LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.10 / 90
Şut20.20 / 90
Kilit pas90.88 / 90
Başarılı dripling30.29 / 90
Kazanılan ikili757.32 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 155 orta sahalar
- Kilit pas 0.88 %43
- Asist 0.10 %63
- Drible 0.29 %18
- Pas isabeti %60 %2
- Top kapma 3.81 %80
- İkili mücadele %57 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 922 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Primera Nacional2022 · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa do Nordeste2021/2022 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
24
922
0
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas9
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan75%57
Müdahale29
Faul2527 kazanılan
İlk 111212 yedek
G+A / 900.1
Kart4
2025/26
27
1.745
0
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas12
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan148%58
Müdahale55
Faul4265 kazanılan
İlk 11207 yedek
Kart71
2023/24
24
136
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan10%45
Müdahale3
Faul74 kazanılan
İlk 11123 yedek
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 112112 yedek girdi
KART11
FORMA21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-115%50
- 5-4-15%17
- 4-4-24%13
- 3-4-2-13%10
- 4-4-1-12%7
- 3-5-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | PlatenseA | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 28 | 0 | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | HuracanA | 0-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 15.08.2026 | Newells Old BoysA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 18↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 02.08.2026 | Barracas CentralH | 0-1 | 70 | – | 6.7 | ||
| 29.07.2026 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | 41↑ | – | 6.7 | ||
| 26.07.2026 | Boca JuniorsH | 3-0 | 3 | 0 | 6.8 | ||
| 02.05.2026 | LanusA | 0-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 24.04.2026 | IndependienteH | 2-0 | 22↑ | – | 7.0 | ||
| 19.04.2026 | Talleres CordobaA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | Instituto CordobaH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.04.2026 | Union Santa FeA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.03.2026 | San LorenzoH | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | Gimnasia M.H | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2026 | PlatenseH | 0-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 25.02.2026 | Velez SarsfieldA | 0-0 | 55 | – | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | HuracanH | 0-0 | 72 | – | 7.0 | ||
| 16.02.2026 | Newells Old BoysH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | Barracas CentralA | 1-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 29.01.2026 | Defensa Y JusticiaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | Boca JuniorsA | 1-0 | 84 | – | 6.7 | ||
| 15.11.2025 | AldosiviA | 4-2 | 61 | 2 | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | LanusH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | Godoy CruzA | 0-0 | 97 | 1 | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | IndependienteH | 1-0 | 98 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | Instituto CordobaH | 0-0 | 59 | – | 6.9 | ||
| 26.09.2025 | PlatenseA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.09.2025 | Belgrano CordobaA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | River PlateA | 2-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Gimnasia L.P.H | 1-0 | 19 | – | 6.6 | ||
| 19.08.2025 | Talleres CordobaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2025 | Sarmiento JuninH | 0-1 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 26.07.2025 | Rosario CentralA | 0-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 22.07.2025 | Deportivo RiestraH | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 13.07.2025 | Atletico TucumanA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | AldosiviH | 0-3 | 101 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | LanusA | 1-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 20.04.2025 | Godoy CruzH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | IndependienteA | 2-0 | 80 | 1 | 7.0 | ||
| 18.03.2025 | PlatenseH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2025 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 01.03.2025 | Belgrano CordobaH | 3-1 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | River PlateH | 0-2 | 67 | – | 6.9 | ||
| 17.02.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 06.02.2025 | Sarmiento JuninA | 1-1 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | Rosario CentralH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 28.01.2025 | Deportivo RiestraA | 0-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | Atletico TucumanH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.07.2023 | Godoy CruzA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2023 | LanusH | 2-1 | 61 | – | 6.5 | ||
| 17.07.2023 | Arsenal SarandiA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.07.2023 | TigreH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2023 | Argentinos JRSA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.07.2023 | Belgrano CordobaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2023 | River PlateA | 3-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 13.06.2023 | Racing ClubH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.06.2023 | Rosario CentralA | 4-1 | –↑ | – | – |
ŞUT4
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%50
- Duran top1%25
- Asist sonrası1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%75
- Sol ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 75 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 753 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.4Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS40.1753 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİStabil+4.5
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
59.1
Derinden oyun kurucu
50.4
Box-to-box orta saha
49.4
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%64
Dakika
%77
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%59
Dakika
%75
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.63
3.2
82
Ortalama rating
6.72
7.1
95
İkili mücadele kazanma
55.34
58
95
Performans skoru
40.1
75
54
Dakika güvenliği
40.4
82
49
Pas hacmi / 90
27.13
50
54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.03. Dakika delta -25.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Wil TrappMinnesota United FC · 32
%95
0gol
0asist
43scout
Major League Soccer
Fermin AntoniniGimnasia M. · 28
%74
0gol
1asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Jerónimo Gómez MattarNewells Old Boys · 16
%73
0gol
1asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Owen GeneMinnesota United FC · 22
%67
0gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Christian CappisFC Dallas · 26
%64
0gol
1asist
55scout
Major League Soccer
Lautaro VillegasBanfield · 22
%62
0gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Conrad WallemSt. Louis City · 25
%61
0gol
0asist
56scout
Major League Soccer
Samba DiataraDegerfors IF
%60
0gol
0asist
44scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

