Brazil · Attacker
Thiago Galhardo
LİGGoiano - 1
BU SEZON5G · 4A
Gol50.24 / 90
Asist40.19 / 90
Şut452.14 / 90
Kilit pas271.29 / 90
Başarılı dripling281.33 / 90
Kazanılan ikili1044.96 / 90
Rating6.89
OYUNCU PROFİLİSerie A 2023 · 56 forvetler
- Gol 0.24 %36
- Şut 2.1 %69
- Asist 0.19 %84
- Kilit pas 1.29 %60
- Drible 1.33 %56
- İkili mücadele %45 %36
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1889 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Serie A2020 · Internacional · 29 maç
17gol3.
5asist16.
10.
CONMEBOL Libertadores2021 · Internacional · 7 maç
4gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Cearense 12023 · Brazil
🥈
Cearense 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Sudamericana2023 · South-America · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie A2020 · Brazil · 2nd Place
🥈
Carioca Série A2019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Carioca Série A2018 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paranaense 12015 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 22 G+A
GolAsist
2023/24
33
1.889
5
4
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%47 isabet
Kilit pas27
Drible28%56 başarı
İkili kazanılan104%45
Müdahale15
Faul1430 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı2
İlk 112013 yedek
G+A / 900.43
Kart6
Kaptan1maçta
2022/23
19
1.359
7
1
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%57 isabet
Kilit pas15
Drible24%62 başarı
İkili kazanılan94%46
Müdahale12
Faul1620 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11154 yedek
G+A / 900.53
Kart5
2021/22
45
1.608
3
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%50 isabet
Kilit pas19
Drible12%44 başarı
İkili kazanılan114%42
Müdahale16
Faul2826 kazanılan
Ofsayt18
İlk 111431 yedek
G+A / 900.28
Kart8
2020/21
29
1.846
17
5
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut60%58 isabet
Kilit pas17
Drible12%41 başarı
İkili kazanılan111%40
Müdahale15
Faul2440 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı61 kaçan
İlk 11218 yedek
G+A / 901.07
Kart31
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL2
İLK 11924 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 2 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-3-231%94
- 4-3-1-22%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2023 | GoiasH | 1-0 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 30.11.2023 | RB BragantinoA | 1-2 | 85 | 1 | – | 7.2 | |
| 26.11.2023 | PalmeirasH | 2-2 | 76 | 1 | 1 | 3 | 8.5 |
| 23.11.2023 | BotafogoH | 2-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 18.11.2023 | CruzeiroH | 0-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 12.11.2023 | CuiabaA | 2-1 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.11.2023 | Atletico ParanaenseA | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.2 | ||
| 05.11.2023 | FlamengoH | 0-2 | 24↑ | 3 | 6.9 | ||
| 02.11.2023 | Atletico-MGA | 3-1 | 79 | 1 | 5.9 | ||
| 21.10.2023 | BahiaAC | 2-0 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 19.10.2023 | Vasco DA GamaA | 1-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 08.10.2023 | America MineiroH | 3-2 | 45↑ | 2 | 1 | 7.9 | |
| 30.09.2023 | GremioH | 1-1 | 89 | 1 | 4 | 8.0 | |
| 21.09.2023 | Sao PauloA | 1-2 | 16↑ | 1 | 7.0 | ||
| 14.09.2023 | CorinthiansH | 2-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 03.09.2023 | FluminenseA | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.08.2023 | CoritibaH | 3-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 19.08.2023 | InternacionalA | 0-1 | 68 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 13.08.2023 | SantosH | 4-0 | 84 | 5 | 7.2 | ||
| 05.08.2023 | GoiasA | 1-0 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.07.2023 | RB BragantinoH | 0-3 | 80 | 4 | 6.5 | ||
| 16.07.2023 | CuiabaH | 0-1 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 09.07.2023 | Atletico ParanaenseH | 1-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 01.07.2023 | FlamengoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.06.2023 | Atletico-MGH | 2-1 | 78 | – | 6.6 | ||
| 21.06.2023 | CruzeiroA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.06.2023 | BotafogoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.06.2023 | BahiaH | 0-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 27.05.2023 | Vasco DA GamaH | 2-0 | 89 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 11.05.2023 | Sao PauloH | 0-0 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 08.05.2023 | CorinthiansA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 29.04.2023 | FluminenseH | 4-2 | 68 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 15.04.2023 | InternacionalH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 13.11.2022 | SantosA | 0-2 | 79 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 09.11.2022 | RB BragantinoH | 6-0 | 29↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 06.11.2022 | Atletico GoianienseH | 1-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 03.11.2022 | PalmeirasA | 4-0 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 27.10.2022 | CoritibaH | 3-1 | 65 | 2 | 6.3 | ||
| 24.10.2022 | Atletico-MGH | 0-0 | 84 | 1 | 6.5 | ||
| 15.10.2022 | America MineiroA | 1-2 | 88 | 2 | 3 | 8.5 | |
| 09.10.2022 | AvaiH | 2-0 | 83 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 05.10.2022 | Atletico ParanaenseA | 1-1 | 85 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.10.2022 | GoiasA | 0-1 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 28.09.2022 | FlamengoH | 3-2 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 18.09.2022 | JuventudeA | 1-1 | 90 | 5 | 7.2 | ||
| 10.09.2022 | FluminenseA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 04.09.2022 | BotafogoH | 1-3 | 95 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 28.08.2022 | Sao PauloA | 0-1 | 68 | – | 7.0 | ||
| 14.08.2022 | CearaA | 0-1 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 31.07.2022 | CuiabaA | 0-1 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 24.07.2022 | SantosH | 0-0 | 32↑ | 3 | 6.6 | ||
| 20.07.2022 | RB BragantinoA | 2-1 | 51↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.05.2022 | ValenciaA | 2-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 15.05.2022 | ElcheH | 1-0 | 89 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2022 | BarcelonaA | 3-1 | 60 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 07.05.2022 | AlavesH | 4-0 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 01.05.2022 | Granada CFA | 1-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 20.04.2022 | GetafeH | 0-2 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.04.2022 | Athletic ClubA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2022 | EspanyolA | 1-0 | 45↑ | – | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 126 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






