Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Başarılı dripling20.29 / 90
Kazanılan ikili71.00 / 90
Rating7.26
OYUNCU PROFİLİVeikkausliiga 2026 · 13 kaleciler
- Kurtarış 2.71 %42
- Yenen gol (az iyi) 1.29 %25
- Pas isabeti %86 %67
- Pas hacmi 49.9 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 630 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Suomen CupNone · Finland
🏆
VeikkausliigaNone · Finland
🏆
2. LigaNone · Austria
🏆
Veikkausliiga2024 · Finland
🏆
Suomen Cup2024 · Finland
🏆
Suomen Cup2022 · Finland
🏆
Suomen Cup2021 · Finland
🏆
2. Liga2019/2020 · Austria
🥈
League CupNone · Finland · 2nd Place
🥈
2. BundesligaNone · Germany · 2nd Place
🥈
2. LigaNone · Austria · 2nd Place
🥈
VeikkausliigaNone · Finland · 2nd Place
🥈
League Cup2024 · Finland · 2nd Place
🥈
Veikkausliiga2023 · Finland · 2nd Place
🥈
Veikkausliiga2022 · Finland · 2nd Place
🥈
Veikkausliiga2021 · Finland · 2nd Place
🥈
2. Liga2018/2019 · Austria · 2nd Place
🥈
2. Bundesliga2017/2018 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
7
630
0
0
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan7%100
İlk 117
2025/26
18
1.607
0
0
7.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan15%83
Müdahale1
Faul15 kazanılan
İlk 1118
Kart2
Kaptan1maçta
2022/23
2
180
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%80
Müdahale1
İlk 112
TOPLAM GOL0
İLK 11782 yedek girdi
KART6
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-322%34
- 4-4-221%32
- 4-2-3-113%20
- 4-3-1-25%8
- 3-4-32%3
- 4-1-4-12%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ27 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.06.2026 | IlvesH | 4-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.06.2026 | VPSA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.05.2026 | MariehamnA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.04.2026 | AC OuluH | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | FF JaroA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | GnistanH | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 04.04.2026 | IlvesA | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.02.2026 | Lech PoznanA | 1-0 | 85 | – | 7.7 | ||
| 19.02.2026 | Lech PoznanH | 0-2 | 82 | – | 10.0 | ||
| 18.12.2025 | Crystal PalaceA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.12.2025 | LausanneHC | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 27.11.2025 | JagielloniaA | 1-0 | 90 | – | 9.2 | ||
| 06.11.2025 | Slovan BratislavaH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Inter TurkuH | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.10.2025 | SJKA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.10.2025 | BreidablikA | 0-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 19.10.2025 | HJK helsinkiH | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Inter TurkuA | 0-3 | 90 | – | 8.3 | ||
| 02.10.2025 | DritaH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | GnistanA | 0-4 | 90 | – | 8.3 | ||
| 23.09.2025 | SJKH | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | SJKA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | KooteepeeA | 0-2 | 90 | – | 8.5 | ||
| 19.07.2025 | VPSA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.06.2025 | IlvesH | 0-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.08.2022 | BSC Young BoysA | 3-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 04.08.2022 | BSC Young BoysH | 0-2 | 90 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 27 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Veikkausliiga2022 · KuPS
1kırmızı · 23 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 900 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.8Veikkausliiga 2025
PERFORMANS67.9900 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 27 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%92
Dakika
%88
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%89
Dakika
%81
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Eetu HuuhtanenInter Turku · 22
%95
0gol
0asist
72scout
Veikkausliiga
Matias RiikonenMariehamn · 23
%94
0gol
0asist
61scout
Veikkausliiga
Oscar LinnérKooteepee · 28
%88
0gol
0asist
52scout
Veikkausliiga
Alexandro CraninxGnistan · 30
%67
0gol
0asist
54scout
Veikkausliiga
Miguel SantosFF Jaro · 31
%63
0gol
0asist
51scout
Veikkausliiga
Kjell ScherpenUnion St. Gilloise · 25
%62
0gol
0asist
50scout
UEFA Champions League
Michael VerripsDender · 29
%60
0gol
0asist
47scout
Jupiler Pro League
Colin CoosemansAnderlecht · 33
%60
0gol
0asist
57scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
