BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.13 / 90
Kilit pas20.13 / 90
Kazanılan ikili472.98 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2024 · 151 defanslar
- Müdahale 0.89 %11
- Pas arası 1.21 %63
- Blok 1.52 %100
- İkili mücadele %54 %38
- Pas isabeti %93 %98
- Faul (az iyi) 1.01 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1419 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Leagues Cup2023 · Nc-America
🏆
Super Cup2021/2022 · Ukraine
🏆
Premier League2019/2020 · Ukraine
🏆
Premier League2018/2019 · Ukraine
🏆
Cup2018/2019 · Ukraine
🏆
Premier League2017/2018 · Ukraine
🏆
Super Cup2017/2018 · Ukraine
🏆
Cup2017/2018 · Ukraine
🏆
Premier League2016/2017 · Ukraine
🏆
Cup2016/2017 · Ukraine
🏆
Cup2015/2016 · Ukraine
🏆
Super Cup2015/2016 · Ukraine
🏆
Super Cup2014/2015 · Ukraine
🏆
Super Cup2013/2014 · Ukraine
🏆
Premier League2013/2014 · Ukraine
🏆
Super Cup2012/2013 · Ukraine
🏆
Cup2012/2013 · Ukraine
🏆
Premier League2012/2013 · Ukraine
🏆
Premier League2011/2012 · Ukraine
🏆
Cup2011/2012 · Ukraine
🏆
Premier League2010/2011 · Ukraine
🏆
Cup2010/2011 · Ukraine
🏆
Super Cup2010/2011 · Ukraine
🥈
US Open Cup2023 · United-States · 2nd Place
🥈
Premier League2020/2021 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Premier League2015/2016 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Cup2014/2015 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Premier League2014/2015 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Cup2013/2014 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Super Cup2011/2012 · Ukraine · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2024/25
27
1.419
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan47%54
Müdahale14
Faul1614 kazanılan
İlk 111611 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2023/24
26
2.120
1
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan56%50
Müdahale18
Faul2011 kazanılan
İlk 11251 yedek
G+A / 900.04
Kart5
2022/23
6
11
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
2021/22
7
211
0
1
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan6%67
Müdahale2
Faul1
İlk 1125 yedek
G+A / 900.43
Kart1
Kaptan1maçta
2020/21
6
360
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan12%57
Müdahale6
Faul33 kazanılan
İlk 1142 yedek
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL1
İLK 111611 yedek girdi
KART4
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-319%70
- 3-4-32%7
- 3-5-22%7
- 4-4-22%7
- 3-4-2-11%4
- 4-1-4-11%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.2024 | New England RevolutionH | 6-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | Toronto FCA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.10.2024 | Columbus CrewA | 2-3 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | CharlotteH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | New York City FCA | 1-1 | 3↑ | – | – | ||
| 18.09.2024 | Atlanta United FCA | 2-2 | 80 | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | Chicago FireA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2024 | FC CincinnatiH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 17.07.2024 | Toronto FCH | 3-1 | 35 | – | 6.6 | ||
| 06.07.2024 | FC CincinnatiA | 6-1 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 03.07.2024 | CharlotteA | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 30.06.2024 | Nashville SCA | 1-2 | 101 | – | 6.7 | ||
| 19.06.2024 | Columbus CrewH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.06.2024 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 01.06.2024 | St. Louis CityH | 3-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 29.05.2024 | Atlanta United FCH | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.05.2024 | Vancouver WhitecapsA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.05.2024 | DC UnitedH | 1-0 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 15.05.2024 | Orlando City SCA | 0-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 11.05.2024 | CF MontrealA | 2-3 | 79 | – | 6.3 | ||
| 04.05.2024 | New York Red BullsH | 6-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.03.2024 | New York Red BullsA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.03.2024 | DC UnitedA | 1-3 | 59↑ | – | 6.9 | ||
| 10.03.2024 | CF MontrealH | 2-3 | 101 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2024 | Orlando City SCH | 5-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 26.02.2024 | Los Angeles GalaxyA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2024 | Real Salt LakeH | 2-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 07.10.2023 | FC CincinnatiH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.10.2023 | Chicago FireA | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2023 | New York City FCH | 1-1 | 82 | – | 6.7 | ||
| 24.09.2023 | Orlando City SCA | 1-1 | 45 | – | 7.0 | ||
| 20.09.2023 | Toronto FCH | 4-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.09.2023 | Atlanta United FCA | 5-2 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 04.09.2023 | Los Angeles FCA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.07.2023 | St. Louis CityA | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.07.2023 | DC UnitedA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.07.2023 | Columbus CrewH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.07.2023 | AustinH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.06.2023 | New England RevolutionA | 3-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 03.06.2023 | DC UnitedH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.05.2023 | New York Red BullsH | 0-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 27.05.2023 | CF MontrealA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.05.2023 | Orlando City SCH | 1-3 | 33 | – | 6.5 | ||
| 06.05.2023 | Atlanta United FCH | 2-1 | 57 | 1 | 7.0 | ||
| 29.04.2023 | Columbus CrewA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.04.2023 | Houston DynamoA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.04.2023 | FC DallasH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.04.2023 | FC CincinnatiA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 25.03.2023 | Chicago FireH | 2-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.03.2023 | Toronto FCA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.03.2023 | New York City FCA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.03.2023 | Philadelphia UnionH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.02.2023 | CF MontrealH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 02.11.2022 | RB LeipzigH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2022 | CelticA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 11.10.2022 | Real MadridH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2022 | Real MadridA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2022 | CelticH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.09.2022 | RB LeipzigA | 1-4 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 07.12.2021 | Sheriff TiraspolH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 72 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2021
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
