Argentina · Midfielder
Maximiliano Gabriel Comba
LİGSuper League 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut11.50 / 90
Başarılı dripling11.50 / 90
Kazanılan ikili23.00 / 90
Rating6.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.16
Şut
1.500.48
Başarılı dripling
1.501.12
Kazanılan ikili
3.007.34
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Super League 12024 · Volos NFC · 33 maç
3asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Primera NacionalNone · Argentina
🏆
Primera Nacional2022 · Argentina
🥈
Copa ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Primera NacionalNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Primera Nacional2020/2021 · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa Argentina2018 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
1
60
0
0
6.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan2%20
Müdahale1
Faul2
İlk 111
Kart1
2023/24
17
564
1
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas10
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan46%52
Müdahale15
Faul1220 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11611 yedek
G+A / 900.32
Kart2
2021/22
32
1.320
1
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas24
Drible26%62 başarı
İkili kazanılan103%46
Müdahale27
Faul3346 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111616 yedek
G+A / 900.2
Kart2
TOPLAM GOL7
İLK 11569 yedek girdi
KART25
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%53
- 4-4-1-110%19
- 3-4-2-14%8
- 4-1-4-14%8
- 5-4-14%8
- 3-2-4-13%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ53 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2025 | Aris ThessalonikisA | 2-0 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 12.07.2023 | Atletico TucumanA | 2-0 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 22.06.2023 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.06.2023 | HuracanH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.06.2023 | Union Santa FeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.05.2023 | Sarmiento JuninH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2023 | Godoy CruzA | 2-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 15.05.2023 | LanusH | 1-0 | 8↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 16.04.2023 | Belgrano CordobaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2023 | River PlateA | 3-0 | 72 | 1 | 6.3 | ||
| 08.04.2023 | Racing ClubH | 3-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 31.03.2023 | Rosario CentralA | 3-1 | 74 | – | 6.9 | ||
| 19.03.2023 | Estudiantes L.P.H | 2-1 | 66 | 1 | – | 6.9 | |
| 11.03.2023 | San LorenzoA | 4-0 | 55 | – | 6.6 | ||
| 04.03.2023 | Colon Santa FeH | 0-0 | 61 | – | 7.3 | ||
| 27.02.2023 | Barracas CentralA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 06.02.2023 | Defensa Y JusticiaH | 0-2 | 75 | – | 6.6 | ||
| 30.01.2023 | Velez SarsfieldA | 3-1 | 31↑ | – | 7.0 | ||
| 07.12.2021 | BanfieldH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2021 | Boca JuniorsA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2021 | Arsenal SarandiA | 3-1 | 58 | 2 | 7.0 | ||
| 08.11.2021 | Union Santa FeH | 1-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 31.10.2021 | IndependienteH | 1-0 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 25.10.2021 | Sarmiento JuninA | 2-1 | 69 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.10.2021 | AldosiviH | 0-0 | 94 | 2 | 6.9 | ||
| 16.10.2021 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | 62 | – | 6.7 | ||
| 09.10.2021 | Velez SarsfieldH | 1-2 | 86 | – | 6.6 | ||
| 02.10.2021 | Godoy CruzA | 2-2 | 84 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2021 | HuracanH | 0-1 | 85 | 2 | 6.2 | ||
| 20.09.2021 | LanusA | 1-2 | 82 | 1 | – | 6.9 | |
| 16.09.2021 | River PlateH | 1-4 | 73 | 3 | 6.6 | ||
| 04.09.2021 | Colon Santa FeA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2021 | Atletico TucumanH | 1-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 25.08.2021 | Defensa Y JusticiaA | 2-0 | 83 | – | 6.5 | ||
| 22.08.2021 | Rosario CentralH | 1-1 | 89 | 1 | – | 7.2 | |
| 15.08.2021 | Racing ClubA | 2-0 | 33↑ | – | 7.0 | ||
| 07.08.2021 | PlatenseH | 1-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 08.05.2021 | Velez SarsfieldH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2021 | Sarmiento JuninA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2021 | Newells Old BoysH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2021 | Estudiantes L.P.A | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2021 | PatronatoA | 4-1 | 57 | – | 6.0 | ||
| 03.04.2021 | LanusH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2021 | HuracanA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2021 | Atletico TucumanH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2021 | Union Santa FeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2021 | Defensa Y JusticiaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2021 | IndependienteA | 1-0 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 19.02.2021 | Talleres CordobaH | 3-0 | 3↑ | – | – | ||
| 14.02.2021 | Boca JuniorsA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.11.2020 | HuracanA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2020 | Velez SarsfieldH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2020 | PatronatoH | 3-0 | –↑ | – | – |
ŞUT1
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%100.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 53 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-12-31
Belgrano
→
Gimnasia
End of loan
Belgrano
→
Gimnasia
End of loan
2022-01-20
Newell's
→
Gimnasia
End of loan
Newell's
→
Gimnasia
End of loan
2021-01-31
Estudiantes RC
→
Gimnasia
End of loan
Estudiantes RC
→
Gimnasia
End of loan
2020-11-26
Gimnasia
→
Estudiantes RC
loan transfer
Gimnasia
→
Estudiantes RC
loan transfer
2019-07-17
Estudiantes RC
→
Gimnasia
€200k
Estudiantes RC
→
Gimnasia
€200k
2019-06-30
Gimnasia
→
Estudiantes RC
End of loan
Gimnasia
→
Estudiantes RC
End of loan
2018-08-03
Estudiantes RC
→
Gimnasia
loan transfer
Estudiantes RC
→
Gimnasia
loan transfer
2016-01-05
San Martin (VM)
→
Estudiantes RC
free transfer
San Martin (VM)
→
Estudiantes RC
free transfer
2014-01-01
Own Youth
→
San Martin (VM)
free transfer
Own Youth
→
San Martin (VM)
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super League 12025 · Volos NFC
2sarı · 3 maç
🟨
Super League 12024 · Volos NFC
10sarı · 33 maç
🟨
Super League 12023 · Volos NFC
10sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 60 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU29.8Super League 1 2025
PERFORMANS31.360 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 101 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%62
Dakika
%62
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%25
Performans
%42
Dakika
%33
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gaspar DuarteRosario Central · 22
%95
2gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Joel NdalaHull City · 19
%91
1gol
0asist
52scout
Championship
Jeremy SebasBastia · 22
%70
4gol
0asist
57scout
€500K
Ligue 2
Imam JagneIFK Goteborg · 22
%68
1gol
0asist
54scout
Allsvenskan
Ahmed QasemNashville SC · 22
%65
2gol
1asist
63scout
Major League Soccer
Moses OpondoFC Fredericia · 28
%63
0gol
1asist
45scout
Superliga
Damjan KovačevićTSV Hartberg
%61
1gol
1asist
57scout
€400K
Bundesliga
Jacob OndrejkaParma · 23
%60
0gol
0asist
47scout
€6.50M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

