Neil Farrugia
Republic of Ireland · Defender

Neil Farrugia

YAŞ26
BOY187 cm
KİLO83 kg
KULÜPBarnsley
DOĞUM YERİParis
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili12.31 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 2.314.51
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Premier DivisionNone · Republic of Ireland
🏆 FAI President's CupNone · Republic of Ireland
🏆 FAI CupNone · Republic of Ireland
🏆 First DivisionNone · Republic of Ireland
🏆 FAI President's Cup2024 · Republic of Ireland
🏆 Premier Division2023 · Republic of Ireland
🏆 FAI President's Cup2022 · Republic of Ireland
🏆 Premier Division2022 · Republic of Ireland
🏆 Premier Division2021 · Republic of Ireland
🏆 Premier Division2020 · Republic of Ireland
🏆 FAI Cup2019 · Republic of Ireland
🏆 First Division2018 · Republic of Ireland
🥈 FAI President's CupNone · Republic of Ireland · 2nd Place
🥈 FAI CupNone · Republic of Ireland · 2nd Place
🥈 Premier DivisionNone · Republic of Ireland · 2nd Place
🥈 Premier Division2024 · Republic of Ireland · 2nd Place
🥈 FAI President's Cup2023 · Republic of Ireland · 2nd Place
🥈 FAI President's Cup2021 · Republic of Ireland · 2nd Place
🥈 FAI Cup2020 · Republic of Ireland · 2nd Place
🥈 Premier Division2019 · Republic of Ireland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
2022 0 2024 2 2025 0
GolAsist
2025/26 1 39 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
League CupBarnsley 1 39 0 0 6.60
İkili kazanılan1%50
Müdahale1
Faul1
2024/25 5 379 1 1 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 5 379 1 1 6.74
Şut4%25 isabet
Kilit pas6
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan19%40
Müdahale8
Faul22 kazanılan
Ofsayt1
İlk 115
G+A / 900.47
Kart21
2022/23 6 260 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 6 260 0 0 6.57
Şut1
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan23%51
Müdahale6
Faul34 kazanılan
İlk 1124 yedek
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 11103 yedek girdi
KART4
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 2 %67
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 11 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 13 maç
  • 3-5-211%85
  • 3-4-1-21%8
  • 3-4-2-11%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 J. KennyJ. Kenny 1 J. HonohanJ. Honohan Farrugia 3
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 A. PhillipsA. Phillips 1 J. KennyJ. Kenny Farrugia 2
MAÇ GEÇMİŞİ12 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
13.08.2025 Fleetwood TownH 2-2 39 6.6
19.12.2024 ChelseaA 5-1 73 6.2
12.12.2024 Borac Banja LukaH 3-0 76 1 2 7.3
28.11.2024 Rapid ViennaA 1-1 90 6.9
07.11.2024 The New SaintsH 2-1 90 1 2 7.3
03.10.2024 Apoel NicosiaH 1-1 50 6.0
03.11.2022 Djurgardens IFA 1-0 90 6.0
27.10.2022 GentH 1-1 90 6.9
13.10.2022 MoldeH 0-2 21 1 6.2
06.10.2022 MoldeA 3-0 22 6.7
15.09.2022 GentA 3-0 15 6.9
08.09.2022 Djurgardens IFH 0-0 22 6.7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 12 maç
Barnsley 1maç 2025
Shamrock Rovers 11maç 2022–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-03 Shamrock Rovers Barnsley
SCOUT RAPORUAggregated only · 39 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.4League Cup 2025
PERFORMANS42.239 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 413 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %42
Dakika %32
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %28
Performans %29
Dakika %23
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam