LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.61 / 90
Kilit pas72.12 / 90
Başarılı dripling20.61 / 90
Kazanılan ikili154.55 / 90
Rating7.04
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.25
Şut
0.610.87
Kilit pas
2.122.74
Başarılı dripling
0.611.24
Kazanılan ikili
4.557.28
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Liga Profesional Argentina2021 · Estudiantes L.P. · 24 maç
6asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina
🏆
Copa ArgentinaNone · Argentina
🏆
Copa Argentina2023 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2016/2017 · Argentina
🥈
CONMEBOL SudamericanaNone · South America · 2nd Place
🥈
Super CopaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Super Copa2024 · Argentina · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Sudamericana2019 · South America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 8 G+A
GolAsist
2024/25
5
297
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan15%47
Müdahale2
Faul29 kazanılan
İlk 1123 yedek
Kart1
2023/24
24
1.446
0
4
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%21 isabet
Kilit pas44
Drible20%62 başarı
İkili kazanılan117%57
Müdahale30
Faul2054 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11168 yedek
G+A / 900.25
Kart6
2022/23
36
2.847
2
6
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%17 isabet
Kilit pas64
Drible28%60 başarı
İkili kazanılan183%50
Müdahale75
Faul4266 kazanılan
İlk 11324 yedek
G+A / 900.25
Kart4
2021/22
24
2.072
0
6
7.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas58
Drible37%66 başarı
İkili kazanılan150%54
Müdahale52
Faul3355 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1124
G+A / 900.26
Kart9
2020/21
31
199
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan13%54
Müdahale5
Faul24 kazanılan
İlk 11130 yedek
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 1157 yedek girdi
KART3
FORMA8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-15%42
- 4-2-3-13%25
- 4-3-32%17
- 4-3-2-11%8
- 4-4-21%8
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.06.2024 | Sarmiento JuninA | 2-0 | 51↑ | – | 6.7 | ||
| 04.06.2024 | Godoy CruzH | 1-1 | 45↑ | 2 | 7.9 | ||
| 25.05.2024 | LanusA | 2-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 20.05.2024 | Deportivo RiestraH | 2-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | TigreA | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.07.2023 | Argentinos JRSA | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 22.07.2023 | Belgrano CordobaH | 4-0 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.07.2023 | River PlateA | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.07.2023 | Racing ClubH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.07.2023 | Rosario CentralA | 0-0 | 75 | 3 | 6.9 | ||
| 01.07.2023 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-1 | 66 | 1 | 7.2 | ||
| 21.06.2023 | San LorenzoH | 1-1 | 66 | – | 6.5 | ||
| 13.06.2023 | Colon Santa FeA | 1-0 | 73 | 1 | 7.3 | ||
| 02.06.2023 | Barracas CentralH | 5-2 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 29.05.2023 | Instituto CordobaA | 0-0 | 35↑ | – | 7.0 | ||
| 19.05.2023 | BanfieldH | 1-0 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 14.05.2023 | Defensa Y JusticiaA | 1-1 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 08.05.2023 | Velez SarsfieldH | 2-0 | 62 | 1 | 7.5 | ||
| 23.04.2023 | Talleres CordobaH | 1-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 15.04.2023 | Boca JuniorsA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 13.04.2023 | Atletico TucumanH | 0-0 | 13↑ | – | 7.2 | ||
| 09.04.2023 | IndependienteA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 31.03.2023 | Newells Old BoysH | 3-0 | 50↑ | – | 7.2 | ||
| 19.03.2023 | Gimnasia L.P.A | 2-1 | 41↑ | – | 6.6 | ||
| 12.03.2023 | HuracanH | 2-1 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.03.2023 | Union Santa FeA | 2-0 | 72 | – | 6.9 | ||
| 25.02.2023 | Sarmiento JuninH | 1-1 | 70 | 1 | 7.3 | ||
| 18.02.2023 | Godoy CruzA | 0-1 | 82 | 1 | 7.0 | ||
| 13.02.2023 | LanusH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2022 | Godoy CruzH | 2-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 30.09.2022 | Colon Santa FeH | 2-4 | 45 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 25.09.2022 | Atletico TucumanA | 3-1 | 76 | – | 7.3 | ||
| 20.09.2022 | Defensa Y JusticiaH | 1-2 | 83 | 1 | 7.6 | ||
| 15.09.2022 | Rosario CentralA | 1-1 | 88 | 3 | 7.6 | ||
| 09.09.2022 | Racing ClubH | 1-0 | 100 | – | 7.6 | ||
| 04.09.2022 | PlatenseA | 0-0 | 84 | – | 7.3 | ||
| 28.08.2022 | PatronatoH | 1-0 | 75 | – | 6.3 | ||
| 22.08.2022 | Union Santa FeH | 1-0 | 96 | – | 6.7 | ||
| 19.08.2022 | Argentinos JRSA | 1-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 14.08.2022 | Talleres CordobaH | 1-0 | 90 | 3 | 6.5 | ||
| 07.08.2022 | San LorenzoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.07.2022 | BanfieldH | 0-0 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 24.07.2022 | Boca JuniorsA | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.07.2022 | Barracas CentralH | 3-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 17.07.2022 | TigreA | 2-1 | 97 | – | 6.2 | ||
| 10.07.2022 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 04.07.2022 | Arsenal SarandiA | 2-1 | 81 | 1 | – | 7.2 | |
| 25.06.2022 | Newells Old BoysH | 0-2 | 97 | 1 | 7.0 | ||
| 21.06.2022 | IndependienteA | 2-1 | 96 | 2 | 6.7 | ||
| 15.06.2022 | Sarmiento JuninH | 2-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 10.06.2022 | AldosiviA | 0-1 | 96 | – | 7.7 | ||
| 05.06.2022 | Gimnasia L.P.H | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 11.05.2022 | Argentinos JRSH | 1-1 | 100 | 1 | – | 7.5 | |
| 29.04.2022 | AldosiviH | 2-1 | 89 | – | 7.3 | ||
| 19.04.2022 | TigreH | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 16.04.2022 | Barracas CentralA | 1-6 | 80 | 1 | – | 7.2 | |
| 10.04.2022 | Central Cordoba de SantiagoH | 5-0 | 68 | 2 | – | 8.3 | |
| 02.04.2022 | Godoy CruzA | 3-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.03.2022 | Gimnasia L.P.A | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.03.2022 | Boca JuniorsH | 0-1 | 80 | 1 | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 120 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
CONMEBOL Libertadores2022 · Estudiantes L.P.
6sarı · 13 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
