J. Nissinen
Finland · Defender

J. Nissinen

YAŞ28
BOY180
KULÜPMariehamn
LİGVeikkausliiga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.19 / 90
Kilit pas71.30 / 90
Başarılı dripling142.61 / 90
Kazanılan ikili397.27 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİVeikkausliiga 2026 · 61 defanslar
Müdahale — %98 (1.68) Pas arası — %65 (1.68) Blok — %52 (0.37) İkili mücadele — %50 (%41) Pas isabeti — %13 (%76) Faul (az iyi) — %0 (2.05) 46 ORT. % 98 65 52 50 13 0
  • Müdahale 1.68 %98
  • Pas arası 1.68 %65
  • Blok 0.37 %52
  • İkili mücadele %41 %50
  • Pas isabeti %76 %13
  • Faul (az iyi) 2.05 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 483 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Ykkösliiga2021 · Finland
🏆 Veikkausliiga2019 · Finland
🥈 Veikkausliiga2017 · Finland · 2nd Place
2026/27 8 483 0 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaMariehamn 8 483 0 0 6.79
Şut1%100 isabet
Kilit pas7
Drible14%78 başarı
İkili kazanılan39%41
Müdahale9
Faul114 kazanılan
İlk 118
Kart2
2025/26 11 762 1 1 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaMariehamn 11 762 1 1 6.73
Şut2%100 isabet
Kilit pas4
Drible14%82 başarı
İkili kazanılan49%28
Müdahale4
Faul137 kazanılan
İlk 1183 yedek
G+A / 900.24
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 113323 yedek girdi
KART3
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 17 4-2-3-1 — 7 4-4-2 — 5 3-4-1-2 — 3 3-5-2 — 3 4-3-1-2 — 3 38 maç
  • 4-3-317%45
  • 4-2-3-17%18
  • 4-4-25%13
  • 3-4-1-23%8
  • 3-5-23%8
  • 4-3-1-23%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ19 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
01.08.2026 Turku PSA 3-0 46 0 5.4
25.07.2026 AC OuluH 1-1 87 0 7.5
20.07.2026 LahtiH 0-2 62 0 6.7
04.07.2026 VPSA 4-0 0 0
27.06.2026 Inter TurkuH 0-2 18 0 6.5
18.06.2026 AC OuluA 2-1 90 6.6
18.04.2026 IlvesH 2-2 90 1 7.7
04.04.2026 Turku PSH 1-1 90 7.2
18.10.2025 AC OuluH 2-0 90 7.5
04.10.2025 KooteepeeA 1-1 35 6.6
28.09.2025 FF JaroA 2-3 66 6.9
13.09.2025 HakaH 1-1 79 6.9
24.08.2025 HJK helsinkiA 8-2 84 1 6.0
16.08.2025 KooteepeeH 3-0 90 1 1 7.9
09.08.2025 GnistanH 2-5 90 1 6.2
01.08.2025 VPSA 1-1 29 6.7
26.07.2025 AC OuluH 0-1 90 6.0
21.07.2025 HakaH 1-1 90 7.0
14.06.2025 VPSH 1-5 19 6.3
ŞUT5
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.057 23' · xG 0.025 34' · xG 0.118 14' · xG 0.028 85' · xG 0.099
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 4 (%80) Korner — 1 (%20) 5 şut
  • Açık oyun4%80
  • Korner1%20
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 2 (%40) Sağ ayak — 2 (%40) Kafa — 1 (%20) 5 şut
  • Sol ayak2%40
  • Sağ ayak2%40
  • Kafa1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 19 maç
Mariehamn 19maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-01 VPS KuPS
2021-08-13 KuPS VPS
2021-08-12 Mariehamn KuPS
2021-04-14 KuPS Mariehamn
2017-01-01 PK-37 KuPS
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Veikkausliiga2023 · Mariehamn 1kırmızı · 19 maç
🟨 Veikkausliiga2022 · Mariehamn 8sarı · 24 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 762 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.0Veikkausliiga 2025
PERFORMANS47.7762 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 97 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %50
Dakika %81
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %35
Dakika %66
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam