Netherlands · Midfielder
Carel Eiting
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.20 / 90
Şut10.20 / 90
Kilit pas61.22 / 90
Başarılı dripling20.41 / 90
Kazanılan ikili122.44 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 132 orta sahalar
- Kilit pas 1.22 %56
- Asist 0.20 %78
- Drible 0.41 %34
- Pas isabeti %83 %53
- Top kapma 2.44 %44
- İkili mücadele %44 %25
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 443 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Eredivisie2022 · FC Volendam · 34 maç
10asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2019/2020 · Holland
🏆
KNVB Beker2018/2019 · Holland
🏆
Eredivisie2018/2019 · Holland
🏆
Eerste Divisie2017/2018 · Holland
🏆
Jeugdcup U192016/2017 · Holland
🏆
U19 Divisie 12016/2017 · Holland
🏆
U19 Divisie 12015/2016 · Holland
🏆
U19 Divisie 12014/2015 · Holland
🥈
Super Cup2021/2022 · Belgium · 2nd Place
🥈
Florida Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
Eredivisie2017/2018 · Holland · 2nd Place
🥈
Eerste Divisie2016/2017 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2016/2017 · Holland · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2016/2017 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
8
443
0
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas6
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan12%44
Müdahale8
Faul31 kazanılan
İlk 1153 yedek
G+A / 900.2
2024/25
40
1.626
3
4
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas40
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan78%55
Müdahale47
Faul167 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111921 yedek
G+A / 900.39
Kart2
2023/24
28
798
0
3
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas22
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan34%49
Müdahale21
Faul76 kazanılan
İlk 11721 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2022/23
22
1.956
2
7
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas41
Drible4%27 başarı
İkili kazanılan73%49
Müdahale40
Faul1813 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1122
G+A / 900.41
Kart2
Kaptan8maçta
2021/22
40
1.180
0
2
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6
Kilit pas25
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan43%49
Müdahale34
Faul125 kazanılan
İlk 111327 yedek
G+A / 900.15
Kart4
2020/21
26
1.559
3
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas28
Drible14%78 başarı
İkili kazanılan60%45
Müdahale23
Faul187 kazanılan
İlk 11179 yedek
G+A / 900.35
TOPLAM GOL4
İLK 112528 yedek girdi
KART2
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %75
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%70
- 4-3-311%22
- 3-4-31%2
- 4-1-4-11%2
- 4-4-1-11%2
- 4-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | HNK RijekaA | 3-1 | 70 | – | 6.3 | ||
| 19.02.2026 | HNK RijekaH | 0-1 | 91 | 1 | 6.3 | ||
| 18.12.2025 | Raków CzęstochowaH | 0-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 11.12.2025 | Rapid ViennaA | 0-1 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 27.11.2025 | Dynamo KyivH | 2-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 02.10.2025 | FSV Mainz 05H | 0-1 | 60 | – | 6.7 | ||
| 28.08.2025 | Wolfsberger ACH | 1-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 21.08.2025 | Wolfsberger ACA | 2-1 | 79 | 1 | – | 7.3 | |
| 18.05.2025 | PSV EindhovenH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2025 | UtrechtA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | AjaxA | 1-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 12.04.2025 | HeerenveenH | 3-1 | 66 | – | 7.3 | ||
| 06.04.2025 | NEC NijmegenH | 2-0 | 66 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | Fortuna SittardA | 0-3 | 90 | 2 | 1 | 8.2 | |
| 15.03.2025 | PEC ZwolleH | 1-1 | 79 | – | 6.6 | ||
| 07.03.2025 | NAC BredaA | 1-1 | 88 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 02.03.2025 | Willem IIH | 4-0 | 67 | 2 | 7.7 | ||
| 14.02.2025 | GO Ahead EaglesA | 1-0 | 63 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2025 | FeyenoordA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.02.2025 | GroningenH | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 26.01.2025 | AZ AlkmaarA | 1-2 | 85 | – | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | WaalwijkH | 1-1 | 82 | 2 | 7.0 | ||
| 12.01.2025 | Willem IIH | 6-2 | 8↑ | 1 | 2 | 7.9 | |
| 21.12.2024 | AZ AlkmaarA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | GroningenH | 2-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2024 | Olympiakos PiraeusA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2024 | PSV EindhovenA | 6-1 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | GO Ahead EaglesH | 3-2 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 28.11.2024 | Union St. GilloiseH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | Fortuna SittardA | 1-2 | 2↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | AjaxH | 2-2 | 61 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | NiceA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | Willem IIA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.10.2024 | HeraclesH | 5-0 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 24.10.2024 | LazioH | 0-2 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | WaalwijkA | 2-2 | 35↑ | 1 | 2 | 8.3 | |
| 06.10.2024 | FeyenoordA | 2-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 03.10.2024 | FenerbahceH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | NAC BredaH | 1-0 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 25.09.2024 | Manchester UnitedA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | Almere City FCA | 0-5 | 45 | – | 6.3 | ||
| 17.09.2024 | HeerenveenH | 2-0 | 56 | – | 7.3 | ||
| 14.09.2024 | PEC ZwolleH | 1-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 01.09.2024 | UtrechtA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 57 | 1 | 7.2 | ||
| 13.08.2024 | Red Bull SalzburgH | 3-3 | 45 | 1 | – | 6.6 | |
| 10.08.2024 | NEC NijmegenA | 1-2 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 06.08.2024 | Red Bull SalzburgA | 2-1 | 80 | – | 7.0 | ||
| 19.05.2024 | PEC ZwolleA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | FC VolendamH | 7-2 | 10↑ | – | 7.0 | ||
| 05.05.2024 | AZ AlkmaarA | 2-1 | 22↑ | – | 7.2 | ||
| 24.04.2024 | Almere City FCH | 3-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 14.04.2024 | AjaxA | 2-1 | 66 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2024 | Fortuna SittardH | 2-0 | 11↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 03.04.2024 | HeerenveenA | 3-3 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 31.03.2024 | HeraclesH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2024 | PSV EindhovenA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2024 | UtrechtH | 0-1 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 10.02.2024 | ExcelsiorA | 0-3 | 67 | – | 7.5 | ||
| 03.02.2024 | WaalwijkH | 3-0 | 35↑ | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 164 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
03.2024
SakatlıkKadroda yok
3 maç
09.2023
HastalıkŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 443 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.5UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS52.3443 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%79
Dakika
%85
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%79
Dakika
%63
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jon MoncayolaOsasuna · 27
%95
0gol
4asist
60scout
€7.00M
La Liga
Aleix GarridoEibar · 21
%75
0gol
4asist
79scout
€1.00M
Segunda División
Jonathan LindsethManisa F.K. · 29
%71
1gol
6asist
59scout
1. Lig
Marco D'AlessandroCatanzaro · 34
%69
2gol
4asist
61scout
€175K
Serie B
Michele CastagnettiCesena · 36
%69
1gol
3asist
63scout
€300K
Serie B
Simon PirklFC BW Linz
%66
0gol
5asist
63scout
€400K
Bundesliga
Máximo PerroneComo · 22
%61
3gol
4asist
62scout
€60.00M
Serie A
Atalay BabacanÜmraniyespor · 25
%60
1gol
4asist
68scout
€50K
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





