahale20
Faul97 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11811 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2021/22
28
1.925
6
7
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%49 isabet
Kilit pas65
Drible64%60 başarı
İkili kazanılan124%49
Müdahale31
Faul1624 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11235 yedek
G+A / 900.61
2020/21
7
316
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas5
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan20%50
Müdahale9
Faul13 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1143 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 11624 yedek girdi
KART1
FORMA17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-210%38
- 3-4-34%15
- 3-4-1-23%12
- 4-2-3-13%12
- 4-4-23%12
- 5-4-13%12
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2025 | St. TruidenH | 2-2 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 03.05.2025 | Cercle BruggeA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Beerschot WilrijkH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | St. TruidenA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Cercle BruggeH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | GentA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | OH LeuvenH | 2-0 | 12↑ | 2 | 7.2 | ||
| 01.03.2025 | St. TruidenA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | Cercle BruggeH | 1-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 02.02.2025 | KVC WesterloH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | Club Brugge KVA | 1-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 19.01.2025 | AnderlechtH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2025 | Standard LiegeA | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 26.12.2024 | CharleroiH | 0-1 | 79 | – | 7.0 | ||
| 21.12.2024 | Beerschot WilrijkA | 2-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | DenderH | 0-3 | 18↑ | – | 7.0 | ||
| 07.12.2024 | GenkA | 3-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 29.11.2024 | KV MechelenH | 3-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 24.11.2024 | KVC WesterloA | 4-0 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 20.10.2024 | KV MechelenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | GenkH | 2-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | Union St. GilloiseA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | OH LeuvenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | Club Brugge KVH | 0-3 | 18↑ | 1 | 6.2 | ||
| 01.09.2024 | St. TruidenH | 1-1 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | CharleroiA | 1-0 | 59 | – | 6.6 | ||
| 18.08.2024 | Standard LiegeH | 1-0 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 10.08.2024 | DenderA | 4-1 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 04.08.2024 | Cercle BruggeA | 1-2 | 83 | – | 7.3 | ||
| 28.07.2024 | GentH | 0-1 | 70 | 4 | 6.9 | ||
| 26.05.2024 | Lommel UnitedH | 4-2 | 22↑ | 1 | 7.3 | ||
| 19.05.2024 | Lommel UnitedA | 0-1 | 39↑ | 1 | 7.2 | ||
| 11.05.2024 | CharleroiA | 3-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 05.05.2024 | AS EupenH | 1-0 | 1↑ | 1 | – | ||
| 28.04.2024 | RWDMA | 0-1 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 21.04.2024 | RWDMH | 2-4 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 14.04.2024 | CharleroiH | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 07.04.2024 | AS EupenA | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 16.03.2024 | AnderlechtA | 0-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 09.03.2024 | AntwerpH | 0-1 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 03.03.2024 | RWDMH | 3-2 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 24.02.2024 | KV MechelenA | 3-0 | 59 | 2 | 6.6 | ||
| 18.02.2024 | Union St. GilloiseH | 1-3 | 62 | – | 6.2 | ||
| 09.02.2024 | St. TruidenA | 1-0 | 81 | 2 | 6.5 | ||
| 03.02.2024 | CharleroiH | 1-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 30.01.2024 | Club Brugge KVA | 3-3 | 82 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 27.01.2024 | OH LeuvenH | 0-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2023 | GentH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2023 | Cercle BruggeA | 3-0 | 62 | 1 | 6.5 | ||
| 17.12.2023 | GenkA | 4-0 | 61 | 1 | 5.6 | ||
| 08.12.2023 | KVC WesterloH | 1-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.11.2023 | KV MechelenH | 0-3 | 76 | 1 | 7.0 | ||
| 12.11.2023 | Union St. GilloiseA | 3-0 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.11.2023 | RWDMA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2023 | GenkH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2023 | Club Brugge KVH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2023 | KVC WesterloA | 1-0 | 59 | – | 7.3 | ||
| 29.09.2023 | Cercle BruggeH | 2-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 23.09.2023 | CharleroiA | 1-0 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.09.2023 | AnderlechtH | 2-2 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 119 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

