José David Enamorado Gómez
Argentina · Defender

José David Enamorado Gómez

YAŞ30
BOY190
KİLO80
DOĞUM YERİBuenos Aires
LİGWorld Cup - Qualification Asia
BU SEZON1G · 0A
Gol10.07 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.20 / 90
Kilit pas40.27 / 90
Başarılı dripling10.07 / 90
Kazanılan ikili654.38 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 151 defanslar
Müdahale — %3 (0.91) Pas arası — %91 (1.86) Blok — %77 (0.65) İkili mücadele — %61 (%59) Pas isabeti — %92 (%86) Faul (az iyi) — %85 (0.55) 68 ORT. % 3 91 77 61 92 85
  • Müdahale 0.91 %3
  • Pas arası 1.86 %91
  • Blok 0.65 %77
  • İkili mücadele %59 %61
  • Pas isabeti %86 %92
  • Faul (az iyi) 0.55 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1789 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Primera División2024 · Chile
🏆 Super Cup2024 · Chile
🏆 Intercontinental Cup2024 · World
🏆 Copa Chile2023 · Chile
🏆 Primera División2022 · Chile
🏆 Super Cup2022 · Chile
🏆 Copa Chile2021 · Chile
🥈 Super Cup2023 · Chile · 2nd Place
🥈 Primera División2021 · Chile · 2nd Place
🥈 Copa Libertadores Play-off2015 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
2020 0 2021 1 2025 0 2026 1
GolAsist
2026/27 22 1.789 1 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaDefensa Y Justicia 16 1.335 1 0 6.82
Liga Profesional ArgentinaSan Lorenzo 6 454 0 0 6.95
Şut4%25 isabet
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan85%59
Müdahale18
Faul113 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11211 yedek
G+A / 900.05
Kart2
2025/26 5 278 0 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
CONMEBOL LibertadoresColo Colo 5 278 0 0 6.62
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan10%56
Faul11 kazanılan
İlk 1141 yedek
Kart1
2021/22 8 287 0 1 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaVelez Sarsfield 8 287 0 1 6.85
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%61
Müdahale7
Faul52 kazanılan
İlk 1144 yedek
G+A / 900.31
Kart11
2020/21 7 399 0 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaVelez Sarsfield 7 399 0 0 6.92
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan22%61
Müdahale10
Faul71 kazanılan
İlk 1143 yedek
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 111412 yedek girdi
KART4
FORMA15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 8 4-4-2 — 5 4-2-3-1 — 4 3-4-1-2 — 2 3-4-3 — 2 3-4-2-1 — 1 22 maç
  • 4-3-38%36
  • 4-4-25%23
  • 4-2-3-14%18
  • 3-4-1-22%9
  • 3-4-32%9
  • 3-4-2-11%5
MAÇ GEÇMİŞİ42 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Talleres CordobaH 1-0 84 0 7.3
01.09.2026 Instituto CordobaA 1-0 93 7.3
21.08.2026 Estudiantes de Rio CuartoA 0-0 2
15.08.2026 Union Santa FeH 1-0 91 7.3
09.08.2026 HuracanH 0-2 100 6.2
04.08.2026 Central Cordoba de SantiagoA 1-0 84 1 6.7
24.07.2026 AldosiviH 1-1
04.05.2026 Gimnasia M.A 2-1 95 7.0
23.04.2026 Boca JuniorsH 0-4 72 7.0
18.04.2026 IndependienteA 3-1 90 6.5
13.04.2026 Talleres CordobaH 1-2 64 6.2
07.04.2026 Instituto CordobaA 2-0 90 1 6.3
21.03.2026 Union Santa FeH 2-0 90 7.2
16.03.2026 San LorenzoA 2-5 90 1 6.7
12.03.2026 Central Cordoba de SantiagoH 1-1 90 6.0
02.03.2026 LanusH 1-1 95 1 1 8.0
24.02.2026 PlatenseA 0-0 90 7.6
20.02.2026 Belgrano CordobaH 1-1 90 6.6
14.02.2026 Velez SarsfieldH 1-1 94 6.5
08.02.2026 Newells Old BoysA 2-3 98 6.6
02.02.2026 Estudiantes L.P.H 0-0 90 7.2
29.01.2026 Deportivo RiestraA 0-1 97 6.9
15.05.2025 Racing ClubA 4-0 56 6.5
07.05.2025 Fortaleza ECA 4-0 59 6.2
23.04.2025 Racing ClubH 1-1 90 6.9
11.04.2025 Fortaleza ECH 0-3 68 6.9
02.04.2025 BucaramangaA 3-3 5
04.04.2021 Union Santa FeH 4-1
28.03.2021 Defensa Y JusticiaA 1-1 56 6.0
20.03.2021 IndependienteH 1-0
13.03.2021 Talleres CordobaA 0-1
08.03.2021 Boca JuniorsH 1-7 45 1 6.9
27.02.2021 Argentinos JRSA 0-2 90 7.3
21.02.2021 Sarmiento JuninA 1-2 96 7.2
13.02.2021 Newells Old BoysH 1-0
09.01.2021 Godoy CruzH 3-2 89 1 7.0
28.12.2020 Estudiantes L.P.H 2-3
28.11.2020 Gimnasia L.P.H 0-1 90 1 6.9
21.11.2020 HuracanA 1-2 90 6.9
16.11.2020 PatronatoH 1-0 96 7.5
08.11.2020 Gimnasia L.P.A 2-2 34 6.3
31.10.2020 HuracanH 1-1
ŞUT5
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
85' · xG 0.0 32' · xG 0.0 · GOL 67' · xG 0.0 42' · xG 0.026 90' · xG 0.023
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 3 (%60) Korner — 2 (%40) 5 şut
  • Duran top3%60
  • Korner2%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %40
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 2 %40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 42 maç
Defensa Y Justicia 16maç 2026
San Lorenzo 6maç 2026
Colo Colo 5maç 2025
Velez Sarsfield 15maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-04-15 Velez Sarsfield Colo Colo
2020-07-01 San Martin Tucuman Velez Sarsfield
2019-08-31 Velez Sarsfield San Martin Tucuman
2018-08-08 Velez Sarsfield Aldosivi
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1335 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.1Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS66.41335 dk
KARARİzlemeye değer63/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2026
Defansif bek 78.6
Klasik stoper 77.5
Ayağı iyi stoper 76.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %78
Dakika %88
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %76
Dakika %94
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 66.4 74 90
Pas hacmi / 90 41.26 42 98
İkili mücadele kazanma 59.09 58 100
Pas arası / 90 1.89 1.9 100
Blok / 90 0.81 1 81
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam