LİGEliteserien
BU SEZON2G · 3A
Gol20.12 / 90
Asist30.18 / 90
Şut120.70 / 90
Kilit pas170.99 / 90
Başarılı dripling30.18 / 90
Kazanılan ikili784.55 / 90
Rating6.89
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 0.99 %39
- Asist 0.18 %82
- Drible 0.18 %9
- Pas isabeti %76 %17
- Top kapma 2.28 %38
- İkili mücadele %51 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1542 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.542
2
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas17
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan78%51
Müdahale22
Faul2222 kazanılan
İlk 1118
G+A / 900.29
Kart3
Kaptan1maçta
2024/25
30
1.518
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas9
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan68%50
Müdahale30
Faul2115 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111713 yedek
Kart1
2023/24
27
2.061
2
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas22
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan86%43
Müdahale29
Faul3617 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11234 yedek
G+A / 900.17
Kart4
2022/23
17
867
0
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan35%51
Müdahale15
Faul135 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11107 yedek
G+A / 900.1
2020/21
23
977
1
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas10
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan47%49
Müdahale18
Faul208 kazanılan
İlk 111310 yedek
G+A / 900.09
Kart4
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 112113 yedek girdi
KART1
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-210%32
- 5-3-27%23
- 3-4-34%13
- 4-1-4-14%13
- 5-4-14%13
- 3-4-1-22%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | AalesundA | 2-0 | 87 | 1 | 6.1 | ||
| 30.08.2026 | KFUM OsloH | 4-1 | 87 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.08.2026 | FredrikstadH | 0-1 | 91 | – | 6.6 | ||
| 25.07.2026 | Kristiansund BKA | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 18.07.2026 | RosenborgH | 0-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 12.07.2026 | BrannA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.05.2026 | FredrikstadA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 25.05.2026 | ValerengaH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.05.2026 | Bodo/GlimtH | 1-4 | 86 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | VikingA | 6-3 | 65 | 2 | – | 7.0 | |
| 03.05.2026 | TromsoH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 30.04.2026 | Bodo/GlimtAC | 5-0 | 66 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | Ham-KamA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | MoldeH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | LillestromA | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | AalesundH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.03.2026 | KFUM OsloA | 2-0 | 70 | – | 5.9 | ||
| 01.12.2024 | RosenborgH | 0-4 | 85 | – | 6.0 | ||
| 23.11.2024 | KFUM OsloA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.11.2024 | VikingH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2024 | FredrikstadA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.10.2024 | Ham-KamA | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 20.10.2024 | StromsgodsetH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | SandefjordH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | Bodo/GlimtA | 4-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | ODD BallklubbH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 18.09.2024 | MoldeH | 0-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.09.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.09.2024 | HaugesundH | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | SandefjordA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.08.2024 | LillestromH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | TromsoA | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 21.07.2024 | Ham-KamA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2024 | MoldeH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.07.2024 | Kristiansund BKA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | RosenborgA | 1-1 | 59 | – | 6.6 | ||
| 29.05.2024 | TromsoA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2024 | TromsoH | 0-0 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 20.05.2024 | LillestromA | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 16.05.2024 | StromsgodsetH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | KFUM OsloA | 1-4 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 05.05.2024 | ODD BallklubbA | 0-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 28.04.2024 | SandefjordH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | VikingA | 1-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 13.04.2024 | Sarpsborg 08 FFH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | BrannA | 0-2 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 01.04.2024 | Bodo/GlimtH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | VikingH | 0-4 | 59 | – | 6.3 | ||
| 06.11.2023 | SandefjordH | 0-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 28.10.2023 | HaugesundA | 6-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 22.10.2023 | Sarpsborg 08 FFH | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 08.10.2023 | TromsoA | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 23.09.2023 | StabaekH | 1-1 | 81 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 17.09.2023 | ValerengaA | 3-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 27.08.2023 | RosenborgA | 4-0 | 1↑ | – | – | ||
| 20.08.2023 | BrannA | 5-1 | 68 | – | 6.5 | ||
| 13.08.2023 | Ham-KamH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 30.07.2023 | StromsgodsetH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.07.2023 | VikingA | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 |
ŞUT14
GOL2
xG1.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%57
- Açık oyun3%21
- Korner1%7
- Duran top1%7
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%86
- Kafa2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 5 %36
- 61-75' 2 %14
- 76-90+' 1 %7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 115 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eliteserien2026 · Start
3sarı · 15 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1007 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.8Eliteserien 2026
PERFORMANS41.51007 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİStabil+0.8
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
64.5
Top kapan ön libero
61.2
Box-to-box orta saha
59.7
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%55
Dakika
%98
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 531 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%62
Dakika
%91
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
74.3
82
91
Pas hacmi / 90
34.95
72
48
Ortalama rating
6.83
7.2
95
Performans skoru
41.5
76
55
Kilit pas / 90
0.98
1.4
70
Pas arası / 90
1.07
1.6
67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.06. Dakika delta +5.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
RamiroFC Dallas · 32
%95
0gol
1asist
44scout
Major League Soccer
DanielzinhoSao Paulo · 31
%84
1gol
1asist
48scout
Serie A
Andreas HansenSarpsborg 08 FF · 22
%79
1gol
0asist
49scout
Eliteserien
MayconAtletico-MG · 28
%75
2gol
0asist
40scout
€10.00M
Serie A
Gustavo AbregúInstituto Cordoba
%72
0gol
1asist
47scout
Liga Profesional Argentina
João SchmidtSantos · 32
%68
0gol
0asist
35scout
Serie A
Matthew LongstaffCF Montreal · 25
%60
2gol
3asist
65scout
Major League Soccer
Omar JebaliStart
%60
0gol
2asist
52scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


