Chris Shields
Republic of Ireland · Midfielder

Chris Shields

YAŞ35
BOY188
KİLO70
KULÜPDundalk
DOĞUM YERİDublin
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 1A
Gol10.18 / 90
Asist10.18 / 90
Şut20.37 / 90
Kilit pas20.37 / 90
Başarılı dripling30.55 / 90
Kazanılan ikili325.88 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa League 2020 · 189 orta sahalar
Kilit pas — %11 (0.37) Asist — %61 (0.18) Drible — %22 (0.55) Pas isabeti — %35 (%79) Top kapma — %94 (4.78) İkili mücadele — %99 (%74) 54 ORT. % 11 61 22 35 94 99
  • Kilit pas 0.37 %11
  • Asist 0.18 %61
  • Drible 0.55 %22
  • Pas isabeti %79 %35
  • Top kapma 4.78 %94
  • İkili mücadele %74 %99
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 490 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Premiership2024/2025 · Northern-Ireland
🏆 League Cup2023/2024 · Northern-Ireland
🏆 League Cup2022/2023 · Northern-Ireland
🏆 Premiership2021/2022 · Northern-Ireland
🏆 FAI President's Cup2021 · Ireland-Republic
🏆 FAI Cup2020 · Ireland-Republic
🏆 Unite the Union Champions Cup2019 · Europe
🏆 FAI President's Cup2019 · Ireland-Republic
🏆 League Cup2019 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2019 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2018 · Ireland-Republic
🏆 FAI Cup2018 · Ireland-Republic
🏆 League Cup2017 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2016 · Ireland-Republic
🏆 FAI Cup2015 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2015 · Ireland-Republic
🏆 FAI President's Cup2015 · Ireland-Republic
🏆 Leinster Senior Cup2014/2015 · Ireland-Republic
🏆 League Cup2014 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2014 · Ireland-Republic
🥈 Premiership2023/2024 · Northern-Ireland · 2nd Place
🥈 Irish Cup2023/2024 · Northern-Ireland · 2nd Place
🥈 County Antrim Shield2022/2023 · Northern-Ireland · 2nd Place
🥈 Premiership2022/2023 · Northern-Ireland · 2nd Place
🥈 Charity Shield2022/2023 · Northern-Ireland · 2nd Place
🥈 County Antrim Shield2021/2022 · Northern-Ireland · 2nd Place
🥈 FAI Cup2019 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI President's Cup2018 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 Premier Division2017 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI Cup2017 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI President's Cup2017 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 Leinster Senior Cup2016/2017 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI Cup2016 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI President's Cup2016 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 Setanta Cup2014 · Europe · 2nd Place
🥈 Premier Division2013 · Ireland-Republic · 2nd Place
2020/21 6 490 1 1 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueDundalk 6 490 1 1 7.00
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan32%74
Müdahale10
Faul216 kazanılan
Penaltı1
İlk 116
G+A / 900.37
Kart1
Kaptan6maçta
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 11100 yedek girdi
KART2
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %100
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 2 4-3-3 — 2 5-3-2 — 2 3-5-2 — 1 4-1-3-2 — 1 4-4-2 — 1 9 maç
  • 3-4-1-22%22
  • 4-3-32%22
  • 5-3-22%22
  • 3-5-21%11
  • 4-1-3-21%11
  • 4-4-21%11
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 M. FitzpatrickM. Fitzpatrick 1 K. OffordK. Offord Shields 2
MAÇ GEÇMİŞİ6 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
10.12.2020 ArsenalHC 2-4 90 1 6.9
03.12.2020 MoldeAC 3-1 68 6.9
26.11.2020 Rapid ViennaHC 1-3 90 1 1 7.0
05.11.2020 Rapid ViennaAC 4-3 90 1 8.0
29.10.2020 ArsenalAC 3-0 62 6.3
22.10.2020 MoldeHC 1-2 90 6.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2024 · 6 maç
Linfield 2021–2024
Dundalk 6maç 2020
Bray Wanderers 2009–2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01 Dundalk Linfield
2012-01-02 Bray Wanderers Dundalk
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam