Dylan Watts
Republic of Ireland · Midfielder

Dylan Watts

YAŞ28
BOY177 cm
KİLO73 kg
DOĞUM YERİDublin
LİGUEFA Champions League
BU SEZON1G · 2A
Gol11.17 / 90
Asist22.34 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 2.340.00
Şut 0.000.23
Kilit pas 0.002.71
Başarılı dripling 0.001.13
Kazanılan ikili 0.004.06
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4. UEFA Champions League2026 · Shamrock Rovers · 4 maç 1gol18. 2asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 FAI President's Cup2024 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2023 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2022 · Ireland-Republic
🏆 FAI President's Cup2022 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2021 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2020 · Ireland-Republic
🏆 FAI Cup2019 · Ireland-Republic
🥈 Premier Division2024 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI President's Cup2023 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI President's Cup2021 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI Cup2020 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 Premier Division2019 · Ireland-Republic · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2022 0 2023 0 2024 3 2025 0 2026 3
GolAsist
2026/27 1 77 1 2
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers 1 77 1 2
İlk 111
G+A / 903.51
Kart1
2025/26 6 399 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 6 399 0 0 6.80
Şut1
Kilit pas12
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan18%50
Müdahale11
Faul32 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1151 yedek
Kart1
2024/25 7 407 2 1 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 7 407 2 1 7.00
Şut6%67 isabet
Kilit pas9
Drible4%27 başarı
İkili kazanılan22%39
Müdahale9
Faul85 kazanılan
İlk 1152 yedek
G+A / 900.66
Kart3
2023/24 2 45 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 2 45 0 0 6.30
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%50
Müdahale2
Faul11 kazanılan
2022/23 5 272 0 0 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 5 272 0 0 6.66
Şut4%25 isabet
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan10%50
Müdahale3
Faul14 kazanılan
İlk 1141 yedek
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 11275 yedek girdi
KART6
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %67
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 26 3-4-2-1 — 2 3-4-1-2 — 1 4-4-2 — 1 5-3-2 — 1 31 maç
  • 3-5-226%84
  • 3-4-2-12%6
  • 3-4-1-21%3
  • 4-4-21%3
  • 5-3-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ21 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
14.07.2026 FlorianaH 5-1 77 1 2 0
18.12.2025 Hamrun SpartansH 3-1 72 7.6
11.12.2025 BreidablikA 3-1 83 6.2
27.11.2025 Shakhtar DonetskH 1-2 87 1 7.2
06.11.2025 AEK Athens FCA 1-1 45 6.3
23.10.2025 CeljeH 0-2 82 7.2
02.10.2025 Sparta PrahaA 4-1 30 6.3
13.02.2025 MoldeA 0-1 69 1 7.5
19.12.2024 ChelseaA 5-1 68 6.3
12.12.2024 Borac Banja LukaH 3-0 67 1 7.2
28.11.2024 Rapid ViennaA 1-1 88 6.2
07.11.2024 The New SaintsH 2-1 85 1 4 8.3
24.10.2024 LarneA 1-4 17 6.2
03.10.2024 Apoel NicosiaH 1-1 13 1 1 7.3
03.08.2023 Ferencvarosi TCH 0-2 45 6.3
27.07.2023 Ferencvarosi TCA 4-0
27.10.2022 GentH 1-1 24 6.3
13.10.2022 MoldeH 0-2 81 6.9
06.10.2022 MoldeA 3-0 11 6.5
15.09.2022 GentA 3-0 66 1 6.7
08.09.2022 Djurgardens IFH 0-0 90 3 6.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 21 maç
Shamrock Rovers 21maç 2022–2026
Leicester City U23 2016–2017
UCD 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-07 Leicester Shamrock Rovers
2018-07-01 Bohemians Leicester
2018-01-31 Leicester Bohemians
2016-08-01 UCD Leicester
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 UEFA Champions League2026 · Shamrock Rovers 1sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 399 dk

Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.8UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS65.8399 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %92
Dakika %82
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %93
Dakika %61
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam