Thomas Delaine
Finland · Midfielder

Thomas Delaine

YAŞ25
BOY184
DOĞUM YERİTampere
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 2A
Asist10.28 / 90
Kilit pas61.67 / 90
Başarılı dripling20.56 / 90
Kazanılan ikili143.90 / 90
Rating6.97
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 69 orta sahalar
Kilit pas — %60 (1.67) Asist — %81 (0.28) Drible — %49 (0.56) Pas isabeti — %31 (%80) Top kapma — %79 (3.62) İkili mücadele — %63 (%52) 60 ORT. % 60 81 49 31 79 63
  • Kilit pas 1.67 %60
  • Asist 0.28 %81
  • Drible 0.56 %49
  • Pas isabeti %80 %31
  • Top kapma 3.62 %79
  • İkili mücadele %52 %63
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 323 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Suomen CupNone · Finland
🏆 Suomen Cup2019 · Finland
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 2 G+A
2023 0 2024 0 2026 2
GolAsist
2026/27 11 596 0 2 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueInter Turku 4 323 0 1 6.97
VeikkausliigaInter Turku 7 273 0 1 6.72
Kilit pas10
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan30%42
Müdahale10
Faul85 kazanılan
İlk 1174 yedek
G+A / 900.3
Kart1
2024/25 32 1.408 0 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigErokspor 32 1.408 0 0 6.76
Şut4
Kilit pas5
Drible11%65 başarı
İkili kazanılan82%58
Müdahale32
Faul2411 kazanılan
İlk 111517 yedek
Kart3
2023/24 12 61 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigRizespor 12 61 0 0 6.50
Şut1
İkili kazanılan3%25
Müdahale1
Faul41 kazanılan
TOPLAM GOL0
İLK 112421 yedek girdi
KART9
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 15 4-3-3 — 10 4-1-4-1 — 7 5-3-2 — 6 3-4-1-2 — 3 3-4-3 — 1 42 maç
  • 4-2-3-115%36
  • 4-3-310%24
  • 4-1-4-17%17
  • 5-3-26%14
  • 3-4-1-23%7
  • 3-4-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.08.2026 FC CopenhagenA 4-1 69 6.5
20.08.2026 FC CopenhagenH 0-0 86 7.2
30.07.2026 BaşakşehirH 2-0 80 1 6.9
22.07.2026 BaşakşehirA 1-1 88 7.3
27.06.2026 MariehamnA 0-2 18 0 6.2
16.05.2026 SJKA 1-3 26 6.3
09.05.2026 FF JaroH 2-0 29 6.2
05.05.2026 GnistanA 2-0 15 6.6
18.04.2026 LahtiA 0-2 90 7.6
11.04.2026 IlvesH 2-1 24 1 7.2
04.04.2026 VPSH 0-0 71 7.0
10.05.2025 SakaryasporA 2-0 88 6.9
04.05.2025 İstanbulsporH 0-3 84 6.7
27.04.2025 BandırmasporA 1-0
20.04.2025 KocaelisporH 3-1 1
14.04.2025 ÜmraniyesporA 1-1 9 1 7.0
09.04.2025 Fatih KaragümrükH 2-1 1
05.04.2025 Yeni ÇorumsporA 3-3 31 6.5
31.03.2025 AnkaragucuH 3-1 26 6.6
14.03.2025 ŞanlıurfasporA 0-2 45 6.3
08.03.2025 Manisa BBSKH 1-1 45 6.9
05.03.2025 KeçiörengücüA 2-2
01.03.2025 AmedH 1-1 28 6.9
23.02.2025 PendiksporA 2-2 45 6.6
16.02.2025 Erzurum BBH 1-2 45 6.5
07.02.2025 GenclerbirligiA 1-1 67 6.9
02.02.2025 BolusporH 1-1 90 7.0
25.01.2025 Yeni MalatyasporA 0-1 17 1 6.9
18.01.2025 AdanasporH 1-0
01.12.2024 Fatih KaragümrükA 1-0
24.11.2024 Yeni ÇorumsporH 2-2
08.11.2024 AnkaragucuA 3-0 80 6.6
02.11.2024 ŞanlıurfasporH 1-1 78 6.9
28.10.2024 Manisa BBSKA 0-1 90 1 6.9
21.10.2024 KeçiörengücüH 2-2 90 1 6.3
06.10.2024 AmedA 0-4 83 6.9
29.09.2024 PendiksporH 4-0 90 6.9
24.09.2024 Yeni MalatyasporH 2-1
20.09.2024 Erzurum BBA 2-0 74 6.9
15.09.2024 76 Iğdır BelediyesporA 1-2 69 6.5
30.08.2024 GenclerbirligiH 1-2 45 7.2
24.08.2024 BolusporA 2-1 87 6.6
10.08.2024 AdanasporA 2-1
25.12.2023 KasimpasaA 2-2
21.12.2023 PendiksporH 5-1
11.12.2023 AnkaragucuA 1-1
02.12.2023 Istanbul BasaksehirH 3-2
26.11.2023 AntalyasporA 0-0
12.11.2023 İstanbulsporH 1-0 13 6.3
06.11.2023 Gazişehir GaziantepA 2-0
28.10.2023 GalatasarayH 0-1
21.10.2023 KayserisporA 3-1 20 1 6.7
08.10.2023 SamsunsporH 1-0
01.10.2023 FenerbahceA 5-0 15 6.3
23.09.2023 SivassporH 1-1 13 6.7
ŞUT10
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
81' · xG 0.002 60' · xG 0.054 55' · xG 0.033 23' · xG 0.08 4' · xG 0.022 59' · xG 0.172 37' · xG 0.013 80' · xG 0.004 47' · xG 0.05 · GOL 81' · xG 0.002
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 6 (%60) Korner — 3 (%30) Taç sonrası — 1 (%10) 10 şut
  • Açık oyun6%60
  • Korner3%30
  • Taç sonrası1%10
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 9 (%90) Sol ayak — 1 (%10) 10 şut
  • Sağ ayak9%90
  • Sol ayak1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 4 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 1 %10
  • 16-30' 1 %10
  • 31-45' 1 %10
  • 46-60' 4 %40
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %30
PİYASA DEĞERİ€200K
KAÇIRDIĞI MAÇ9
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 55 maç
Inter Turku 11maç 2026
Erokspor 32maç 2024
Rizespor 12maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Erokspor Rizespor
2024-08-07 Rizespor Erokspor
2024-08-06 C. Rizespor E. Erokspor loan transfer
2023-09-22 Haka Rizespor
2023-09-15 FC Haka C. Rizespor ?
2021-01-01 Ilves FC Haka ?
2019-01-01 Ilves U19 Ilves -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025 Kadro dışıKadroda yok 4 maç
05.2024 HastalıkKadroda yok 3 maç
05.2024 HastalıkŞüpheli 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 UEFA Europa Conference League2026 · Inter Turku 2sarı · 4 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam