Warleson
Brazil · Goalkeeper

Warleson

YAŞ29
BOY190
KİLO87
KULÜPBotafogo
DOĞUM YERİCuiabá
LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili40.97 / 90
Rating7.33
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 0.970.35
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Paranaense 1None · Brazil
🏆 Copa do NordesteNone · Brazil
🏆 Paranaense 12019 · Brazil
🏆 Copa do Nordeste2017/2018 · Brazil
🏆 Paranaense 12016 · Brazil
🥈 Paranaense 1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Paranaense 12017 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 3 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 5 373 0 0 7.33
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ABotafogo 5 373 0 0 7.33
İkili kazanılan4%100
İlk 1141 yedek
Kart1
2025/26 35 1.553 0 0 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 35 1.553 0 0 7.02
İkili kazanılan6%86
Faul13 kazanılan
İlk 111817 yedek
Kart21
2024/25 26 1.396 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 23 1.274 0 0 6.90
UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge 3 122 0 0 6.85
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%70
Müdahale2
İlk 111610 yedek
Kart2
2023/24 40 3.611 0 3 7.22
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 40 3.611 0 3 7.22
Kilit pas5
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%88
Faul19 kazanılan
İlk 1140
G+A / 900.07
Kart1
Kaptan2maçta
2022/23 17 315 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 17 315 0 0 6.75
İkili kazanılan2%100
İlk 11314 yedek
2021/22 20 450 0 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 20 450 0 0 6.94
İkili kazanılan1%100
İlk 11515 yedek
2020/21 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 1 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 114329 yedek girdi
KART5
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 18 4-4-2 — 17 3-4-2-1 — 9 3-4-1-2 — 7 3-5-2 — 5 4-2-2-2 — 4 60 maç
  • 4-2-3-118%30
  • 4-4-217%28
  • 3-4-2-19%15
  • 3-4-1-27%12
  • 3-5-25%8
  • 4-2-2-24%7
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 FlamengoA 3-0
16.08.2026 VitoriaA 1-0 89 7.2
09.08.2026 FluminenseH 1-1 97 6.9
26.07.2026 CruzeiroA 0-1 96 8.3
23.07.2026 VitoriaH 0-0 91 6.9
09.05.2026 RAAL La LouvièreA 4-1
01.05.2026 Zulte WaregemH 2-3 88 7.2
24.04.2026 DenderH 2-1 88 6.9
19.04.2026 DenderA 1-4 84 6.3
11.04.2026 RAAL La LouvièreH 3-0 83 7.7
04.04.2026 Zulte WaregemA 2-2 91 5.6
22.03.2026 AnderlechtA 2-3 85 7.3
15.03.2026 RAAL La LouvièreH 1-3 92 6.5
08.03.2026 St. TruidenA 2-1 90 6.3
01.03.2026 DenderH 0-0 85 7.7
20.02.2026 GentA 0-1 91 6.6
15.02.2026 Club Brugge KVH 1-2 92 7.2
07.02.2026 CharleroiA 3-4 93 7.2
31.01.2026 AntwerpH 0-4 10 3.0
25.01.2026 GenkA 1-1 91 6.9
17.01.2026 KVC WesterloA 0-2 90 7.9
26.12.2025 Union St. GilloiseH 1-1 90 9.2
21.12.2025 OH LeuvenA 0-2 103 8.2
13.12.2025 KV MechelenH 2-3
06.12.2025 Standard LiegeH 1-2
29.11.2025 Zulte WaregemA 1-1
22.11.2025 Union St. GilloiseA 2-0
08.11.2025 OH LeuvenH 1-2
02.11.2025 RAAL La LouvièreA 2-1
26.10.2025 Zulte WaregemH 1-1
19.10.2025 GenkH 2-2
04.10.2025 AntwerpA 1-1 90 9.5
28.09.2025 GentH 2-4 17 6.2
21.09.2025 KV MechelenA 0-0
14.09.2025 CharleroiH 2-3
29.08.2025 St. TruidenH 1-1
23.08.2025 Standard LiegeA 0-3
17.08.2025 KVC WesterloH 4-1
09.08.2025 Club Brugge KVA 2-0
03.08.2025 AnderlechtH 0-2
23.05.2025 Patro EisdenH 3-1 90 6.5
18.05.2025 Patro EisdenA 1-5 90 7.0
10.05.2025 Beerschot WilrijkA 4-2 90 6.7
03.05.2025 KortrijkH 0-2 90 6.3
26.04.2025 St. TruidenH 3-1 90 6.7
12.04.2025 St. TruidenA 3-1
05.04.2025 Beerschot WilrijkH 2-1
30.03.2025 KortrijkA 2-2
16.03.2025 AnderlechtA 3-0
13.03.2025 JagielloniaH 2-0 90 7.2
09.03.2025 Club Brugge KVH 1-3
06.03.2025 JagielloniaA 3-0
01.03.2025 AntwerpH 0-0
23.02.2025 KortrijkA 1-1
16.02.2025 KVC WesterloH 1-1
08.02.2025 GenkA 2-1 14 6.6
03.10.2024 FC ST. GallenH 6-2 32 6.5
29.09.2024 St. TruidenH 1-1 90 6.5
26.09.2024 GentH 2-1 90 6.3
22.09.2024 KV MechelenA 2-0 90 6.6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 144 maç
Botafogo 5maç 2026
Cercle Brugge 139maç 2020–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-19 Cercle Brugge Botafogo
2020-02-06 Independiente FSJ Cercle Brugge
2019-01-01 Sampaio Correa Atletico Paranaense
2018-03-01 Atletico Paranaense Sampaio Correa
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1553 dk

İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.7Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS71.61553 dk
KARARVeri yetersiz61/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 81.3
Kurtarıcı kaleci 81.1
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 68 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %94
Dakika %76
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %92
Dakika %86
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 71.6 76 94
Pas hacmi / 90 25.85 38 68
Ortalama rating 7.02 7.2 98
Kurtarış / 90 3.77 3.2 100
Yenen gol / 90 1.27 1.3 2
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam