Argentina · Defender
Ruan Renato Bonifacio Augusto
LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON0G · 1A
Asist10.13 / 90
Şut50.65 / 90
Kilit pas50.65 / 90
Başarılı dripling10.13 / 90
Kazanılan ikili314.04 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.130.00
Şut
0.650.33
Kilit pas
0.650.83
Başarılı dripling
0.130.33
Kazanılan ikili
4.044.33
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Copa ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa Argentina2018 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
20
690
0
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas5
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan31%50
Müdahale20
Faul125 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11812 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2025/26
14
540
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas5
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan26%46
Müdahale9
Faul144 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1177 yedek
Kart1
2024/25
9
465
0
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan20%53
Müdahale8
Faul94 kazanılan
İlk 1136 yedek
Kart3
2021/22
12
776
0
1
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas5
Drible17%74 başarı
İkili kazanılan42%49
Müdahale14
Faul185 kazanılan
İlk 1193 yedek
G+A / 900.12
Kart31
2020/21
8
390
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas6
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan28%64
Müdahale12
Faul54 kazanılan
İlk 1144 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 111215 yedek girdi
KART5
FORMA36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-18%32
- 5-3-27%28
- 4-1-3-23%12
- 4-3-1-23%12
- 3-4-1-22%8
- 4-4-22%8
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | IndependienteA | 0-0 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | Belgrano CordobaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 2-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Union Santa FeH | 1-2 | 53 | 1 | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | AldosiviA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Gimnasia M.H | 5-1 | 72 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2026 | BanfieldA | 0-0 | 67 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | Argentinos JRSH | 3-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 02.04.2026 | TigreA | 0-2 | 80 | – | 7.0 | ||
| 23.03.2026 | Rosario CentralH | 2-0 | 94 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | Gimnasia L.P.A | 2-3 | 78 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 12.03.2026 | Barracas CentralH | 1-2 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 03.03.2026 | River PlateH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | Racing ClubA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | IndependienteH | 3-2 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | Belgrano CordobaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2026 | Sarmiento JuninH | 2-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 27.01.2026 | HuracanA | 1-2 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | Atletico TucumanH | 2-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 17.11.2025 | Defensa Y JusticiaA | 0-2 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 11.11.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-0 | 3↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | AldosiviA | 3-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | BanfieldH | 1-2 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 12.10.2025 | Godoy CruzH | 0-0 | 62 | – | 7.2 | ||
| 07.10.2025 | Racing ClubA | 0-0 | 75 | – | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | HuracanH | 0-0 | 78 | 1 | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | Union Santa FeA | 2-2 | 80 | – | 5.9 | ||
| 13.09.2025 | LanusA | 1-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | Argentinos JRSH | 2-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 22.08.2025 | TigreA | 1-1 | 68 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | Boca JuniorsH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2025 | Estudiantes L.P.A | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | Belgrano CordobaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.09.2024 | Instituto CordobaH | 1-2 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 26.08.2024 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | 68↑ | – | 6.3 | ||
| 20.08.2024 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 11.08.2024 | Velez SarsfieldH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.08.2024 | PlatenseA | 0-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 31.07.2024 | Boca JuniorsA | 3-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 28.07.2024 | Talleres CordobaH | 1-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 20.07.2024 | Atletico TucumanH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2024 | Union Santa FeA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2021 | IndependienteH | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2021 | Talleres CordobaA | 1-1 | 94 | – | 6.5 | ||
| 24.04.2021 | Boca JuniorsH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.04.2021 | Velez SarsfieldA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.04.2021 | Sarmiento JuninH | 3-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 04.04.2021 | Newells Old BoysA | 2-2 | 70 | – | 6.3 | ||
| 30.03.2021 | Gimnasia L.P.H | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.03.2021 | Atletico TucumanA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2021 | PatronatoA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.03.2021 | LanusH | 0-0 | 7↑ | – | – | ||
| 07.03.2021 | San LorenzoA | 1-1 | 20↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 14.02.2021 | Defensa Y JusticiaA | 3-2 | 45 | – | 5.2 | ||
| 10.01.2021 | Arsenal SarandiA | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 05.01.2021 | Argentinos JRSH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.12.2020 | Boca JuniorsA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2020 | River PlateH | 1-3 | 50↑ | – | 6.5 | ||
| 14.12.2020 | IndependienteH | 3-2 | 32 | – | 6.3 |
ŞUT6
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%83
- Korner1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%50
- Kafa2%33
- Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 3 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 63 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 587 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.5Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS55.3587 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİDüşüşte-11.8
ROL UYUMU2026
Agresif stoper
57.3
Defansif bek
54.5
Ofansif bek
50.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%22
Performans
%39
Dakika
%50
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%41
Dakika
%52
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.91
3
97
Ortalama rating
6.73
7.1
95
Performans skoru
55.3
74
75
İkili mücadele kazanma
50
62
81
Pas arası / 90
0.61
2.2
28
Dakika güvenliği
18.3
78
24
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -11.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
VitinhoBotafogo · 26
%95
0gol
2asist
67scout
Serie A
César IbáñezHuracan · 26
%85
0gol
1asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Enzo DíazSao Paulo · 30
%84
0gol
1asist
58scout
Serie A
Niklas HultIF Elfsborg · 35
%82
1gol
0asist
54scout
Allsvenskan
Leo CornicTromso · 24
%72
0gol
1asist
60scout
Eliteserien
DeAndre YedlinReal Salt Lake · 32
%67
0gol
1asist
45scout
Major League Soccer
Eros MancusoEstudiantes L.P. · 26
%61
0gol
0asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Piotr JohanssonDjurgardens IF · 30
%60
1gol
1asist
49scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

