LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
GolAsist
2024/25
11
45
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
Kart1
2023/24
20
888
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan35%56
Müdahale14
Faul57 kazanılan
İlk 11128 yedek
Kart1
2022/23
36
2.969
3
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas5
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan94%50
Müdahale54
Faul3012 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11342 yedek
G+A / 900.15
Kart61
TOPLAM GOL0
İLK 11015 yedek girdi
KART1
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-16%40
- 4-1-4-14%27
- 5-3-22%13
- 3-5-1-11%7
- 4-2-2-21%7
- 4-3-1-21%7
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Manisa F.K.H | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | KayserisporA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Esenler EroksporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | BesiktasH | 0-4 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | KayserisporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | TrabzonsporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | SivassporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | SamsunsporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | GalatasarayA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | AntalyasporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | AlanyasporA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.03.2025 | FenerbahceH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2025 | KasimpasaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | Adana DemirsporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2024 | Yeni ÇorumsporA | 1-1 | 16 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2024 | BolusporH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2024 | GoztepeA | 1-1 | 58 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2024 | KocaelisporH | 3-0 | 72 | – | 6.5 | ||
| 28.04.2024 | TuzlasporA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.04.2024 | ŞanlıurfasporH | 2-1 | 98 | – | 6.9 | ||
| 15.04.2024 | AdanasporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | ÜmraniyesporA | 1-2 | 83 | 2 | 6.9 | ||
| 28.01.2024 | GenclerbirligiH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.12.2023 | KocaelisporA | 1-1 | 10 | – | 6.3 | ||
| 09.12.2023 | TuzlasporH | 1-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 02.12.2023 | ŞanlıurfasporA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.11.2023 | AdanasporH | 0-1 | 60 | – | 6.9 | ||
| 11.11.2023 | KeçiörengücüA | 1-1 | 37↑ | – | 6.6 | ||
| 05.11.2023 | Manisa BBSKH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 28.10.2023 | BolusporA | 2-1 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 22.10.2023 | BandırmasporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2023 | AltayA | 1-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 18.09.2023 | SakaryasporA | 0-2 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 03.09.2023 | ÜmraniyesporH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.06.2023 | PendiksporA | 2-1 | 62 | – | 5.9 | ||
| 04.06.2023 | EyüpsporH | 2-0 | 106 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 31.05.2023 | EyüpsporA | 1-0 | 97 | 1 | 6.9 | ||
| 26.05.2023 | GoztepeH | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.05.2023 | GoztepeH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.05.2023 | SamsunsporA | 0-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 23.04.2023 | DenizlisporH | 1-0 | 57 | 2 | 7.7 | ||
| 15.04.2023 | TuzlasporA | 0-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2023 | PendiksporH | 2-2 | 99 | – | 6.7 | ||
| 07.04.2023 | BolusporA | 1-4 | 101 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2023 | BandırmasporA | 0-4 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.03.2023 | Erzurum BBH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.03.2023 | SakaryasporA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.03.2023 | RizesporH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.03.2023 | Manisa BBSKA | 2-1 | 79 | – | 6.2 | ||
| 05.03.2023 | AltayH | 2-0 | 97 | – | 7.3 | ||
| 28.02.2023 | EyüpsporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2023 | AdanasporA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.01.2023 | KeçiörengücüH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.01.2023 | Yeni MalatyasporA | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.12.2022 | GoztepeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.12.2022 | SamsunsporH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.12.2022 | AltınorduA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.12.2022 | GenclerbirligiH | 2-0 | 90 | 2 | 1 | 8.0 | |
| 25.11.2022 | DenizlisporA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.11.2022 | BolusporH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.7 |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 70 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
13 maç
01.2025
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
6 maç
08.2024
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
3 maç
08.2024
Aşil tendonu sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
1. Lig2022 · BB Bodrumspor
1kırmızı · 35 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
