Asist10.03 / 90
Kilit pas20.06 / 90
Kazanılan ikili50.14 / 90
Rating7.07
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 14 kaleciler
- Kurtarış 2.90 %85
- Yenen gol (az iyi) 1.34 %38
- Pas isabeti %63 %38
- Pas hacmi 32.6 %77
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3161 dakika oynadı.
2025/26
35
3.161
0
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan5%71
Faul12 kazanılan
İlk 1135
G+A / 900.03
Kart3
Kaptan34maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | Rapid ViennaAC | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 22.05.2026 | Rapid ViennaHC | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.05.2026 | Wolfsberger ACHC | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | SCR AltachAC | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 09.05.2026 | Wolfsberger ACHC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.05.2026 | FC BW LinzHC | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.04.2026 | WSG WattensAC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.04.2026 | Grazer AKHC | 2-1 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 17.04.2026 | Grazer AKAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | Wolfsberger ACAC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.04.2026 | SCR AltachHC | 3-2 | 101 | – | 7.0 | ||
| 21.03.2026 | FC BW LinzAC | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | WSG WattensHC | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.03.2026 | Austria ViennaHC | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.03.2026 | Grazer AKAC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | WSG WattensAC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.02.2026 | Lask LinzHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | Sturm GrazAC | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | SCR AltachHC | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | Rapid ViennaAC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.11.2025 | Wolfsberger ACHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | TSV HartbergAC | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | FC BW LinzHC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | Red Bull SalzburgA | 4-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 26.10.2025 | Rapid ViennaHC | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | Wolfsberger ACAC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | WSG WattensHC | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | Grazer AKHC | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | Austria ViennaAC | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | TSV HartbergHC | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | Lask LinzAC | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.08.2025 | FC BW LinzAC | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.08.2025 | Sturm GrazHC | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2025 | SCR AltachAC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.08.2025 | Red Bull SalzburgHC | 2-2 | 90 | – | 8.9 |
PİYASA DEĞERİ€250K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Petrolul
→
SV Ried
?
Petrolul
→
SV Ried
?
2022-09-14
Without Club
→
Petrolul
-
Without Club
→
Petrolul
-
2022-07-01
Admira Wacker
→
Without Club
-
Admira Wacker
→
Without Club
-
2016-06-30
A. Klagenfurt
→
Admira Wacker
End of loan
A. Klagenfurt
→
Admira Wacker
End of loan
2015-07-23
Admira Wacker
→
A. Klagenfurt
loan transfer
Admira Wacker
→
A. Klagenfurt
loan transfer
2011-07-01
FC Admira II
→
Admira Wacker
-
FC Admira II
→
Admira Wacker
-
2011-01-01
AKA Admira U18
→
FC Admira II
-
AKA Admira U18
→
FC Admira II
-
2009-07-01
AKA Austria U19
→
Admira U19
free transfer
AKA Austria U19
→
Admira U19
free transfer
2008-07-01
Breitenau Jgd
→
Austria U19
free transfer
Breitenau Jgd
→
Austria U19
free transfer
2008-01-01
Sturm Graz Yth
→
Breitenau Jgd
free transfer
Sturm Graz Yth
→
Breitenau Jgd
free transfer
2007-07-01
Breitenau Jgd
→
Sturm Graz Yth
free transfer
Breitenau Jgd
→
Sturm Graz Yth
free transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 3161 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.5Bundesliga 2025
PERFORMANS11.13161 dk
KARARVeri yetersiz41/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
55.1
Derinden oyun kurucu
46.5
Numara 10
44.8
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%23
Dakika
%100
Değer / getiri
%45
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%24
Dakika
%99
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
7.07
7.1
100
İkili mücadele kazanma
71.43
58
100
Pas hacmi / 90
32.57
50
65
Performans skoru
11.1
75
15
Müdahale / 90
0
3.2
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alfonso HerreroMalaga
%95
0gol
0asist
38scout
Segunda División
Marcos LavínDunkerque
%93
0gol
0asist
34scout
€200K
Ligue 2
Mathys NifloreDunkerque
%87
0gol
0asist
38scout
Ligue 2
Juan PalomaresMirandes
%73
0gol
0asist
38scout
Segunda División
Esteban SallesPAU
%71
0gol
1asist
42scout
€200K
Ligue 2
Áron YaakobishviliFC Andorra
%71
0gol
0asist
38scout
Segunda División
Adrián OrtoláGuingamp
%71
0gol
0asist
45scout
€300K
Ligue 2
Romain MatthysCastellón
%60
0gol
1asist
44scout
€1.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
