Argentina · Midfielder
Gabriel Vasconelos Ferreira
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kazanılan ikili
0.002.05
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Copa Argentina2019 · Argentina
🏆
CONMEBOL Recopa2019 · South-America
🏆
CONMEBOL Libertadores2018 · South-America
🏆
Super Copa2017/2018 · Argentina
🏆
Copa Argentina2017 · Argentina
🥈
Trofeo de Campeones2021 · Argentina · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2019/2020 · Argentina · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2019 · South-America · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2016/2017 · Argentina · 2nd Place
🥈
Super Copa2016/2017 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
4
28
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 1113 yedek
2025/26
7
44
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%17
2024/25
14
670
1
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%53 isabet
Kilit pas14
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan35%42
Müdahale8
Faul814 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1177 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2023/24
21
1.561
2
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%30 isabet
Kilit pas24
Drible25%54 başarı
İkili kazanılan98%53
Müdahale19
Faul1847 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11183 yedek
G+A / 900.17
Kart5
2022/23
20
481
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas11
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan29%45
Müdahale5
Faul816 kazanılan
İlk 11416 yedek
Kart1
2021/22
25
1.128
3
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%31 isabet
Kilit pas22
Drible32%54 başarı
İkili kazanılan71%44
Müdahale10
Faul1327 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111213 yedek
G+A / 900.4
Kart3
2020/21
6
205
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan12%38
Müdahale3
Faul17 kazanılan
İlk 1124 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 11821 yedek girdi
KART7
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-17%27
- 4-3-37%27
- 4-1-3-25%19
- 4-3-1-24%15
- 5-3-22%8
- 3-4-2-11%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | FC PortoH | 0-3 | 0 | 0 | – | ||
| 22.08.2026 | MaritimoA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Santa ClaraH | 0-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 09.08.2026 | BenficaA | 2-2 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 02.05.2025 | Estudiantes L.P.H | 4-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 22.04.2025 | Barracas CentralH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Newells Old BoysA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | Defensa Y JusticiaH | 4-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 12.02.2025 | HuracanH | 1-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2025 | TigreH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | Boca JuniorsA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2024 | Independ. RivadaviaA | 2-1 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 26.11.2024 | Barracas CentralH | 0-1 | 82 | 3 | 7.0 | ||
| 19.11.2024 | Instituto CordobaA | 1-0 | 69 | 1 | 6.7 | ||
| 12.11.2024 | BanfieldH | 1-0 | 77 | 2 | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 59 | 1 | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | PlatenseA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 12.10.2024 | Godoy CruzA | 1-1 | 48 | 1 | 6.2 | ||
| 07.10.2024 | Boca JuniorsA | 1-0 | 35↑ | 2 | 7.0 | ||
| 30.09.2024 | Atletico TucumanH | 0-0 | 26↑ | 2 | 7.0 | ||
| 22.09.2024 | IndependienteA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2024 | Union Santa FeA | 2-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 03.06.2024 | Sarmiento JuninH | 0-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 20.05.2024 | LanusH | 1-1 | 82 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 12.05.2024 | Deportivo RiestraA | 1-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 24.07.2023 | Boca JuniorsA | 2-1 | 95 | 1 | 7.0 | ||
| 11.07.2023 | IndependienteA | 0-2 | 86 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 08.07.2023 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 03.07.2023 | Gimnasia L.P.H | 2-2 | 98 | 1 | 7.2 | ||
| 23.06.2023 | HuracanA | 1-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 12.06.2023 | Union Santa FeH | 1-1 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 29.05.2023 | Godoy CruzH | 2-0 | 54 | 1 | 7.0 | ||
| 21.05.2023 | LanusA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2023 | Arsenal SarandiH | 2-0 | 79 | – | 7.2 | ||
| 08.05.2023 | TigreA | 2-2 | 37↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 28.04.2023 | Argentinos JRSH | 0-0 | 83 | 1 | 6.2 | ||
| 22.04.2023 | Belgrano CordobaA | 1-0 | 71 | 2 | 6.9 | ||
| 16.04.2023 | River PlateH | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 09.04.2023 | Rosario CentralH | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 31.03.2023 | Estudiantes L.P.A | 3-0 | 68 | 1 | 6.2 | ||
| 20.03.2023 | San LorenzoH | 1-0 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 14.03.2023 | Colon Santa FeA | 1-1 | 87 | 2 | 6.9 | ||
| 05.03.2023 | Barracas CentralH | 1-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 27.02.2023 | Instituto CordobaA | 3-1 | 96 | – | 6.6 | ||
| 19.02.2023 | BanfieldH | 2-0 | 76 | 1 | 7.5 | ||
| 11.02.2023 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | 34↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.10.2022 | Barracas CentralA | 1-1 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 16.10.2022 | Boca JuniorsH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.10.2022 | TigreH | 0-2 | 44↑ | 1 | 7.2 | ||
| 04.10.2022 | Arsenal SarandiH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2022 | Union Santa FeA | 0-1 | 63 | – | 6.3 | ||
| 24.09.2022 | IndependienteA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.09.2022 | Sarmiento JuninH | 0-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 11.09.2022 | Gimnasia L.P.H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2022 | Velez SarsfieldA | 0-1 | 79 | – | 6.3 | ||
| 27.08.2022 | Godoy CruzH | 1-2 | 35↑ | – | 6.0 | ||
| 20.08.2022 | HuracanA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.07.2022 | PatronatoH | 2-2 | 28↑ | 2 | 7.2 | ||
| 19.06.2022 | Union Santa FeA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2022 | Colon Santa FeA | 1-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 97 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 44 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU23.7Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS6.844 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 454 oyuncu
Scout skoru
%2
Performans
%16
Dakika
%23
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%10
Performans
%22
Dakika
%30
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pedro LópezAD Ceuta FC
%95
0gol
0asist
37scout
€200K
Segunda División
Bruno VerrengiaCatanzaro
%90
2gol
0asist
39scout
€400K
Serie B
Daniel GiraldoJuventude · 33
%83
0gol
0asist
31scout
Serie A
Vanja VlahovićSpezia · 21
%81
2gol
2asist
48scout
€25.00M
Serie B
Yilmaz CinHatayspor · 17
%81
0gol
0asist
41scout
1. Lig
Gabriel EuropaeusGnistan · 20
%64
1gol
0asist
41scout
Veikkausliiga
Ángel RecioMalaga
%64
0gol
0asist
40scout
€300K
Segunda División
Salis Abdul SamedNice · 25
%60
0gol
0asist
44scout
€5.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




