Jemal Tabidze
Georgia · Defender

Jemal Tabidze

YAŞ29
BOY187
KİLO77
DOĞUM YERİSamtredia
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.20 / 90
Şut30.61 / 90
Kilit pas20.41 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili132.64 / 90
Rating7.21
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 85 defanslar
Müdahale — %23 (0.81) Pas arası — %30 (0.81) Blok — %79 (0.61) İkili mücadele — %18 (%46) Pas isabeti — %93 (%93) Faul (az iyi) — %45 (1.01) 48 ORT. % 23 30 79 18 93 45
  • Müdahale 0.81 %23
  • Pas arası 0.81 %30
  • Blok 0.61 %79
  • İkili mücadele %46 %18
  • Pas isabeti %93 %93
  • Faul (az iyi) 1.01 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 444 dakika oynadı.
2026/27 5 444 0 1 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigKayserispor 5 444 0 1 7.21
Şut3
Kilit pas2
İkili kazanılan13%46
Müdahale4
Faul51 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.2
Kart2
2025/26 6 540 1 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueMakhachkala 6 540 1 0 6.93
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan31%51
Müdahale6
Faul74 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.17
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 115011 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %100
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 17 4-4-2 — 11 5-3-2 — 9 3-5-2 — 8 4-2-3-1 — 6 3-1-4-2 — 3 54 maç
  • 3-4-317%31
  • 4-4-211%20
  • 5-3-29%17
  • 3-5-28%15
  • 4-2-3-16%11
  • 3-1-4-23%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ11 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.09.2026 Fatih KaragümrükA 1-1 90 1 7.5
29.08.2026 BursasporH 1-2 90 0 6.4
22.08.2026 Iğdır FKA 0-1 90 7.3
16.08.2026 SivassporH 2-0 85 1 1 7.0
09.08.2026 Vanspor FKA 0-2 89 1 7.9
23.08.2025 ZenitA 4-0 90 1 5.6
18.08.2025 Nizhny NovgorodA 2-0 90 6.6
08.08.2025 AkronH 1-1 90 1 1 8.0
03.08.2025 AkhmatH 1-0 90 7.6
27.07.2025 FC OrenburgA 1-1 90 2 7.3
19.07.2025 Spartak MoscowA 1-0 90 6.5
ŞUT5
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
69' · xG 0.0 9' · xG 0.0 72' · xG 0.0 37' · xG 0.0 37' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
Kafa — 3 (%60) Sol ayak — 2 (%40) 5 şut
  • Kafa3%60
  • Sol ayak2%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %40
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %40
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 11 maç
Kayserispor 5maç 2026
Makhachkala 6maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Dinamo Makhachkala Kayserispor
2024-07-30 Panetolikos Makhachkala
2024-01-18 Dinamo Tbilisi Panetolikos
2022-07-09 Kortrijk Dinamo Tbilisi
2022-07-01 FC UFA Kortrijk
2017-07-01 Gent FC UFA
2017-02-14 Gent Ural
2015-07-01 Saburtalo Gent € 100K
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Premier League2025 · Makhachkala 2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 540 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.9Premier League 2025
PERFORMANS44.5540 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 139 oyuncu
Scout skoru %37
Performans %38
Dakika %92
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %27
Performans %31
Dakika %60
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam