Argentina · Midfielder
Fernando Juárez
LİGCopa Argentina
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas31.14 / 90
Kazanılan ikili176.46 / 90
Rating6.93
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
1.140.29
Kazanılan ikili
6.466.12
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Primera Nacional2016 · Argentina
🥈
Super Cup2022/2023 · Malta · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
3
237
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan17%65
Müdahale5
Faul69 kazanılan
İlk 1121 yedek
Kart1
2025/26
38
1.124
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas4
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan70%59
Müdahale28
Faul1119 kazanılan
İlk 11929 yedek
Kart5
Kaptan1maçta
2024/25
26
2.087
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas11
Drible17%61 başarı
İkili kazanılan167%60
Müdahale64
Faul2735 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1126
Kart9
2022/23
21
872
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas4
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan72%64
Müdahale25
Faul811 kazanılan
İlk 11912 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 113529 yedek girdi
KART15
FORMA27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%59
- 4-1-4-17%12
- 4-4-27%12
- 4-4-1-16%10
- 3-4-32%3
- 5-3-22%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2026 | Union Santa FeH | 1-0 | 97 | – | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | San LorenzoA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.01.2026 | Atletico TucumanA | 0-0 | 50↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | Estudiantes L.P.H | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | San LorenzoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.11.2025 | BanfieldH | 1-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 11.11.2025 | Independ. RivadaviaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | Racing ClubH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2025 | HuracanA | 0-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 10.10.2025 | Union Santa FeH | 3-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Argentinos JRSA | 0-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | TigreH | 0-1 | 64 | 1 | 6.5 | ||
| 22.09.2025 | Boca JuniorsA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.09.2025 | Deportivo RiestraA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | Belgrano CordobaA | 0-3 | 68 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Barracas CentralH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | Newells Old BoysA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.07.2025 | Defensa Y JusticiaH | 2-1 | 81 | – | 6.3 | ||
| 19.07.2025 | Atletico TucumanA | 1-1 | 51↑ | – | 6.9 | ||
| 11.07.2025 | AldosiviA | 0-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 01.06.2025 | HuracanA | 0-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | San LorenzoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2025 | River PlateA | 1-1 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | Racing ClubA | 0-1 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 04.05.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | 54 | – | 6.6 | ||
| 29.04.2025 | Talleres CordobaH | 2-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | Sarmiento JuninA | 0-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 15.04.2025 | Rosario CentralH | 0-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 07.04.2025 | Deportivo RiestraA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | Atletico TucumanH | 2-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 18.03.2025 | San Martin S.J.A | 0-2 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 09.03.2025 | LanusH | 0-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 04.03.2025 | Defensa Y JusticiaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2025 | Godoy CruzA | 1-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 17.02.2025 | IndependienteH | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.02.2025 | San LorenzoA | 2-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | Instituto CordobaH | 1-0 | 14↑ | 1 | 6.6 | ||
| 04.02.2025 | Argentinos JRSA | 1-0 | 61 | – | 6.6 | ||
| 29.01.2025 | Velez SarsfieldA | 0-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | River PlateHC | 1-1 | 79 | – | 6.7 | ||
| 15.12.2024 | Gimnasia L.P.H | 1-0 | 61 | – | 6.9 | ||
| 10.12.2024 | HuracanA | 1-0 | 80 | 1 | 7.3 | ||
| 02.12.2024 | Union Santa FeH | 1-0 | 68 | – | 6.6 | ||
| 27.11.2024 | Sarmiento JuninA | 1-0 | 69 | – | 6.7 | ||
| 18.11.2024 | Godoy CruzH | 1-0 | 68 | – | 6.9 | ||
| 11.11.2024 | LanusA | 0-0 | 86 | – | 7.3 | ||
| 08.11.2024 | Deportivo RiestraH | 0-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 03.11.2024 | TigreA | 0-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 27.10.2024 | Argentinos JRSH | 2-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 06.10.2024 | River PlateH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.10.2024 | Racing ClubA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 22.09.2024 | Rosario CentralH | 1-0 | 75 | – | 7.2 | ||
| 15.09.2024 | Estudiantes L.P.A | 1-1 | 98 | – | 6.2 | ||
| 01.09.2024 | San LorenzoH | 1-2 | 83 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2024 | Independ. RivadaviaA | 0-2 | 67 | 1 | 6.2 | ||
| 16.08.2024 | Barracas CentralH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 11.08.2024 | Instituto CordobaA | 2-0 | 86 | – | 6.5 | ||
| 05.08.2024 | BanfieldH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 29.07.2024 | Defensa Y JusticiaA | 1-3 | 96 | – | 7.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 88 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 618 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.7Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS32.1618 dk
KARARVeri yetersiz40/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
48.7
Derinden oyun kurucu
41.6
Box-to-box orta saha
29.9
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 454 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%34
Dakika
%57
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%44
Dakika
%69
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas arası / 90
2.28
2.3
99
Ortalama rating
6.93
7.1
98
Müdahale / 90
1.9
3.2
59
İkili mücadele kazanma
65.38
58
100
Performans skoru
36.4
75
48
Pas hacmi / 90
38.73
50
78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tamás NikitscherRio Ave · 26
%95
1gol
1asist
61scout
€1.00M
Primeira Liga
Alonzo EngwandaUtrecht · 22
%79
0gol
1asist
61scout
€7.00M
Eredivisie
Dan GlazerKairat Almaty · 29
%71
0gol
0asist
36scout
UEFA Champions League
Matteo VeillonAnnecy
%68
0gol
0asist
48scout
€300K
Ligue 2
Baran Ali GezekEyüpspor · 20
%64
0gol
0asist
65scout
€1.00M
Süper Lig
Nicolas SeiwaldRB Leipzig · 24
%63
0gol
2asist
55scout
€25.00M
Bundesliga
Moisés CaicedoChelsea · 24
%62
3gol
1asist
62scout
Premier League
Fabian Kunze1. FC Kaiserslautern · 27
%60
0gol
0asist
59scout
€1.20M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


