Brazil · Midfielder
Andrew da Silva Ventura
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Şut20.92 / 90
Kazanılan ikili115.05 / 90
Rating6.45
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 48 orta sahalar
- Kilit pas 0.00 %0
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %94 %100
- Top kapma 1.38 %30
- İkili mücadele %55 %64
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 196 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa do BrasilNone · Brazil
🏆
Super CupNone · Israel
🏆
State CupNone · Israel
🏆
Super Cup2025 · Israel
🏆
State Cup2024/2025 · Israel
🏆
Copa do Brasil2017 · Brazil
🥈
Mineiro 1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Ligat Ha'alNone · Israel · 2nd Place
🥈
Ligat Ha'al2024/2025 · Israel · 2nd Place
🥈
Mineiro 12017 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
2
196
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan11%55
Müdahale2
İlk 112
2023/24
33
2.092
1
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%23 isabet
Kilit pas10
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan143%59
Müdahale86
Faul4936 kazanılan
İlk 11249 yedek
G+A / 900.09
Kart8
2022/23
36
1.237
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas11
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan83%54
Müdahale28
Faul2932 kazanılan
İlk 111422 yedek
Kart6
TOPLAM GOL0
İLK 1190 yedek girdi
KART5
FORMA25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-38%89
- 4-1-4-11%11
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Sabah FAA | 5-2 | 115 | 1 | 6.3 | ||
| 19.08.2026 | Sabah FAH | 2-1 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 02.06.2024 | AVSA | 2-1 | 73 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2024 | AVSH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | FarenseA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 11.05.2024 | Rio AveH | 2-2 | 89 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 04.05.2024 | Sporting CPA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.04.2024 | MoreirenseH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.04.2024 | FamalicaoA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.04.2024 | Casa PiaH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.04.2024 | ChavesA | 2-3 | 81 | – | 6.7 | ||
| 01.04.2024 | SC BragaH | 3-5 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2024 | EstorilA | 1-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2024 | FC PortoH | 0-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.03.2024 | VizelaH | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 17.02.2024 | GuimaraesH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.02.2024 | EstrelaA | 3-0 | 31 | – | 6.5 | ||
| 03.02.2024 | AroucaH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.01.2024 | BoavistaA | 1-4 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.01.2024 | GIL VicenteH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.01.2024 | FarenseH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.01.2024 | Rio AveA | 2-0 | 85 | – | 7.3 | ||
| 30.12.2023 | Sporting CPH | 1-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 17.12.2023 | MoreirenseA | 5-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.12.2023 | FamalicaoH | 1-1 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 02.12.2023 | Casa PiaA | 1-0 | 79 | – | 7.5 | ||
| 28.10.2023 | EstorilH | 1-0 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 08.10.2023 | FC PortoA | 1-0 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 30.09.2023 | VizelaA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2023 | BenficaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2023 | GuimaraesA | 1-2 | 28 | – | 6.3 | ||
| 02.09.2023 | EstrelaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.08.2023 | AroucaA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 19.08.2023 | BoavistaH | 1-4 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 12.08.2023 | GIL VicenteA | 5-0 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 24.02.2023 | FamalicaoA | 1-0 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 18.02.2023 | MaritimoH | 2-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 11.02.2023 | GuimaraesA | 1-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 06.02.2023 | Pacos FerreiraH | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 12.11.2022 | FlamengoA | 1-2 | 98 | 1 | 6.7 | ||
| 08.11.2022 | CearaH | 2-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 05.11.2022 | SantosA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.11.2022 | RB BragantinoH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.10.2022 | CuiabaA | 1-0 | 96 | – | 6.7 | ||
| 23.10.2022 | PalmeirasA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 16.10.2022 | FluminenseH | 0-3 | 87 | 1 | 7.0 | ||
| 09.10.2022 | Fortaleza ECA | 2-0 | 67 | 1 | 7.0 | ||
| 06.10.2022 | BotafogoH | 1-2 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 11.09.2022 | Atletico ParanaenseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2022 | CoritibaA | 1-0 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 22.08.2022 | InternacionalH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2022 | GoiasA | 1-1 | 59 | – | 6.9 | ||
| 06.08.2022 | CorinthiansH | 1-1 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 31.07.2022 | America MineiroA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2022 | FlamengoH | 1-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 20.07.2022 | CearaA | 1-0 | 68 | – | 6.3 | ||
| 16.07.2022 | SantosH | 1-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 09.07.2022 | RB BragantinoA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.07.2022 | CuiabaH | 1-2 | 59 | 1 | 6.6 | ||
| 26.06.2022 | PalmeirasH | 2-2 | 10↑ | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 71 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa League2025 · Hapoel Beer Sheva
1kırmızı · 15 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


