Pico
Cape Verde · Defender

Pico

YAŞ33
BOY182
KİLO83
DOĞUM YERİDublin
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut20.46 / 90
Kazanılan ikili184.15 / 90
Rating7.15
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
Müdahale — %57 (1.62) Pas arası — %80 (1.38) Blok — %99 (1.85) İkili mücadele — %92 (%72) Pas isabeti — %24 (%84) Faul (az iyi) — %93 (0.00) 74 ORT. % 57 80 99 92 24 93
  • Müdahale 1.62 %57
  • Pas arası 1.38 %80
  • Blok 1.85 %99
  • İkili mücadele %72 %92
  • Pas isabeti %84 %24
  • Faul (az iyi) 0.00 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 390 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 FAI President's Cup2024 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2023 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2022 · Ireland-Republic
🏆 FAI President's Cup2022 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2021 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2020 · Ireland-Republic
🏆 FAI Cup2019 · Ireland-Republic
🏆 Leinster Senior Cup2015/2016 · Ireland-Republic
🥈 Premier Division2024 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI President's Cup2023 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI President's Cup2021 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI Cup2020 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 Premier Division2019 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 League Cup2017 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 Premier Division2010 · Ireland-Republic · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 5 480 0 0 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupCape Verde Islands 4 390 0 0 7.15
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers 1 90 0 0
Şut2
İkili kazanılan18%72
Müdahale7
İlk 115
2025/26 6 540 0 0 6.43
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 6 540 0 0 6.43
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan17%45
Müdahale8
Faul31 kazanılan
Ofsayt1
İlk 116
Kart2
Kaptan6maçta
2024/25 8 750 0 0 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 8 750 0 0 7.17
Şut2
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan47%60
Müdahale19
Faul84 kazanılan
İlk 118
Kart2
Kaptan8maçta
2023/24 7 570 0 0 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsCape Verde Islands 5 390 0 0 7.15
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 2 180 0 0 7.20
Şut1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan42%68
Müdahale14
Faul26 kazanılan
İlk 1161 yedek
Kaptan2maçta
2022/23 4 292 0 0 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 4 292 0 0 7.15
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan13%68
Müdahale2
Faul12 kazanılan
İlk 1131 yedek
Kaptan2maçta
2021/22 3 225 0 0 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsCape Verde Islands 3 225 0 0 7.13
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan8%67
Müdahale4
Faul1
İlk 113
TOPLAM GOL2
İLK 11361 yedek girdi
KART7
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 1 %50
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 27 3-4-2-1 — 2 4-1-4-1 — 2 4-2-3-1 — 2 3-4-1-2 — 1 4-4-2 — 1 35 maç
  • 3-5-227%77
  • 3-4-2-12%6
  • 4-1-4-12%6
  • 4-2-3-12%6
  • 3-4-1-21%3
  • 4-4-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ33 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
14.07.2026 FlorianaH 5-1 90 0
03.07.2026 ArgentinaA 3-2 116 6.6
27.06.2026 Saudi ArabiaH 0-0 89 1 7.3
21.06.2026 UruguayA 2-2 93 1 7.2
15.06.2026 SpainA 0-0 92 7.5
18.12.2025 Hamrun SpartansHC 3-1 90 1 7.2
11.12.2025 BreidablikAC 3-1 90 6.5
27.11.2025 Shakhtar DonetskHC 1-2 90 6.5
06.11.2025 AEK Athens FCAC 1-1 90 6.3
23.10.2025 CeljeHC 0-2 90 1 6.2
02.10.2025 Sparta PrahaAC 4-1 90 5.9
20.02.2025 MoldeHC 0-1 120 1 7.2
13.02.2025 MoldeAC 0-1 90 1 7.7
19.12.2024 ChelseaAC 5-1 90 6.5
12.12.2024 Borac Banja LukaHC 3-0 90 6.9
28.11.2024 Rapid ViennaAC 1-1 90 7.0
07.11.2024 The New SaintsHC 2-1 90 7.5
24.10.2024 LarneAC 1-4 90 7.3
03.10.2024 Apoel NicosiaHC 1-1 90 7.3
03.02.2024 South AfricaH 0-0 120 7.2
29.01.2024 MauritaniaH 1-0 90 1 7.2
22.01.2024 EgyptH 2-2
19.01.2024 MozambiqueH 3-0 90 7.3
14.01.2024 GhanaA 1-2 90 6.9
03.08.2023 Ferencvarosi TCHC 0-2 90 7.2
27.07.2023 Ferencvarosi TCAC 4-0 90 7.2
03.11.2022 Djurgardens IFAC 1-0 90 1 7.6
27.10.2022 GentHC 1-1 90 7.3
13.10.2022 MoldeH 0-2 90 7.0
06.10.2022 MoldeA 3-0 22 6.7
25.01.2022 SenegalA 2-0 45 6.9
17.01.2022 CameroonH 1-1 90 6.9
13.01.2022 Burkina FasoH 0-1 90 7.6
ŞUT1
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
76' · xG 0.113
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
SCOUT RAPORUAggregated only · 540 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.3UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS58.9540 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru %44
Performans %58
Dakika %84
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %34
Performans %60
Dakika %60
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam