BU SEZON3G · 2A
Gol30.14 / 90
Asist20.09 / 90
Şut281.31 / 90
Kilit pas261.22 / 90
Başarılı dripling110.52 / 90
Kazanılan ikili1406.56 / 90
Rating7.07
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2024 · 119 orta sahalar
- Kilit pas 1.22 %68
- Asist 0.09 %49
- Drible 0.52 %21
- Pas isabeti %72 %11
- Top kapma 2.86 %57
- İkili mücadele %55 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1921 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
1. Lig2020/2021 · Turkey
🏆
Super Cup2013/2014 · Turkey
🏆
U19 Elit A Ligi2013/2014 · Turkey
🏆
Cup2013/2014 · Turkey
🏆
Emirates Cup2013 · World
🏆
Super Cup2012/2013 · Turkey
🏆
Süper Lig2012/2013 · Turkey
🏆
Süper Lig2011/2012 · Turkey
🏆
Super Cup2008/2009 · Turkey
🏆
Süper Lig2007/2008 · Turkey
🥈
Super Cup2014/2015 · Turkey · 2nd Place
🥈
Süper Lig2013/2014 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
GolAsist
2024/25
33
1.921
3
2
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%46 isabet
Kilit pas26
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan140%55
Müdahale47
Faul2349 kazanılan
Ofsayt14
İlk 112310 yedek
G+A / 900.23
Kart2
2023/24
29
1.532
0
5
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas29
Drible16%44 başarı
İkili kazanılan105%50
Müdahale29
Faul2643 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111811 yedek
G+A / 900.29
Kart3
2022/23
19
471
0
1
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas4
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan27%39
Müdahale6
Faul1114 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11316 yedek
G+A / 900.19
2021/22
29
1.686
6
3
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%58 isabet
Kilit pas28
Drible27%57 başarı
İkili kazanılan125%45
Müdahale29
Faul3554 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 111712 yedek
G+A / 900.48
Kart5
TOPLAM GOL3
İLK 112312 yedek girdi
KART3
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-119%56
- 4-2-3-17%21
- 5-4-13%9
- 3-4-32%6
- 3-5-22%6
- 3-4-2-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 19.05.2025 | BandırmasporH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | İstanbulsporA | 1-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | AdanasporA | 0-7 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | Yeni MalatyasporH | 10-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | KocaelisporA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | Fatih KaragümrükH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2025 | SakaryasporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | AmedH | 0-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 13.02.2025 | PendiksporA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | KeçiörengücüH | 1-1 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 02.02.2025 | EroksporA | 1-1 | 67 | 1 | 7.0 | ||
| 25.01.2025 | GenclerbirligiH | 0-2 | 69 | – | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-1 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 12.01.2025 | AdanasporH | 3-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 04.01.2025 | Yeni MalatyasporA | 2-4 | 70 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 22.12.2024 | KocaelisporH | 1-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 14.12.2024 | Fatih KaragümrükA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.12.2024 | AnkaragucuH | 2-3 | 89 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 02.12.2024 | SakaryasporA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2024 | ŞanlıurfasporH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 10.11.2024 | BandırmasporA | 2-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2024 | ÜmraniyesporH | 3-0 | 76 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 27.10.2024 | İstanbulsporA | 1-2 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Yeni ÇorumsporH | 2-0 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 04.10.2024 | Erzurum BBA | 1-0 | 77 | 1 | 6.7 | ||
| 28.09.2024 | Manisa BBSKH | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 21.09.2024 | AmedA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2024 | PendiksporH | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 31.08.2024 | KeçiörengücüA | 1-1 | 74 | 3 | 7.2 | ||
| 24.08.2024 | EroksporH | 2-1 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 18.08.2024 | GenclerbirligiA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.08.2024 | 76 Iğdır BelediyesporH | 0-1 | 70 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2024 | BB BodrumsporA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2024 | Yeni ÇorumsporH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.05.2024 | Manisa BBSKA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.04.2024 | AltayH | 3-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 20.04.2024 | EyüpsporA | 0-0 | 78 | 2 | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | ÜmraniyesporH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.04.2024 | SakaryasporA | 2-0 | 61 | 2 | 6.6 | ||
| 02.04.2024 | GenclerbirligiH | 1-2 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 17.03.2024 | BB BodrumsporA | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2024 | GiresunsporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | GoztepeA | 2-0 | 64 | – | 6.2 | ||
| 25.02.2024 | Erzurum BBH | 1-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 17.02.2024 | TuzlasporA | 1-2 | 11↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 11.02.2024 | KocaelisporH | 1-1 | 3↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | KeçiörengücüA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2024 | ŞanlıurfasporA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2023 | EyüpsporH | 0-3 | 49 | – | 6.7 | ||
| 25.11.2023 | ÜmraniyesporA | 1-2 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 12.11.2023 | SakaryasporH | 2-3 | 90 | 2 | – | 7.9 | |
| 04.11.2023 | GenclerbirligiA | 0-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 28.10.2023 | BB BodrumsporH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 22.10.2023 | GiresunsporA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 08.10.2023 | GoztepeH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.10.2023 | Erzurum BBA | 1-0 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.09.2023 | TuzlasporH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 16.09.2023 | KocaelisporA | 2-1 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.09.2023 | KeçiörengücüH | 0-0 | 71 | – | 7.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 122 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

