LİGSuper Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut110.00 / 90
Kilit pas110.00 / 90
Kazanılan ikili110.00 / 90
Rating7.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.08
Şut
10.001.23
Kilit pas
10.000.69
Kazanılan ikili
10.005.21
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Cup2023 · Trabzonspor · 6 maç
4gol5.
10.
Super League 12025 · OFI · 24 maç
9gol10.
17.
Major League Soccer2022 · DC United · 21 maç
12gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
MLS All-StarNone · World
🏆
MLS All-Star2022 · World
🥈
BundesligaNone · Austria · 2nd Place
🥈
CupNone · Greece · 2nd Place
🥈
CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Cup2024/2025 · Greece · 2nd Place
🥈
Cup2023/2024 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Bundesliga2020/2021 · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2019/2020 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 13 G+A
GolAsist
2024/25
2
9
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan1%100
2023/24
49
2.275
8
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut57%51 isabet
Kilit pas18
Drible25%58 başarı
İkili kazanılan120%49
Müdahale47
Faul3539 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 112425 yedek
G+A / 900.36
Kart3
2022/23
21
1.489
12
1
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut63%52 isabet
Kilit pas15
Drible16%41 başarı
İkili kazanılan61%40
Müdahale15
Faul1625 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11174 yedek
G+A / 900.79
Kart2
2021/22
8
439
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas6
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan12%27
Müdahale3
Faul93 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1153 yedek
2020/21
5
377
1
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan16%36
Müdahale3
Faul76 kazanılan
İlk 1141 yedek
G+A / 900.24
Kart2
TOPLAM GOL183 penaltı
İLK 11509 yedek girdi
KART12
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR18 gol
- 1-15' 7 %39
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 4 %22
- 46-60' 3 %17
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 2 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-131%54
- 3-4-311%19
- 3-4-2-15%9
- 4-1-3-24%7
- 4-4-24%7
- 5-4-12%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.03.2025 | ScotlandA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2025 | ScotlandH | 0-1 | 9↑ | 1 | 7.0 | ||
| 26.05.2024 | AnkaragucuH | 4-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2024 | Istanbul BasaksehirA | 0-1 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 12.05.2024 | İstanbulsporH | 3-0 | 75 | – | 7.3 | ||
| 04.05.2024 | SamsunsporA | 3-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 28.04.2024 | Gazişehir GaziantepH | 4-2 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 20.04.2024 | KayserisporA | 1-2 | 70 | 2 | 7.0 | ||
| 12.04.2024 | SivassporH | 0-1 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 03.04.2024 | KonyasporA | 1-3 | 10↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 17.03.2024 | FenerbahceH | 2-3 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 09.03.2024 | Fatih KaragümrükH | 5-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 04.03.2024 | AlanyasporA | 3-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 25.02.2024 | Adana DemirsporH | 1-0 | 12↑ | 1 | 7.2 | ||
| 12.02.2024 | HataysporH | 2-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 04.02.2024 | BesiktasA | 2-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 29.01.2024 | KasimpasaH | 2-3 | 82 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2024 | RizesporA | 1-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 21.01.2024 | GalatasarayH | 1-5 | 84 | 2 | 6.5 | ||
| 14.01.2024 | AntalyasporA | 1-1 | 84 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 11.01.2024 | SamsunsporH | 2-1 | 86 | 1 | 6.5 | ||
| 06.01.2024 | AnkaragucuA | 0-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 23.12.2023 | Istanbul BasaksehirH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2023 | Gazişehir GaziantepA | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 10.11.2023 | KonyasporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2023 | FenerbahceA | 2-3 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 29.10.2023 | Fatih KaragümrükA | 0-0 | 69 | – | 6.9 | ||
| 23.10.2023 | AlanyasporH | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 06.10.2023 | Adana DemirsporA | 1-0 | 72 | 1 | 7.2 | ||
| 30.09.2023 | PendiksporH | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.6 | ||
| 25.09.2023 | HataysporA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2023 | BesiktasH | 3-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 01.09.2023 | KasimpasaA | 1-5 | 8↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 26.08.2023 | RizesporH | 2-3 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 15.07.2023 | New England RevolutionA | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.07.2023 | Inter MiamiH | 2-2 | 89 | 1 | 5 | 7.6 | |
| 05.07.2023 | FC DallasA | 0-1 | 78 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 02.07.2023 | Nashville SCA | 2-0 | 45↑ | 2 | 6.6 | ||
| 24.06.2023 | FC CincinnatiH | 3-0 | 19↑ | 2 | 6.6 | ||
| 10.06.2023 | Atlanta United FCA | 3-1 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 03.06.2023 | Inter MiamiA | 1-2 | 81 | 3 | 6.9 | ||
| 31.05.2023 | CF MontrealH | 2-2 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 27.05.2023 | Toronto FCA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.05.2023 | Nashville SCH | 1-1 | 23 | – | 6.7 | ||
| 06.05.2023 | FC CincinnatiA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 29.04.2023 | CharlotteH | 3-0 | 70 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 22.04.2023 | Orlando City SCA | 1-3 | 79 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 15.04.2023 | CF MontrealA | 0-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 08.04.2023 | Columbus CrewH | 0-2 | 90 | 5 | 6.9 | ||
| 02.04.2023 | Chicago FireA | 0-0 | 89 | 4 | 7.2 | ||
| 25.03.2023 | New England RevolutionH | 1-2 | 22↑ | 2 | 6.9 | ||
| 18.09.2022 | Inter MiamiH | 2-3 | 66 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 28.08.2022 | Atlanta United FCA | 3-2 | 29 | 1 | 6.7 | ||
| 20.08.2022 | Philadelphia UnionH | 0-6 | 90 | 5 | 7.2 | ||
| 17.08.2022 | Los Angeles FCA | 1-0 | 90 | 4 | 6.6 | ||
| 13.08.2022 | New England RevolutionA | 1-0 | 31↑ | 2 | 6.7 | ||
| 06.08.2022 | New York Red BullsH | 0-0 | 49↑ | 3 | 6.7 | ||
| 03.08.2022 | CharlotteA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 31.07.2022 | Orlando City SCH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 24.07.2022 | CF MontrealH | 1-2 | 90 | 4 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 85 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


