José Gragera
Spain · Midfielder

José Gragera

YAŞ25
BOY186 cm
KİLO78 kg
DOĞUM YERİGijón
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.64 / 90
Başarılı dripling20.32 / 90
Kazanılan ikili426.69 / 90
Rating6.73
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 0.640.16
Kazanılan ikili 6.696.96
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
2022 1 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 36 565 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónDeportivo La Coruna 36 565 0 0 6.73
Şut4%25 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan42%54
Müdahale18
Faul1811 kazanılan
İlk 11729 yedek
Kart1
2024/25 13 569 0 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaEspanyol 13 569 0 0 6.71
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan44%56
Müdahale25
Faul188 kazanılan
İlk 1176 yedek
2022/23 12 468 1 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaEspanyol 12 468 1 0 6.94
Şut3%33 isabet
İkili kazanılan37%57
Müdahale19
Faul146 kazanılan
İlk 1157 yedek
G+A / 900.19
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 111415 yedek girdi
KART2
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 10 4-4-2 — 9 5-3-2 — 4 4-3-3 — 2 3-5-2 — 1 4-4-1-1 — 1 27 maç
  • 4-2-3-110%37
  • 4-4-29%33
  • 5-3-24%15
  • 4-3-32%7
  • 3-5-21%4
  • 4-4-1-11%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 Las PalmasH 1-2
24.05.2026 ValladolidA 0-2
17.05.2026 FC AndorraH 2-1
01.05.2026 LeganesH 2-1
25.04.2026 BurgosA 1-1
20.04.2026 MirandesH 3-1
12.04.2026 HuescaA 1-1 9 6.5
04.04.2026 MalagaH 1-1
31.03.2026 CordobaH 2-0
28.03.2026 Sporting GijonA 1-1
21.03.2026 ZaragozaH 2-1
14.03.2026 AD Ceuta FCA 1-2
08.03.2026 Granada CFH 0-2
01.03.2026 Real Sociedad IIA 2-3
21.02.2026 EibarH 1-0
15.02.2026 CastellónA 2-0
08.02.2026 AlbaceteH 2-1
31.01.2026 Cultural LeonesaA 0-1
25.01.2026 Racing SantanderH 0-1
17.01.2026 AlmeriaA 1-2
10.01.2026 Las PalmasA 1-1
04.01.2026 CadizH 2-2
20.12.2025 FC AndorraA 1-0 45 6.3
13.12.2025 Real Sociedad IIH 0-3
07.12.2025 CastellónH 1-3
29.11.2025 AlbaceteA 0-2 12 6.6
23.11.2025 AD Ceuta FCH 2-1
16.11.2025 CordobaA 1-3 15 6.7
08.11.2025 Cultural LeonesaH 3-0 45 6.6
02.11.2025 ZaragozaA 0-2 90 1 7.5
26.10.2025 ValladolidH 1-1
19.10.2025 Racing SantanderA 2-1 57 6.6
12.10.2025 MalagaA 3-0 67 1 6.3
01.09.2025 LeganesA 2-2 45 6.3
24.08.2025 BurgosH 0-0 90 1 7.7
16.08.2025 Granada CFA 1-3 90 1 6.9
24.05.2025 Las PalmasH 2-0
18.05.2025 OsasunaA 2-0
11.05.2025 LeganesA 3-2
19.10.2024 Athletic ClubA 4-1 45 6.5
05.10.2024 MallorcaH 2-1 90 7.3
29.09.2024 Real BetisA 1-0 90 1 7.2
26.09.2024 VillarrealH 1-2 17 6.6
21.09.2024 Real MadridA 4-1 23 6.7
14.09.2024 AlavesH 3-2 32 6.3
31.08.2024 Rayo VallecanoH 2-1 45 6.7
28.08.2024 Atletico MadridA 0-0 66 6.6
24.08.2024 Real SociedadH 0-1 83 6.7
19.08.2024 ValladolidA 1-0 78 6.5
04.06.2023 AlmeriaH 3-3
21.04.2023 CadizH 0-0 65 7.2
15.04.2023 Real BetisA 3-1
08.04.2023 Athletic ClubH 1-2 83 1 6.9
01.04.2023 GironaA 2-1 62 6.9
18.03.2023 Celta VigoH 1-3 36 1 1 7.0
11.03.2023 Real MadridA 3-1 75 1 6.9
05.03.2023 ValladolidA 2-1
25.02.2023 MallorcaH 2-1 19 6.3
19.02.2023 ElcheA 0-1 90 7.9
13.02.2023 Real SociedadH 2-3 8 6.5
ŞUT4
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
16' · xG 0.0 22' · xG 0.0 81' · xG 0.0 8' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 2 (%50) Asist sonrası — 1 (%25) Kontra atak — 1 (%25) 4 şut
  • Korner2%50
  • Asist sonrası1%25
  • Kontra atak1%25
Vücut bölgesine göre
Kafa — 2 (%50) Sağ ayak — 2 (%50) 4 şut
  • Kafa2%50
  • Sağ ayak2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 2 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %25
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ30
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 61 maç
Deportivo La Coruna 36maç 2025
Spain U21 2021–2025
Espanyol 25maç 2022–2024
Sporting Gijon 2018–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-24 Espanyol Burgos
2026-06-30 Deportivo A Coruña Espanyol Barcelona Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Deportivo La Coruna Espanyol
2025-07-30 Espanyol Deportivo La Coruna
2023-01-31 Sporting Gijón Espanyol €2.80m
2020-08-01 Sporting B Sporting Gijón -
2018-07-01 Sporting U19 Sporting B -
2017-07-01 Sporting Yth. Sporting U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Ayak sakatlığıKadroda yok 10 maç
02.2025 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 16 maç
05.2023 SakatlıkKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Burgos CF %50 2026-07-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 565 dk

Veri yetersiz: İki yönlü orta saha

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.6Segunda División 2025
PERFORMANS36.9565 dk
KARARVeri yetersiz49/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 67.4
Derinden oyun kurucu 53.5
Box-to-box orta saha 46.1
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %58
Dakika %56
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %52
Dakika %67
Değer / getiri %7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 2.87 3.2 90
Ortalama rating 6.73 7.1 95
Pas arası / 90 1.75 2.3 76
İkili mücadele kazanma 53.85 58 93
Performans skoru 36.9 75 49
Pas hacmi / 90 54.8 50 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam