BU SEZON1G · 0A
Gol10.07 / 90
Asist00.00 / 90
Şut60.39 / 90
Kilit pas10.07 / 90
Başarılı dripling10.07 / 90
Kazanılan ikili432.81 / 90
Rating6.89
OYUNCU PROFİLİPremier League 2023 · 114 defanslar
- Müdahale 1.18 %13
- Pas arası 0.98 %43
- Blok 1.18 %95
- İkili mücadele %68 %96
- Pas isabeti %89 %80
- Faul (az iyi) 0.52 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1377 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
FA Cup2023/2024 · England
🏆
League Cup2022/2023 · England
🏆
UEFA Nations League2020/2021 · Europe
🏆
La Liga2019/2020 · Spain
🏆
Super Cup2019/2020 · Spain
🏆
FIFA Intercontinental Cup2018 UAE · World
🏆
FIFA World Cup2018 Russia · World
🏆
FIFA Intercontinental Cup2017 UAE · World
🏆
UEFA Super Cup2017/2018 · Europe
🏆
Super Cup2017/2018 · Spain
🏆
UEFA Champions League2017/2018 · Europe
🏆
FIFA Intercontinental Cup2016 Japan · World
🏆
UEFA Champions League2016/2017 · Europe
🏆
La Liga2016/2017 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2016/2017 · Europe
🏆
UEFA Champions League2015/2016 · Europe
🏆
FIFA Intercontinental Cup2014 Morocco · World
🏆
UEFA Super Cup2014/2015 · Europe
🏆
Copa del Rey2013/2014 · Spain
🏆
UEFA Champions League2013/2014 · Europe
🏆
International Champions Cup2013 · World
🏆
Super Cup2012/2013 · Spain
🏆
La Liga2011/2012 · Spain
🥈
FIFA World Cup2022 Qatar · World · 2nd Place
🥈
FA Cup2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
La Liga2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
La Liga2015/2016 · Spain · 2nd Place
🥈
Audi Cup2015 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2012/2013 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2012/2013 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2011/2012 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2023/24
31
1.711
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan59%71
Müdahale22
Faul84 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111912 yedek
G+A / 900.05
Kart2
2022/23
40
2.497
0
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas6
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan98%67
Müdahale28
Faul156 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112911 yedek
Kart2
Kaptan1maçta
2021/22
29
2.188
1
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan109%71
Müdahale31
Faul89 kazanılan
İlk 11245 yedek
G+A / 900.08
Kart1
2020/21
42
3.526
2
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas5
Drible7%100 başarı
İkili kazanılan146%67
Müdahale33
Faul2213 kazanılan
İlk 11402 yedek
G+A / 900.05
Kart4
Kaptan5maçta
TOPLAM GOL6
İLK 116823 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-170%80
- 4-3-37%8
- 4-2-2-24%5
- 4-1-4-13%3
- 4-3-1-22%2
- 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2024 | BrightonA | 0-2 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 04.04.2024 | ChelseaA | 4-3 | 45 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2024 | BrentfordA | 1-1 | 45 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2024 | EvertonH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.03.2024 | Manchester CityA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.02.2024 | FulhamH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.02.2024 | LutonA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.02.2024 | Aston VillaA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.02.2024 | West HamH | 3-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 01.02.2024 | WolvesA | 3-4 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 14.01.2024 | TottenhamH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.12.2023 | Nottingham ForestA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.12.2023 | Aston VillaH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.12.2023 | LiverpoolA | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 12.12.2023 | Bayern MunichH | 0-1 | 80 | – | 6.6 | ||
| 09.12.2023 | BournemouthH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2023 | NewcastleA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2023 | GalatasarayA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | EvertonA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | LutonH | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 08.11.2023 | FC CopenhagenA | 4-3 | 74↑ | – | 6.2 | ||
| 04.11.2023 | FulhamA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 29.10.2023 | Manchester CityH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2023 | FC CopenhagenH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.10.2023 | Sheffield UtdA | 1-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 03.10.2023 | GalatasarayH | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.09.2023 | Crystal PalaceH | 0-1 | 87 | 1 | 7.7 | ||
| 23.09.2023 | BurnleyA | 0-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 26.08.2023 | Nottingham ForestH | 3-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 19.08.2023 | TottenhamA | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 14.08.2023 | WolvesH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 28.05.2023 | FulhamH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2023 | ChelseaH | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.05.2023 | BournemouthA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.05.2023 | WolvesH | 2-0 | 81 | 2 | 7.0 | ||
| 13.04.2023 | SevillaH | 2-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 08.04.2023 | EvertonH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2023 | BrentfordH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.04.2023 | NewcastleA | 2-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2023 | Real BetisA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2023 | SouthamptonH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2023 | Real BetisH | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.03.2023 | LiverpoolA | 7-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 23.02.2023 | BarcelonaH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.02.2023 | LeicesterH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2023 | BarcelonaA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2023 | LeedsA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2023 | LeedsH | 2-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 04.02.2023 | Crystal PalaceH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.01.2023 | ArsenalA | 3-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2023 | Crystal PalaceA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.01.2023 | Manchester CityH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.01.2023 | BournemouthH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.12.2022 | WolvesA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.12.2022 | Nottingham ForestH | 3-0 | 77 | – | 7.0 | ||
| 18.12.2022 | ArgentinaA | 3-3 | 113 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2022 | TunisiaAC | 1-0 | 63 | – | 6.6 | ||
| 22.10.2022 | ChelseaA | 1-1 | 60 | – | 6.6 | ||
| 19.10.2022 | TottenhamH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.10.2022 | NewcastleH | 0-0 | 90 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2024 · 142 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
09.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
23 maç
08.2024
SakatlıkKadroda yok
10 maç
05.2024
SakatlıkŞüpheli
2 maç
10.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2022
Bacak sakatlığıŞüpheli
2 maç
04.2022
Bacak sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2022
HastalıkKadroda yok
5 maç
12.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



