S. Piette
Canada · Midfielder

S. Piette

YAŞ31
BOY171
KİLO73
DOĞUM YERİLe Gardeur
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.12 / 90
Kilit pas91.06 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili394.60 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
Kilit pas — %47 (1.06) Asist — %0 (0.00) Drible — %0 (0.00) Pas isabeti — %74 (%88) Top kapma — %95 (4.25) İkili mücadele — %66 (%52) 47 ORT. % 47 0 0 74 95 66
  • Kilit pas 1.06 %47
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.00 %0
  • Pas isabeti %88 %74
  • Top kapma 4.25 %95
  • İkili mücadele %52 %66
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 763 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Canadian ChampionshipNone · Canada
🏆 Canadian Championship2021 · Canada
🏆 Canadian Championship2019 · Canada
🥈 Canadian ChampionshipNone · Canada · 2nd Place
🥈 Concacaf Nations LeagueNone · N/C America · 2nd Place
🥈 Canadian Championship2023 · Canada · 2nd Place
🥈 Concacaf Nations League2022/2023 · N/C America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 3 G+A
2020 2 2021 2 2022 3 2023 0 2024 2 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 23 763 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerCF Montreal 23 763 0 0 6.70
Şut1%100 isabet
Kilit pas9
İkili kazanılan39%52
Müdahale21
Faul129 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111013 yedek
Kart3
Kaptan9maçta
2025/26 24 1.547 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerCF Montreal 24 1.547 0 0 6.70
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan60%48
Müdahale30
Faul2515 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11204 yedek
Kart4
Kaptan20maçta
2024/25 34 2.231 1 1 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Copa AmericaCanada 6 0 0 0
Major League SoccerCF Montreal 25 1.969 1 1 6.97
Major League SoccerMontreal Impact 3 262 0 0 6.97
Şut10%30 isabet
Kilit pas16
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan92%49
Müdahale52
Faul3814 kazanılan
İlk 11277 yedek
G+A / 900.08
Kart6
Kaptan27maçta
2023/24 17 1.106 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerMontreal Impact 17 1.106 0 0 6.83
Şut1
Kilit pas7
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan51%51
Müdahale28
Faul1411 kazanılan
İlk 11143 yedek
Kart3
Kaptan14maçta
2022/23 30 1.651 0 3 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupCanada 2 0 0 0
Major League SoccerMontreal Impact 28 1.651 0 3 6.84
Şut6%17 isabet
Kilit pas16
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan72%50
Müdahale41
Faul3013 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111812 yedek
G+A / 900.16
Kart5
Kaptan18maçta
2021/22 29 1.721 1 1 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerMontreal Impact 29 1.721 1 1 6.89
Şut10%20 isabet
Kilit pas11
Drible19%86 başarı
İkili kazanılan96%55
Müdahale31
Faul2823 kazanılan
İlk 111910 yedek
G+A / 900.1
Kart5
Kaptan19maçta
2020/21 22 1.953 1 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerMontreal Impact 22 1.953 1 1 6.75
Şut19%42 isabet
Kilit pas18
Drible16%73 başarı
İkili kazanılan80%47
Müdahale40
Faul3521 kazanılan
İlk 1122
G+A / 900.09
Kart31
Kaptan9maçta
TOPLAM GOL1
İLK 115015 yedek girdi
KART11
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 22 4-2-3-1 — 14 4-3-3 — 11 4-4-2 — 7 3-4-3 — 4 3-1-4-2 — 2 60 maç
  • 3-4-2-122%37
  • 4-2-3-114%23
  • 4-3-311%18
  • 4-4-27%12
  • 3-4-34%7
  • 3-1-4-22%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Philadelphia UnionA 2-0 69 0 6.4
29.08.2026 Inter MiamiAC 7-1 59 6.6
22.08.2026 Los Angeles GalaxyH 2-2
19.08.2026 Columbus CrewA 1-2
15.08.2026 DC UnitedH 1-1
01.08.2026 New England RevolutionH 2-2
25.07.2026 Inter MiamiHC 0-1 61 6.9
23.07.2026 Nashville SCA 1-0
16.07.2026 Toronto FCHC 0-0 60 7.3
23.05.2026 DC UnitedA 4-4
16.05.2026 Chicago FireHC 0-2 45 7.2
13.05.2026 Portland TimbersH 2-2 60 1 6.7
09.05.2026 Orlando City SCHC 2-0 86 6.9
02.05.2026 Atlanta United FCAC 3-1 59 6.3
25.04.2026 New York City FCHC 1-0 70 6.6
18.04.2026 New York Red BullsHC 4-1 78 6.6
11.04.2026 Philadelphia UnionH 1-2
04.04.2026 New England RevolutionA 3-0
22.03.2026 FC CincinnatiA 4-3 29 6.2
14.03.2026 Orlando City SCA 2-1 33 6.9
08.03.2026 New York Red BullsA 0-3 9 6.7
28.02.2026 Chicago FireA 3-0
22.02.2026 San DiegoAC 5-0 45 6.5
27.09.2025 CharlotteA 1-4 29 6.7
20.09.2025 New York Red BullsHC 0-2 63 1 7.2
13.09.2025 St. Louis CityHC 0-2 56 1 6.3
19.07.2025 Chicago FireHC 0-2 16 6.3
16.07.2025 Philadelphia UnionAC 2-1 66 6.3
12.07.2025 Orlando City SCAC 1-1 72 6.9
05.07.2025 Inter MiamiHC 1-4 45 6.6
28.06.2025 New York City FCHC 1-0 79 6.9
25.06.2025 FC CincinnatiHC 1-3 71 6.3
15.06.2025 Houston DynamoAC 1-3 89 7.0
31.05.2025 New England RevolutionHC 0-3 85 6.7
28.05.2025 Inter MiamiA 4-2 45 6.7
24.05.2025 Los Angeles FCHC 2-2 90 6.7
17.05.2025 Toronto FCHC 1-6 90 6.3
14.05.2025 Columbus CrewH 1-1 34 6.6
10.05.2025 New York City FCAC 0-1 45 6.7
03.05.2025 Philadelphia UnionHC 1-2 88 6.6
26.04.2025 New York Red BullsAC 1-0 45 6.9
19.04.2025 Orlando City SCHC 0-0 87 7.2
12.04.2025 CharlotteHC 0-1 78 7.0
05.04.2025 Columbus CrewAC 2-1 90 6.7
30.03.2025 Chicago FireAC 1-1 81 7.2
23.03.2025 Nashville SCA 3-0 17 6.7
23.02.2025 Atlanta United FCAC 3-2 86 6.2
22.10.2024 Atlanta United FCHC 2-2 59 1 7.0
20.10.2024 New York City FCHC 2-0 89 7.0
05.10.2024 CharlotteAC 2-0 70 7.5
02.10.2024 Atlanta United FCAC 1-2 97 1 7.3
28.09.2024 San Jose EarthquakesHC 3-0 93 7.2
21.09.2024 Chicago FireHC 2-0 89 7.5
18.09.2024 New England RevolutionAC 2-2 90 1 6.7
14.09.2024 CharlotteHC 2-1 90 1 7.0
31.08.2024 FC CincinnatiAC 4-1 59 6.3
24.08.2024 New England RevolutionHC 0-5 62 6.9
20.07.2024 Toronto FCHC 0-1 84 1 7.2
17.07.2024 New York Red BullsAC 2-2 62 6.6
14.07.2024 UruguayH 2-2
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
88' · xG 0.032
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 179 maç
Montreal Impact 171maç 2020–2026
Canada 8maç 2022–2024
Izarra 2016
Canada U23 2012–2016
Canada U20 2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-08-03 CD Izarra Montreal €88k
2016-07-16 Deportivo B CD Izarra free transfer
2016-01-26 Racing Ferrol Deportivo B End of loan
2015-08-07 Deportivo B Racing Ferrol loan transfer
2014-08-25 Düsseldorf II Deportivo B free transfer
2013-07-01 Düsseldorf U19 Düsseldorf II -
2012-07-01 FC Metz U19 Düsseldorf U19 free transfer
2011-07-01 Metz Youth FC Metz U19 -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Major League Soccer2020 · CF Montreal 1kırmızı · 23 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1547 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.5Major League Soccer 2025
PERFORMANS30.81547 dk
KARARVeri yetersiz48/100
FORM TRENDİYükselişte+9.0
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 60.2
Derinden oyun kurucu 55.4
Box-to-box orta saha 45.0
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 359 oyuncu
Scout skoru %28
Performans %20
Dakika %68
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %42
Dakika %85
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 2.63 3.2 82
Ortalama rating 6.66 7.1 94
Pas arası / 90 1.58 2.3 69
Performans skoru 43.4 75 58
İkili mücadele kazanma 49.09 58 85
Pas hacmi / 90 48.5 50 97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +9.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam