Lawrence Vigouroux
Argentina · Defender

Lawrence Vigouroux

YAŞ26
BOY175
KİLO74
DOĞUM YERİParaná
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.24 / 90
Kilit pas10.24 / 90
Başarılı dripling10.24 / 90
Kazanılan ikili184.27 / 90
Rating6.88
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 0.240.00
Kilit pas 0.241.41
Başarılı dripling 0.240.00
Kazanılan ikili 4.275.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Liga Profesional Argentina2020 · Colon Santa Fe · 10 maç 4asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 CupNone · Serbia
🏆 Super CopaNone · Argentina
🏆 Trofeo de CampeonesNone · Argentina
🏆 Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina
🏆 Super LigaNone · Serbia
🏆 Cup2022/2023 · Serbia
🏆 Super Liga2022/2023 · Serbia
🏆 Super Copa2021 · Argentina
🏆 Liga Profesional Argentina2021 · Argentina
🏆 Trofeo de Campeones2021 · Argentina
🥈 CONMEBOL SudamericanaNone · South America · 2nd Place
🥈 Copa Santa FeNone · Argentina · 2nd Place
🥈 Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈 Liga Profesional Argentina2024 · Argentina · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Sudamericana2019 · South America · 2nd Place
🥈 Copa Santa Fe2018 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
2020 4 2021 1 2022 4 2024 0 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 21 443 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaTalleres Cordoba 18 379 0 0 6.88
Liga Profesional ArgentinaIndepend. Rivadavia 3 64 0 0 6.57
Şut1
Kilit pas2
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan22%59
Müdahale11
Faul72 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11615 yedek
Kart4
2025/26 28 1.830 0 2 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaSarmiento Junin 28 1.830 0 2 6.85
Şut17%53 isabet
Kilit pas16
Drible28%65 başarı
İkili kazanılan122%59
Müdahale47
Faul2515 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11199 yedek
G+A / 900.1
Kart5
2024/25 26 378 0 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaTalleres Cordoba 26 378 0 0 7.00
Şut4%25 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan18%58
Müdahale9
Ofsayt1
İlk 11422 yedek
2022/23 35 3.179 1 3 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaIndependiente 35 3.179 1 3 6.81
Şut6%50 isabet
Kilit pas30
Drible40%55 başarı
İkili kazanılan198%54
Müdahale80
Faul2928 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1135
G+A / 900.11
Kart8
Kaptan1maçta
2021/22 34 1.002 0 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 34 1.002 0 1 6.70
Şut7%14 isabet
Kilit pas7
Drible18%64 başarı
İkili kazanılan68%52
Müdahale19
Faul258 kazanılan
İlk 111321 yedek
G+A / 900.09
Kart3
2020/21 10 914 0 4 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaColon Santa Fe 10 914 0 4 6.99
Şut6%33 isabet
Kilit pas16
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan48%53
Müdahale20
Faul114 kazanılan
İlk 1110
G+A / 900.39
TOPLAM GOL0
İLK 112543 yedek girdi
KART6
FORMA21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 27 4-3-3 — 13 4-4-2 — 9 4-4-1-1 — 5 4-3-1-2 — 3 3-1-4-2 — 2 59 maç
  • 4-2-3-127%46
  • 4-3-313%22
  • 4-4-29%15
  • 4-4-1-15%8
  • 4-3-1-23%5
  • 3-1-4-22%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 Carlos VillalbaCarlos Villalba 1 E. GiménezE. Giménez Vigouroux 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 Racing ClubH 3-1 51 0 6.5
22.08.2026 IndependienteA 0-0 13 6.6
15.08.2026 Belgrano CordobaA 2-0 0
03.08.2026 PlatenseA 0-4
30.07.2026 Velez SarsfieldH 1-3 0
25.07.2026 Newells Old BoysA 1-0
09.05.2026 Belgrano CordobaH 0-1
02.05.2026 Union Santa FeA 1-1 24 6.3
25.04.2026 Estudiantes L.P.A 0-0 90 7.3
19.04.2026 Deportivo RiestraH 2-0 19 6.9
13.04.2026 Defensa Y JusticiaA 1-2 9 6.9
02.04.2026 Boca JuniorsH 0-1
21.03.2026 IndependienteA 1-2
15.03.2026 Belgrano CordobaA 0-0
12.03.2026 Instituto CordobaH 2-0
01.03.2026 San LorenzoH 0-0 45 6.7
24.02.2026 Central Cordoba de SantiagoA 2-0 70 6.7
21.02.2026 Rosario CentralA 0-1 81 6.9
14.02.2026 Gimnasia M.H 2-1 41 1 7.3
09.02.2026 LanusA 1-1
01.02.2026 PlatenseH 1-2
15.11.2025 San LorenzoA 1-1 90 1 6.9
09.11.2025 Instituto CordobaH 2-1 79 2 7.2
03.11.2025 PlatenseA 1-1 90 7.2
24.10.2025 Rosario CentralH 0-1 59 6.3
19.10.2025 Velez SarsfieldH 0-2 90 6.7
12.10.2025 River PlateA 0-1 90 2 7.2
04.10.2025 Gimnasia L.P.H 0-1 90 1 6.7
28.09.2025 Talleres CordobaA 1-0 82 1 7.6
20.09.2025 Barracas CentralA 0-1 101 1 7.0
14.09.2025 AldosiviH 2-0 96 3 6.9
25.08.2025 Deportivo RiestraA 3-0 93 7.3
18.08.2025 Atletico TucumanH 2-2 90 6.6
09.08.2025 San Martin S.J.A 0-1 90 6.9
25.07.2025 LanusH 0-2 33 2 6.6
03.05.2025 San LorenzoH 1-1
27.04.2025 Instituto CordobaA 1-1 49 1 1 7.2
05.04.2025 River PlateH 1-1 14 6.7
30.03.2025 Gimnasia L.P.A 0-0
16.03.2025 Talleres CordobaH 0-0 11 7.2
09.03.2025 Barracas CentralH 1-1
01.03.2025 AldosiviA 2-2 29 6.3
23.02.2025 Rosario CentralA 1-0 27 7.0
17.02.2025 Deportivo RiestraH 2-1 61 7.0
14.02.2025 Atletico TucumanA 5-0 90 5.3
06.02.2025 San Martin S.J.H 1-1 90 1 6.9
02.02.2025 LanusA 2-0 94 2 7.2
28.01.2025 Godoy CruzH 0-0 97 1 7.2
24.01.2025 IndependienteA 2-1 95 6.2
15.12.2024 Newells Old BoysH 1-3
08.12.2024 Gimnasia L.P.A 0-1
02.12.2024 HuracanH 1-0 9 6.3
27.11.2024 Union Santa FeA 2-3
10.11.2024 Godoy CruzA 0-1 18 6.9
07.11.2024 LanusH 1-2
02.11.2024 Deportivo RiestraA 0-0 90 1 7.2
28.10.2024 TigreH 1-1
20.10.2024 Argentinos JRSA 3-0
06.10.2024 Belgrano CordobaH 0-0
29.09.2024 River PlateA 0-1 90 7.2
ŞUT3
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
88' · xG 0.0 90' · xG 0.271 87' · xG 0.023
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 1 (%33) Kafa — 1 (%33) Sağ ayak — 1 (%33) 3 şut
  • Sol ayak1%33
  • Kafa1%33
  • Sağ ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 154 maç
Talleres Cordoba 44maç 2024–2026
Independ. Rivadavia 3maç 2026
Sarmiento Junin 28maç 2025
Independiente 35maç 2022
River Plate 34maç 2021
Colon Santa Fe 10maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-20 Talleres Cordoba Sarmiento Junin
2024-01-10 River Plate Talleres Cordoba
2024-01-01 FK Crvena Zvezda River Plate
2023-01-21 River Plate FK Crvena Zvezda
2023-01-01 Independiente River Plate
2022-02-07 River Plate Independiente
2021-02-18 Colon Santa Fe River Plate € 1.7M
1926-01-01 Sarmiento Junin Talleres Cordoba
SCOUT RAPORUAggregated only · 1830 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.4Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS64.11830 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİDüşüşte-14.0
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Agresif stoper 57.3
Defansif bek 54.9
Ayağı iyi stoper 52.6
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 395 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %73
Dakika %81
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %74
Dakika %85
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.88 7.1 97
Performans skoru 65.8 74 89
Pas arası / 90 1.9 2.2 86
Müdahale / 90 2.14 3 71
İkili mücadele kazanma 56.25 62 91
Blok / 90 0 1.2 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -14.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam