BU SEZON1G · 0A
Gol10.32 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.92 / 90
Kilit pas10.32 / 90
Başarılı dripling30.96 / 90
Kazanılan ikili165.12 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.320.21
Asist
0.000.21
Şut
1.922.28
Kilit pas
0.320.62
Başarılı dripling
0.961.24
Kazanılan ikili
5.126.01
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
GolAsist
2024/25
21
281
1
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas1
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan16%39
Müdahale2
Faul34 kazanılan
İlk 11120 yedek
G+A / 900.32
Kart1
2023/24
23
434
1
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas3
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan29%40
Müdahale1
Faul118 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11320 yedek
G+A / 900.41
2022/23
19
729
6
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%43 isabet
Kilit pas9
Drible9%35 başarı
İkili kazanılan61%48
Müdahale13
Faul1113 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11613 yedek
G+A / 900.74
Kart3
Kaptan4maçta
2021/22
28
1.205
1
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%33 isabet
Kilit pas11
Drible14%48 başarı
İkili kazanılan76%48
Müdahale12
Faul1820 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111414 yedek
G+A / 900.15
Kart3
TOPLAM GOL5
İLK 11321 yedek girdi
KART2
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 2 %40
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-117%74
- 4-2-3-13%13
- 3-4-31%4
- 4-3-31%4
- 5-3-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2025 | AnkaragucuA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | AmedA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | Manisa BBSKH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2025 | Erzurum BBA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | EroksporH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | ŞanlıurfasporA | 0-0 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 22.12.2024 | AnkaragucuH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | AmedH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | Manisa BBSKA | 0-1 | 17↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | Erzurum BBH | 0-1 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | EroksporA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | PendiksporH | 1-0 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | KeçiörengücüA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2024 | 76 Iğdır BelediyesporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | AdanasporA | 0-2 | 67 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | KocaelisporH | 0-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | Yeni MalatyasporA | 0-4 | 21↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.08.2024 | SakaryasporH | 1-1 | 45↑ | 3 | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | BandırmasporA | 0-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | Fatih KaragümrükH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2024 | ÜmraniyesporA | 3-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 11.05.2024 | GenclerbirligiH | 1-1 | 8↑ | 2 | 5.9 | ||
| 05.05.2024 | SakaryasporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2024 | GiresunsporA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2024 | ÜmraniyesporH | 1-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 17.03.2024 | Erzurum BBA | 1-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 10.03.2024 | KocaelisporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2024 | KeçiörengücüH | 1-1 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 26.02.2024 | ŞanlıurfasporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | BolusporH | 1-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 04.02.2024 | Manisa BBSKH | 2-1 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 27.01.2024 | EyüpsporA | 4-0 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 21.01.2024 | AltayH | 2-0 | 80 | 1 | 6.2 | ||
| 14.01.2024 | Yeni ÇorumsporA | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 23.12.2023 | GenclerbirligiA | 0-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 19.12.2023 | SakaryasporH | 1-3 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.12.2023 | BB BodrumsporA | 1-1 | 8↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 28.10.2023 | Erzurum BBH | 0-1 | 26↑ | 1 | 6.2 | ||
| 21.10.2023 | KocaelisporH | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 08.10.2023 | KeçiörengücüA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2023 | ŞanlıurfasporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2023 | BolusporA | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 17.09.2023 | AdanasporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.09.2023 | Manisa BBSKA | 4-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 03.02.2023 | AltayA | 0-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.01.2023 | BB BodrumsporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2023 | Yeni MalatyasporHC | 2-2 | 87 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.01.2023 | TuzlasporA | 0-1 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 25.12.2022 | SamsunsporA | 2-1 | 16↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 19.12.2022 | DenizlisporH | 2-3 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.12.2022 | KeçiörengücüA | 1-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 04.12.2022 | GoztepeH | 2-2 | 20↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.11.2022 | AltınorduH | 2-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 24.10.2022 | GenclerbirligiH | 2-1 | 95 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 16.10.2022 | SakaryasporAC | 3-2 | 85 | 1 | 6.0 | ||
| 07.10.2022 | BandırmasporHC | 1-1 | 71 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2022 | Manisa BBSKAC | 3-2 | 90 | 2 | 5 | 8.3 | |
| 17.09.2022 | RizesporH | 2-0 | 15↑ | 3 | 6.7 | ||
| 11.09.2022 | EyüpsporA | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 04.09.2022 | AltayH | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 117 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


