Uruguay · Attacker
Alcides Javier Benítez Cabrera
LİGPrimera División - Clausura
BU SEZON0G · 3A
Asist30.68 / 90
Şut81.81 / 90
Kilit pas92.04 / 90
Başarılı dripling61.36 / 90
Kazanılan ikili184.08 / 90
Rating7.12
OYUNCU PROFİLİCONMEBOL Libertadores 2025 · 147 orta sahalar
- Kilit pas 2.04 %86
- Asist 0.68 %100
- Drible 1.36 %76
- Pas isabeti %61 %2
- Top kapma 1.59 %18
- İkili mücadele %44 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 397 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
CONMEBOL Libertadores2025 · Penarol · 5 maç
3asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Liga AUFNone · Uruguay
🏆
Primera NacionalNone · Argentina
🏆
Liga AUF2024 · Uruguay
🏆
Primera Nacional2016/2017 · Argentina
🥈
Super CopaNone · Uruguay · 2nd Place
🥈
Liga AUFNone · Uruguay · 2nd Place
🥈
Australia CupNone · Australia · 2nd Place
🥈
Super Copa2025 · Uruguay · 2nd Place
🥈
Australia Cup2019 · Australia · 2nd Place
🥈
Liga AUF2013/2014 · Uruguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
6
397
0
3
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas9
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan18%44
Müdahale6
Faul42 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1142 yedek
G+A / 900.68
2023/24
24
1.601
0
2
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%40 isabet
Kilit pas45
Drible26%65 başarı
İkili kazanılan97%51
Müdahale29
Faul1628 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11195 yedek
G+A / 900.11
Kart6
Kaptan1maçta
2022/23
36
2.585
3
4
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%53 isabet
Kilit pas53
Drible20%49 başarı
İkili kazanılan113%46
Müdahale44
Faul1228 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11306 yedek
G+A / 900.24
Kart2
Kaptan2maçta
2021/22
30
1.906
1
3
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%24 isabet
Kilit pas31
Drible16%48 başarı
İkili kazanılan96%48
Müdahale37
Faul1525 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11228 yedek
G+A / 900.19
Kart51
2020/21
6
423
0
1
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas16
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan16%35
Müdahale7
Faul14 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.21
Kart1
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 11104 yedek girdi
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-19%64
- 3-1-4-21%7
- 4-1-4-11%7
- 4-4-1-11%7
- 4-4-21%7
- 5-4-11%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2025 | Racing ClubA | 3-1 | 94 | 2 | 7.2 | ||
| 13.08.2025 | Racing ClubH | 1-0 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 29.05.2025 | Velez SarsfieldH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.05.2025 | OlimpiaH | 3-2 | 45↑ | 1 | 2 | 7.0 | |
| 07.05.2025 | San Antonio Bulo BuloA | 0-3 | 30↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 02.04.2025 | Velez SarsfieldA | 2-1 | 56 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.07.2023 | Estudiantes L.P.H | 2-3 | 19↑ | – | 7.0 | ||
| 22.07.2023 | San LorenzoA | 0-2 | 57 | – | 6.3 | ||
| 17.07.2023 | Colon Santa FeH | 1-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 10.07.2023 | Barracas CentralA | 0-0 | 71 | – | 6.5 | ||
| 06.07.2023 | Instituto CordobaH | 0-0 | 78 | 2 | 7.2 | ||
| 02.07.2023 | BanfieldA | 1-0 | 80 | – | 7.2 | ||
| 24.06.2023 | Defensa Y JusticiaH | 3-1 | 77 | – | 6.5 | ||
| 13.06.2023 | Velez SarsfieldA | 0-1 | 58 | 1 | 6.5 | ||
| 28.05.2023 | Talleres CordobaAC | 1-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 20.05.2023 | Boca JuniorsH | 0-1 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 13.05.2023 | Atletico TucumanA | 1-2 | 85 | 2 | 7.2 | ||
| 06.05.2023 | IndependienteH | 2-2 | 96 | 2 | 7.7 | ||
| 28.04.2023 | Newells Old BoysA | 0-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2023 | Gimnasia L.P.H | 2-4 | 72 | 1 | 7.3 | ||
| 16.04.2023 | HuracanA | 0-0 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 11.04.2023 | Union Santa FeH | 5-1 | 57 | 2 | 8.0 | ||
| 08.04.2023 | Sarmiento JuninA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.03.2023 | Godoy CruzH | 3-0 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 21.03.2023 | LanusA | 0-0 | 87 | 1 | 7.3 | ||
| 11.03.2023 | Arsenal SarandiH | 1-1 | 100 | 2 | 7.7 | ||
| 06.03.2023 | TigreA | 0-1 | 87 | – | 7.2 | ||
| 28.02.2023 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-0 | 86 | 2 | 7.9 | ||
| 18.02.2023 | Belgrano CordobaH | 3-0 | 79 | 2 | – | 8.2 | |
| 12.02.2023 | River PlateA | 2-1 | 42↑ | – | 6.9 | ||
| 22.10.2022 | Velez SarsfieldH | 2-0 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 17.10.2022 | Gimnasia L.P.A | 0-0 | 26↑ | 1 | 7.2 | ||
| 13.10.2022 | Godoy CruzA | 0-0 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.10.2022 | HuracanH | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 06.10.2022 | LanusA | 0-4 | 71 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2022 | River PlateH | 0-3 | 81 | 1 | 7.0 | ||
| 26.09.2022 | Colon Santa FeA | 0-4 | 81 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 20.09.2022 | Atletico TucumanH | 1-2 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 15.09.2022 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 08.09.2022 | Rosario CentralH | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 03.09.2022 | Racing ClubA | 1-0 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 27.08.2022 | PlatenseH | 0-2 | 56 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2022 | PatronatoA | 0-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 19.08.2022 | Estudiantes L.P.H | 1-0 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 14.08.2022 | Union Santa FeH | 2-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 06.08.2022 | Talleres CordobaA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.07.2022 | San LorenzoHC | 0-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2022 | BanfieldAC | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.07.2022 | Boca JuniorsH | 2-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 16.07.2022 | Barracas CentralA | 1-3 | 89 | – | 6.7 | ||
| 12.07.2022 | TigreH | 2-1 | 80 | 1 | 1 | 2 | 7.9 |
| 01.07.2022 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-2 | 88 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.06.2022 | Arsenal SarandiH | 1-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 21.06.2022 | Newells Old BoysA | 1-0 | 51↑ | – | 6.9 | ||
| 16.06.2022 | IndependienteH | 2-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 21.04.2022 | Atletico TucumanA | 2-4 | 35 | 1 | – | 7.2 | |
| 17.04.2022 | Talleres CordobaH | 2-1 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 10.04.2022 | River PlateA | 4-2 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 02.04.2022 | BanfieldA | 0-2 | 96 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 22.03.2022 | Velez SarsfieldH | 1-0 | 88 | 1 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 102 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Liga Profesional Argentina2021 · Argentinos JRS
1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 397 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU35.9CONMEBOL Libertadores 2025
PERFORMANS43.6397 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 224 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%65
Dakika
%81
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%58
Dakika
%60
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marco RichterSV Darmstadt 98 · 28
%95
2gol
9asist
60scout
€3.50M
2. Bundesliga
Barış Alper YılmazGalatasaray · 25
%70
8gol
11asist
70scout
€26.00M
Süper Lig
Afonso MoreiraLyon · 20
%70
4gol
7asist
74scout
Ligue 1
Augustine BoakyeSaint Etienne · 25
%69
5gol
9asist
71scout
€2.50M
Ligue 2
Valon EthemiSivasspor · 28
%64
7gol
8asist
65scout
1. Lig
Elias AchouriFC Copenhagen · 26
%61
3gol
4asist
66scout
Superliga
Bazoumana Touré1899 Hoffenheim · 19
%60
5gol
9asist
67scout
€40.00M
Bundesliga
Noa LangGalatasaray · 26
%60
0gol
2asist
49scout
€13.00M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

