LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili210.59 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.000.83
Başarılı dripling
0.000.83
Kazanılan ikili
10.592.48
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Schweizer Pokal2021/2022 · Switzerland
🥈
Schweizer Pokal2023/2024 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Super League2023/2024 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Schweizer Pokal2022/2023 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Ligue 12020/2021 · Tunisia · 2nd Place
🥈
Ligue 12018/2019 · Tunisia · 2nd Place
🥈
Cup2018/2019 · Tunisia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
3
17
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
Müdahale2
İlk 1112 yedek
2025/26
6
156
0
0
6.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan5%21
Müdahale1
Faul91 kazanılan
İlk 1133 yedek
Kart2
2024/25
10
648
4
1
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas4
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan35%48
Müdahale12
Faul166 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1182 yedek
G+A / 900.69
Kart3
2023/24
7
195
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan6%30
Müdahale2
Faul8
Ofsayt1
İlk 1134 yedek
Kart2
2022/23
2
107
0
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan5%26
Müdahale2
Faul41 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1111 yedek
Kart1
TOPLAM GOL6
İLK 111411 yedek girdi
KART7
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 3 %50
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-113%54
- 4-3-34%17
- 3-5-1-12%8
- 4-1-4-12%8
- 4-4-22%8
- 3-4-2-11%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ28 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.06.2026 | NetherlandsH | 1-3 | 0 | 0 | – | ||
| 21.06.2026 | JapanH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2026 | SwedenA | 5-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 03.01.2026 | MaliA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 30.12.2025 | TanzaniaA | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | NigeriaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.12.2025 | UgandaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2025 | CeljeA | 2-4 | 64 | – | 6.5 | ||
| 07.08.2025 | CeljeH | 0-5 | 45 | – | 5.7 | ||
| 13.03.2025 | CeljeH | 5-4 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 06.03.2025 | CeljeA | 1-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 19.12.2024 | PafosH | 2-2 | 89 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 12.12.2024 | Legia WarszawaA | 1-2 | 77 | 3 | 7.5 | ||
| 28.11.2024 | GentH | 2-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | TSC Backa TopolaA | 4-1 | 63 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 24.10.2024 | Mlada BoleslavA | 0-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 03.10.2024 | HJK helsinkiH | 3-0 | 77 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 30.07.2024 | FenerbahceA | 2-1 | 67 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 23.07.2024 | FenerbahceH | 3-4 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.01.2024 | MaliH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2023 | BesiktasH | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2023 | Bodo/GlimtA | 5-2 | 64 | 2 | 6.6 | ||
| 09.11.2023 | Club Brugge KVA | 2-0 | 72 | – | 6.0 | ||
| 26.10.2023 | Club Brugge KVH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2023 | BesiktasA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | Bodo/GlimtH | 0-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 11.08.2022 | Hapoel Beer ShevaA | 3-1 | 73 | – | 6.3 | ||
| 04.08.2022 | Hapoel Beer ShevaH | 0-2 | 34↑ | 1 | 6.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 28 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa League2025 · FC Lugano
1kırmızı · 22 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 109 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.6UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS27.3109 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%39
Dakika
%45
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%37
Performans
%36
Dakika
%44
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mario EngelsHeracles · 32
%95
1gol
2asist
46scout
Eredivisie
Joris BoguoRied
%94
1gol
0asist
43scout
€400K
Bundesliga
Marco BrescianiniFiorentina · 25
%85
1gol
1asist
47scout
€9.00M
Serie A
Du QueirozSport Recife · 25
%85
0gol
0asist
44scout
Serie A
Lewis KoumasBirmingham · 20
%82
1gol
0asist
43scout
€50.00M
Championship
Fran PérezRayo Vallecano · 23
%79
2gol
1asist
61scout
€6.00M
La Liga
Bryan ReynaBelgrano Cordoba · 27
%69
0gol
0asist
38scout
Liga Profesional Argentina
Derrick Etienne JuniorToronto FC · 29
%60
0gol
3asist
52scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
